Tema: sretan rodjendan

00

2

Re: sretan rodjendan

SRETAN ROĐENDAN!!!

00

3

Re: sretan rodjendan

sretan rođendan hajduče!!!

KREPAT MOREDU SVI KRALJI I CAREVI MA AJDUK ĆE OSTAT http://www.kodzlaje.com/forum/images/smilies/hajduk.gif

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: sretan rodjendan

Sretan rodjendan premda ne navijam za Hajduk al' ipak 100tka je 100tka

00

5

Re: sretan rodjendan

Ko to more platit!!!

http://www.jutarnji.hr/hajdukov-100--ro … e-/925104/

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: sretan rodjendan

Sretan rodendan !

p.s. Kaj Barca igra pod nickom Slavia ?  lol  lol

club  heart  diamond  spade
00

Re: sretan rodjendan

svaka čast za torcidu... fenomenalna koreografija!

00

Re: sretan rodjendan

Šta reći, a ne zaplakati...

http://www.youtube.com/watch?v=oybaMqoPUk4/

cool

Zadnji popravljao Rikardo1975 (13-02-2011 21:21:36)

00

Re: sretan rodjendan

Rikardo1975 napisao:

Šta reći, a ne zaplakati...

onakva igra je stvarno za plakajne

00

Re: sretan rodjendan

niveaformen napisao:
Rikardo1975 napisao:

Šta reći, a ne zaplakati...

onakva igra je stvarno za plakajne

a jbga nekima je igra za plakanje drugima navijaci

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: sretan rodjendan

niveaformen napisao:
Rikardo1975 napisao:

Šta reći, a ne zaplakati...

onakva igra je stvarno za plakajne

zar i ti... lol

pa nije poanta u tome da je Hajduk trenutno smeće, to svako vidi, nisu oni Hajduk.
Nema se para, uprava su debili, a nogomet je danas lova, lova, lova, lova i još malo love...

Ja pričam o ljubavi koja traje 100 godina i prenosi se sa generacije na generacije, kao šta je i ja prenosim na svoga sina, ako to nekužiš, a jebat ga onda...


Pozzz big_smile

00

12

Re: sretan rodjendan

iziša san sinoć u 9 iz kuće sad san doša doma

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: sretan rodjendan


JEBENA BRUTALA!

00

Re: sretan rodjendan

ovo nikad nigdi u svitu nije bilo niti će ikad bit...

00

Re: sretan rodjendan

Rodjen sam i cijeli zivot zivim u zg-u ali sam siguran da bbb-i ovako nesto nebi nikada mogli izvest..Najiskrenije vam zelim sretan 100-ti rodjendan!

Bas brutala..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: sretan rodjendan

sretan ti rođendan hajduče

Pain is temporary, pride is forever
00

Re: sretan rodjendan

ja sam inače dinamovac i ne mrzim hajduk, mislim da torcida ima ono nešto, ko neku dušu šta ja znam i nekad se naježim kad ih čujem, al ono, oni navijaju prvih 30 minuta i onda utihnu, pogotovo ako gube... sve u svemu, dobar show danas, dobra koreografija... i to je to... a ovo je navijanje, pravo wink

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

18

Re: sretan rodjendan

Šta je tu spektakularno? U tim grcima?

00

Re: sretan rodjendan

karik napisao:

Šta je tu spektakularno? U tim grcima?

a sve wink

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

20

Re: sretan rodjendan

-b3k's- napisao:

ja sam inače dinamovac i ne mrzim hajduk, mislim da torcida ima ono nešto, ko neku dušu šta ja znam i nekad se naježim kad ih čujem, al ono, oni navijaju prvih 30 minuta i onda utihnu, pogotovo ako gube... sve u svemu, dobar show danas, dobra koreografija... i to je to... a ovo je navijanje, pravo wink

nepotreban post, nema veze s temom

00

21

Re: sretan rodjendan

-b3k's- napisao:
karik napisao:

Šta je tu spektakularno? U tim grcima?

a sve wink

ne znam ima li gadljivije nacije od njih?. Zamisli balkanca na desetu, a sve pizdarije im pokrivaju svjetski moćnici. bljuv

hajduk ima najjači navijačku skupinu u hr,svidjelo se to nekome ili ne. ali to je sve. Klub je goli drek,a da je ovo pravna država i hajduk  i dinamo bi trebali sad igrati u trećoj ligi.

00

Re: sretan rodjendan

ko priča o naciji? meni su grci isto bljuv nacija... al skupa s turcima znaju napravit najbolji i najkvalitetniji show na tribinama.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

23

Re: sretan rodjendan

-b3k's- napisao:

ko priča o naciji? meni su grci isto bljuv nacija... al skupa s turcima znaju napravit najbolji i najkvalitetniji show na tribinama.

da i mrtvih,izbodenih ....

jedini pravi naziv za njih je "stoka", a stoka su jer nemaju goli otok,koji je postojao za vrijeme bivše juge.

Šta se tiče koreografije i svega ne vidim po čemu torcida zaostaje za navijačima pao ili bešiktaša?

Zadnji popravljao karik (13-02-2011 23:59:31)

00

Re: sretan rodjendan

karik napisao:

da i mrtvih,izbodenih ....

jedini pravi naziv za njih je "stoka", a stoka su jer nemaju goli otok,koji je postojao za vrijeme bivše juge.

Šta se tiče koreografije i svega ne vidim po čemu torcida zaostaje za navijačima pao ili bešiktaša?

aha, znači zato jer 2% debila idiota i huligana napravi sranje i jer su maloumni pa se bodu noževima treba sve koji su na tekmi odma zapalit? wink ima i u torcidi i u BBB isto takvih kao i u grčkoj i turskoj, nažalost i danas na ovom spektaklu je bilo bar 20-30 ljudi koji su bili spremni ić u ekstreme da izbije neka pizdarija, a sve ostalo je onda psihologija mase - to ti je tak... i di sam ja napiso da torcida zaostaje za koreografijama? turci i grci nisu tolko ni poznati po koreografijama, torcida ima super koreografije i dobro navijaju, jedina zamjerka im je, a to sam već i napiso, što nisu konstatni tokom cijele utakmice... da mogu odvalit svih 90 minuta kao i prvih pola sata bilo bi još i bolje... al eto ne možeš imat sve... ja navijam za dinamo, al nisam se ni na jedan klip na youtubeu naježio kao kad sam prvi put vidio ovo, na 1:10 je spektakularno...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: sretan rodjendan

sretna mi stotka......hvala cool

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00