Tema: Igranje na vise accounta

Kad ocistim signup bonus na starsima, povucem pare na moneybookers, otvorim novi racun na starsima na curu, brata itd. i uplatim sa mojeg moneybookersa na njiho account da dobijem novi signup bonus. Je to moguce ili bi i oni morali otvorit svoj moneybookers racun?

Zadnji popravljao hrasca (17-02-2011 10:41:52)

00

Re: Igranje na vise accounta

Moneybookers podaci se moraju slagati sa podacima  na poker kući..
Dakle novi mooneybookers...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: Igranje na vise accounta

Fisherman napisao:

Moneybookers podaci se moraju slagati sa podacima  na poker kući..
Dakle novi mooneybookers...

Odakle ti to?

Bitna je samo mail adresa, znači mora biti ista mail adresa na MB i poker kući. A u MB je lako dodati i izmijeniti mail adresu.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Igranje na vise accounta

dfable napisao:
Fisherman napisao:

Moneybookers podaci se moraju slagati sa podacima  na poker kući..
Dakle novi mooneybookers...

Odakle ti to?

Bitna je samo mail adresa, znači mora biti ista mail adresa na MB i poker kući. A u MB je lako dodati i izmijeniti mail adresu.

Je li ovo provereno. Da li to znaci da moze se otvoriti novi racun na drugo ime, verifikovati novu mail adresu na MB i i igrati na istoj poker strani?? Da li bi Poker kuce ovo smatrale prevarom? Oni sigurno, ako to zele mogu utvrdiri da se igra sa iste IP adrese ili racunara!?

00

Re: Igranje na vise accounta

A skuze vas po ip adresi od kompa,rezoluciji monitora , osu , a i ostane u registriju  i u nekim skrivenim folderima podaci od kada ste prosli puta igrali.... Mozete ih zahebat ako reinstalirate windowse + upiknete novu mrežnu (cc 30 kn) .

Al opet neznam kak to funkcionira kada više ljudi igra sa iste adrese tak da najbolje im je  poslati mail pa pitati...

Ta tvoja fora da isplatis pa uplatis radi bonusa nevjerujem da ce proci.... Drugo da ti nastavis igrat na svoje računu pa da ti još npr brat igra sa iste adrese ali on uplati svoje novce.. ovo sa isplatom pa uplatom no way smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: Igranje na vise accounta

Pa to nije prevara. Sto ako na primjer zivim sa bratom, on zeli otvoriti racun na svoje ime i iskoristiti bonus, igrati ce s iste IP adrese i oni mu nemaju pravo to uskratiti. A oni opet ne mogu znati ko zapravo igra.
Vjerojatno budu trazili dokaz da ta osoba postoji...

Je li itko vec ovakvo nesto izveo?

Zadnji popravljao hrasca (17-02-2011 13:34:56)

00

Re: Igranje na vise accounta

perozelina napisao:

A skuze vas po ip adresi od kompa,rezoluciji monitora , osu , a i ostane u registriju  i u nekim skrivenim folderima podaci od kada ste prosli puta igrali.... Mozete ih zahebat ako reinstalirate windowse + upiknete novu mrežnu (cc 30 kn) .

Al opet neznam kak to funkcionira kada više ljudi igra sa iste adrese tak da najbolje im je  poslati mail pa pitati...

Ta tvoja fora da isplatis pa uplatis radi bonusa nevjerujem da ce proci.... Drugo da ti nastavis igrat na svoje računu pa da ti još npr brat igra sa iste adrese ali on uplati svoje novce.. ovo sa isplatom pa uplatom no way smile

Bilo bi uvjerljivije da ta druga osoba ima svoj moneybookers, mislim da ovo isplata pa uplata isto nije problem, samo se ne smije isti dan to obaviti, nego se priceka recimo mjesec dana (i s drugog moneybookers accounta). Ma najbolje im je mail poslati...

Sada sam vidio da je first deposit bonus ekvivalent 33% rakebacku, decki ni to mala stvar big_smile

00

8

Re: Igranje na vise accounta

perozelina napisao:

A skuze vas po ip adresi od kompa,rezoluciji monitora , osu , a i ostane u registriju  i u nekim skrivenim folderima podaci od kada ste prosli puta igrali.... Mozete ih zahebat ako reinstalirate windowse + upiknete novu mrežnu (cc 30 kn) .

Al opet neznam kak to funkcionira kada više ljudi igra sa iste adrese tak da najbolje im je  poslati mail pa pitati...

Ta tvoja fora da isplatis pa uplatis radi bonusa nevjerujem da ce proci.... Drugo da ti nastavis igrat na svoje računu pa da ti još npr brat igra sa iste adrese ali on uplati svoje novce.. ovo sa isplatom pa uplatom no way smile

šta nebi trebalo promijeniti providera, a ne mrežnu karticu?

