Tema: PokerPro $100 freerollovi

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/baneri/pokerpro_freeroll.png

Poker770 freeroll turniri su opet tu! PokerPro vam je opet organizirao seriju odličih freerollova i zato si rezervirajte sljedeće nedjelje i osvojite svoj dio od $100 nagradnog fonda.

Više...

00

Re: PokerPro $100 freerollovi

naravno..zadnjih 10 ostalo ja deep rejz sa KK,juve seronja reraise sa AK ja reraise on olina i 678 flop turn A river A... i odoh ja BOLESNO!!!

Fire walk with me

Re: PokerPro $100 freerollovi

Nemoj govoriti gluposti. Nema potrebe za "seronjama", znam tog lika i dobro igra.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: PokerPro $100 freerollovi

Šta je trebao baciti AK?

00

Re: PokerPro $100 freerollovi

hehe,naravno da je trebao bacit..ma trebao je i kompjuter ugasit iza sebe  lol  lol
danas sam se vec ohladio,nije decko kriv kaj ima srece

Fire walk with me

Re: PokerPro $100 freerollovi

Duke of Hazzard napisao:

hehe,naravno da je trebao bacit..ma trebao je i kompjuter ugasit iza sebe  lol  lol
danas sam se vec ohladio,nije decko kriv kaj ima srece

ja zato uvik u chatu napisen sta iman,da me ne natkupe...probaj i ti

00

Re: PokerPro $100 freerollovi

Duke of Hazzard napisao:

hehe,naravno da je trebao bacit..ma trebao je i kompjuter ugasit iza sebe  lol  lol
danas sam se vec ohladio,nije decko kriv kaj ima srece

hahahahah sreca,sta ti mislis kolko puta ces dobit sa kk protiv ak?mozda 95% ?  jbga sad ti tu places jer je to bilo prije finalnog nekog frerolla....

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: PokerPro $100 freerollovi

lord1911 napisao:
Duke of Hazzard napisao:

hehe,naravno da je trebao bacit..ma trebao je i kompjuter ugasit iza sebe  lol  lol
danas sam se vec ohladio,nije decko kriv kaj ima srece

hahahahah sreca,sta ti mislis kolko puta ces dobit sa kk protiv ak?mozda 95% ?  jbga sad ti tu places jer je to bilo prije finalnog nekog frerolla....

pa nadam se barem 8 od 10,kaj se plakanja tiće htio sam izbacit ljutnju iz sebe a ak te smeta ne moraš čitat i slušat moj plač

Fire walk with me

Re: PokerPro $100 freerollovi

Duke of Hazzard napisao:
lord1911 napisao:
Duke of Hazzard napisao:

hehe,naravno da je trebao bacit..ma trebao je i kompjuter ugasit iza sebe  lol  lol
danas sam se vec ohladio,nije decko kriv kaj ima srece

hahahahah sreca,sta ti mislis kolko puta ces dobit sa kk protiv ak?mozda 95% ?  jbga sad ti tu places jer je to bilo prije finalnog nekog frerolla....

pa nadam se barem 8 od 10,kaj se plakanja tiće htio sam izbacit ljutnju iz sebe a ak te smeta ne moraš čitat i slušat moj plač

uopce mi ne smeta ali kakvih 80% si normalan,budi sretan ak si u prosjeku

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

10

Re: PokerPro $100 freerollovi

Neznam, mozda bi ja morao promijenit site jer meni KK vs AK prolazi u samo 70% slucajeva  sad
Ako na poker777 prolazi u 80% onda se tamo selim

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: PokerPro $100 freerollovi

Duke of Hazzard napisao:

pa nadam se barem 8 od 10,kaj se plakanja tiće htio sam izbacit ljutnju iz sebe a ak te smeta ne moraš čitat i slušat moj plač

Postoji razlika između izbacivanja ljutnje i vrijeđanja drugih ljudi pri tome.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

12

Re: PokerPro $100 freerollovi

Duke of Hazzard napisao:

pa nadam se barem 8 od 10,kaj se plakanja tiće htio sam izbacit ljutnju iz sebe a ak te smeta ne moraš čitat i slušat moj plač

Ja ću ti ozbiljno odgovoriti:

    equity     win     tie           pots won     pots tied   
Hand 0:     69.881%      69.46%     00.42%           42815124        261288.00   { KK }
Hand 1:     30.119%      29.70%     00.42%           18305244        261288.00   { AKo }

S KK ćeš protiv AKo preflop dobiti 7 od 10 puta. Na velikom sampleu.
Na sampleu od 10 ruku, mozda 0/10, mozda 10/10. Varijanca. Navikni se...

Prijavi se na PokerPro Coaching
00