Re: micro stakes team

Evo i ja se pridruzujem...ako moze  neutral
slavoljub_delic
Igram 6maxSitNGo0.5$ i 1$ na Winner pokeru ...

Poker is life!
00

Re: micro stakes team

ko rusa nas ima, jos ce i facebook ekipa pocet dolazit
ja se pridruzim iduci tjedan kad napravim skype, NL5-10 full ring stars 100bb>

00

28

Re: micro stakes team

igram 6-max nl10 na ftp

00

29

Re: micro stakes team

jebena vam je  ideja, samo mislim npr  ak svi igrate nl10 da  imate bar  jednog  igraca  koji je na  nl25 i koji je razvalio nl10 koji ce vam pomoc.. mislim da  vam je  bolje radit  manje  grupe od 4-5 igraca jer  ako vas  bude  previse  nece moc  svako postat svoje handove  jer  ce bit  previse  ljudi

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

30

Re: micro stakes team

Andre_787 napisao:

jos ce i facebook ekipa pocet dolazit

na fejsbuku se  ocito vise nemoze igrat jer  vidim pun kurac  fejsbuk igraca  na  RRpokeru big_smile
stvarno su grozni..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

31

Re: micro stakes team

http://img193.imageshack.us/img193/8558/partynl10stats.png

Moja "tehnicka" strana igre je zadovoljavajuca, leakovi zbog kojih ne napredujem su tilt i nemogucost kontrole istog. Mislim da bi mi nesto ovakvo moglo pomoci da se kontroliram.  big_smile

00

Re: micro stakes team

haZ napisao:

http://img193.imageshack.us/img193/8558/partynl10stats.png

Moja "tehnicka" strana igre je zadovoljavajuca, leakovi zbog kojih ne napredujem su tilt i nemogucost kontrole istog. Mislim da bi mi nesto ovakvo moglo pomoci da se kontroliram.  big_smile

tommy angelo - The eightfold path to poker enlightment - sadrži 8. epizoda, na Deuces Cracked wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

33

Re: micro stakes team

kero1987 napisao:

realno igraci koji igraju midstakes  nisu bili na mikro puno vremena i ne znaju pravo stanje stvari, i igre na tim levelima.

Za početak ću reči da se slažem s skoro cijelim tvojim postom osim quotanog. S što više izvora učiš to bolje.


Kao što je phil ivey rekao:

Da, igramo istu igru. Samo s različitim brojem regulara i riba. Dobro, vjerojatno su i regulari lošiji na microstakesima, ali znaju solidno igrati.

Neznam zašto svi koji grindaju microstakese misle da su to najteži stakesi i da bi mogli bez problema grindati više stejkse.
Poker se igra protiv igrača. Mislite da mi nismo prošli sve vrste igrača?

00

Re: micro stakes team

roba59 napisao:

Da, igramo istu igru. Samo s različitim brojem regulara i riba. Dobro, vjerojatno su i regulari lošiji na microstakesima, ali znaju solidno igrati.

Neznam zašto svi koji grindaju microstakese misle da su to najteži stakesi i da bi mogli bez problema grindati više stejkse.
Poker se igra protiv igrača. Mislite da mi nismo prošli sve vrste igrača?

+1
sve stoji smile Pogotovo ovo Poker se igra protiv igraca smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

35

Re: micro stakes team

I sto je na kraju s ovim projektom?  big_smile

00

36

Re: micro stakes team

haZ napisao:

I sto je na kraju s ovim projektom?  big_smile

Skype nije radio jucer a ni danas tako da se nismo nista uspjeli konkretno dogovorit. A sa projektom ce bit ono sto sam napisao u prvom postu samo cemo vidit koliko ce nas bit, kako trenutno vidim stvari podijelit cemo se u par grupa jer nas je previse ali to cemo se dog kad Skype proradi i nakon Božića

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: micro stakes team

Ima išta od ovoga ?

00

Re: micro stakes team

Cetiri-5 nas je aktivno u grupi,problem je sto su ispiti sad pa ne stignemo odradit sweat ili hh review ali hocemo uskoro. Svi su aktivni sto se handova i misljenja tice tako da je to dobra stvar:)

Zadnji popravljao MasaKrisT (25-01-2011 20:40:39)

00

39

Re: micro stakes team

fukodlak napisao:

Ima išta od ovoga ?

ima ofc ali ne funkcionira jos kako bi trebalo... ugl od pocetnih 12,13 odvojili smo se i trenutno nas je 6 u grupi (NL10+) i ako kao sto je Masa rekao nisu svi aktivni, pa ce se sukladno tome i broj smanjit ali o tome cemo zajedno odlucit. Sto se aktivnosti tice komentiramo handove, postamo grafove, napravili smo i jedan review (TW+Skype) i bio je i jedan pokusaj sweeta... nije to jos na nivou kojeg ja prizeljkujem ali nadam se da ce bit.

micro team FTW  cool

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: micro stakes team

Tonac napisao:

nije to jos na nivou kojeg ja prizeljkujem ali nadam se da ce bit.

micro team FTW  cool

+1 smile

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: micro stakes team

očekujem i koji video, jer gubim pare ko idiot na microstakesima. big_smile

00

Re: micro stakes team

Pozdrav, kako napredujete? Planirao sam ja nesto ovako napraviti pa bih te zamolio ako nije problem malo da objasnis kako radite, na kom principu, i recimo kako izgleda vas zajednicka sesija preko skype+tw... Hvala unapred, svaka pomoc mi je dobrodosla, pa reko evo vas da pitam kao neko ko je vec deo prosao i zna sta je dobro, sta lose u svemu tome

00

Re: micro stakes team

Don Stefanello napisao:

kako napredujete

neki dobro, neki loše wink

Don Stefanello napisao:

kako radite, na kom principu

prijavilo se dosta ljudi tak da smo se podjelili u manje grupe tu di sam ja nas ima 6 i to je max za tak neke grupe preko skypea jer je inače kaos.

Don Stefanello napisao:

kako izgleda vas zajednicka sesija preko skype+tw

ovoga još nije bilo previše zbog raznoraznih komplikacija i neusklađenosti s vremenom, napravil smo pola sweata i jedan HH review... uglavnom spojite se preko skypea u konferencijski razgovor, jedan igra a ostali skupa s njim komentiraju igru...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: micro stakes team

Hvala na brzom odgovoru

-b3k's- napisao:

napravil smo pola sweata i jedan HH review...

Kako je ovo izgledalo, isto udjete na TW pa gledate ruke koje je taj igrac smatrao zanimljivim i zeleo drugo misljenje ili kako?

Ostalo sto si napisao sam i ja otprilike zamislio tako nesto, da li imas neki jos predlog koji bi mogao da mi pomogne/olaksa?

Zadnji popravljao Don Stefanello (10-02-2011 22:16:39)

00

Re: micro stakes team

Pa da pregledavali smo neke hendove koji su ili bili gubitni ili on u njih nije bio siguran. Teamviewer + Skype. A ono nemam nekih prijedloga osim da nađeš ljude koji su voljni radit i koji imaju vremena za uložit u tako nešto.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: micro stakes team

Da, to sigurno, vidim da niste puno radili zajedno, ja sam to bas mislio rigorozno neko pravilo da uvedem, tipa kazna od 1BI za onog ko propusti session koji je unapred dogovoren zajednicki, zelim bas ljude koji ce se jako posvetiti jer je ovo odlican nacin za napredak, nema mesta zajebanciji. Sa ljudima sa kojima sam pricao sam se dogovorioda radimo 2 sessiona na 7 dana, jedan review HH a drugi sweat, mislim da je to ok ritam

00