00

Re: Igranje na vise accounta

Svaki put kad resetiras ruter promjeni ti se ip adresa - znaci njima pise samo da je tcom provider. Kada rade security check onda gledaju detaljnije pa vide da je to isti komp preko iste  mrežne kartice.

club  heart  diamond  spade
00

Re: Igranje na vise accounta

Rađe se registriraj u novu kuću pa tamo očisti bonus. Tako barem nemaš brige.

00

Re: Igranje na vise accounta

+1 true

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

12

Re: Igranje na vise accounta

salemetal napisao:

Rađe se registriraj u novu kuću pa tamo očisti bonus. Tako barem nemaš brige.

+1
I uzme još neku s rakebackom i isto nema brige..

00

Re: Igranje na vise accounta

+1  smile   
Pogledaj si  FullTilt ponudu  tamo isto imas first deposit  bonus koji iznosi 33 % rakebacka + nakon što ga očistiš imaš 27 % rakeback a akcije na FUll Tiltu imaš od 0-24 ko na starsima.

club  heart  diamond  spade
00

Re: Igranje na vise accounta

Bas smo se frend i ja to zapitali nedavno, pa sam poslao mail na FT.
Ovo su mi odgovorili:

We welcome players from the same family to Full Tilt Poker as long as both players have filled out all their account information.

Unfortunately, our software prevents players from the same location from sitting together at cash tables, Sit & Gos, or play money games.
We do, however, make exceptions for multi-table tournaments, Rush Poker and heads-up Sit & Gos.

Please be aware that any players suspected of collusion or fraud during multi-table tournaments will have all activity closely reviewed, and appropriate action will be taken if any suspicious activity is detected. These policies are in place to protect both the integrity of the site and the security of our players.
We appreciate your cooperation, and if you have any questions, please feel free to contact us.



***Ukratko: Moze se igrati RUSH, MTT, HU SnG.....a CASH i SnG da nije za istim stolom***

Zadnji popravljao Anakiir (18-02-2011 08:42:28)

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

15

Re: Igranje na vise accounta

op, op, spajanje preko moba + bluetooth rijesava problem mac adrese. ako to nije opcija ima raznih wireless usb stickova po niti 100kn za kupit...

00

Re: Igranje na vise accounta

multiaccounting je super hobi, samo triba bit paziljiv i discipliniran smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Igranje na vise accounta

Fisherman napisao:

Moneybookers podaci se moraju slagati sa podacima  na poker kući..
Dakle novi mooneybookers...

Ne treba ti ni novi MB. niti treba biti ista email adresa. Ja igram na sestrinom acc-u i depozitali smo s mojeg mb-a, a isto tako sam depozitao i na svoj acc, prošlo bez problema a i starsi su potvrdno odg kad sam im slao mail u vezi toga.

00

18

Re: Igranje na vise accounta

kak mogu urindanger i trex igrat iz iste kuce?

00

19

Re: Igranje na vise accounta

cropoker500 napisao:

Ne treba ti ni novi MB. niti treba biti ista email adresa. Ja igram na sestrinom acc-u i depozitali smo s mojeg mb-a, a isto tako sam depozitao i na svoj acc, prošlo bez problema a i starsi su potvrdno odg kad sam im slao mail u vezi toga.

E to sam htio cuti

00

Re: Igranje na vise accounta

Brky napisao:

kak mogu urindanger i trex igrat iz iste kuce?

Pa nitko nije rekao da nemozes , samo se moras sa njima dogovoriti..

club  heart  diamond  spade
00

Re: Igranje na vise accounta

Brky napisao:

kak mogu urindanger i trex igrat iz iste kuce?

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Igranje na vise accounta

meni je party radia velike probleme radi depozitanja na dva acc sa istog moneybookersa

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Igranje na vise accounta

Nisam uspio nac mail za MB ali evo odg kad sam ih pitao za credit card:

Dear Alen,

We do not encourage that our players deposit using other peoples cards. Mainly because if she wanted to cash out money the first option would be to send the money back to the same card used to deposit. You can see the complication with that if the money sent to you is not sent to a card you own.

On the other hand, if your bank does not have a problem with this, we neither. Feel free to use your card to deposit.

00

24

Re: Igranje na vise accounta

perozelina napisao:

Svaki put kad resetiras ruter promjeni ti se ip adresa - znaci njima pise samo da je tcom provider. Kada rade security check onda gledaju detaljnije pa vide da je to isti komp preko iste  mrežne kartice.

MAC adresa mrezne se moze promijeniti softverski tako da nema potrebe za kupovinom nove ako je to jedini razlog.

00

Re: Igranje na vise accounta

haZ napisao:
perozelina napisao:

Svaki put kad resetiras ruter promjeni ti se ip adresa - znaci njima pise samo da je tcom provider. Kada rade security check onda gledaju detaljnije pa vide da je to isti komp preko iste  mrežne kartice.

MAC adresa mrezne se moze promijeniti softverski tako da nema potrebe za kupovinom nove ako je to jedini razlog.


Whois ip,prepiši ip,rst ruter pa opet na w.ip i bude ti ista adresa. Ip adresa na adsl-u se mjenja dnevno,ne prema paljenju gašenju rutera.

00