26

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

bonus na tiltu ne "poništava" rakeback, "poništava" MGR

znači npr. napraviš 200$ rakea i očistiš 60$ bonusa
nećeš dobit 27% od 200$
dobit ćeš 27% od 140$ (200$-60$)

btw otkad tilt drukčijon metodon računa rakeback, dobije se i manje od 27$ (ja dobijen cca 22%)

KOCKA!
00

27

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

Vice napisao:

btw otkad tilt drukčijon metodon računa rakeback, dobije se i manje od 27$ (ja dobijen cca 22%)

jer si fking nit obv

00

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

160$ rejka na starsu na mikrolimitu je cca 1440 bodova,sto je 20$ stellara i 80$ bonusa sto i je preko 50%..

00

29

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

antoniob napisao:

20$ stellara i 80$ bonusa

Kakvog bonusa?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

mrcina je govorio s first deposit bonusom,o tome prica..

00

31

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

LOL. Ovdje se ne govori o FD bonusu nego o tome gdje se više isplati igrati u određenim uvjetima i roku od godine dana.
BTW, šta kada iskoristiš FD bonus?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

kaj mene pitas,ja samo potvrdujem njegovu tezu wink

00

33

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

ne, mrcina nije govorio o first deposit bonusu, procitaj jos jednom

00

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

Mrrrcina napisao:
mr. Air Jordan napisao:

evo da prokomeniram....
u predzanjoj poruci koju si obrisao si napisao da bar tebi ispada tako na starsima dobijas vise nego na tiltu...
kad procitaj moj post onda ces vidjeti da sve to sto ti pricas da sada dobijas,mislis da ce dobivati,racuna tvoj kalkulator i sl sam napisao i ja u svoj postu samo s obrazlozenjem kako doci do te brojke.Koja npr za 100k vppa-a iznosi 5110$ e pa sada ako ti imas nacin tj. objasnjenje kako na tiltu dobiti manje od te brojke odigrajuci isti broj ruku i sl. onda reci pa ce samim time i tvoj odg da je bolje igrati mikrose ili bilo koji drugi limit na starsima biti prihvacen i tocan!!(za sada je u banani cca.3000$)
malo mi je glupo diskutirati oko toga kad ocito nisi ni post procitao kako treba..
a sto se tice broja igraca,stolova,softvera i sl mislim da je uopce nepotrebno pricati posto su obje stranice na samom vrhu po svim tim stavkama i nema nekih velikih razlika izmedu doticnih...a i ovdje je bit uputiti ljude koji ne znaju gdje bi igrali i sl. gdje mogu izvuci vise novaca od same igre i to opcenito(ne da pisem za svaki level tipa NL5 u 9ujutro tu ima 24stola,tu 20..ili tu na NL25 ima vise fisheva..)

gle na  160$ rejka ja sam dobio 40$ stellara dobio sam 110$ bonusa first depozit i za nekih 100 vpp-a mogu uzeti 50$ bonuusa.. na tiltu bih napravio 160$ rejka,rakeback nebih dobivao jer bi mi ga bonus ponistio ili bih mozda dobio manje a kad bih ga dobio to bi bilo oko 44$..
plus da jesu vrhunske stranice i ima igraca nitko to ne osporava:)

110$ bonusa first deposit wink

00

35

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

omg kako ljudima treba sve crtat.. Da, spomenuo je first deposit bonus, ali ja sam racunao njegove stellare 40$, i 50$ od bonusa (NE FIRST DEP BONUS) i ispada da mu je rb 56%, sto naravno nije osim ako je SNE a ne vjerujem da je

00

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

kad smo kod toga bas sam htio pitat jel ima netko od vas kakve probleme s softwerom na tiltu
ja u zadnje vrijeme dosta cesto,na rush turnirima s visestrukim ulazom

00

37

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

Počinjemo li kao supernova:

110,400 VPP na starsu.

20,479.51$ rejka
7,382$ u bonusima = 36% rakeback

Ako je 20,479.51$ rejka 110,400 VPP onda je:

100,000 VPP = 18,617.74$ rejka = 6,800.00$ bonusa = 37% rakeback
200,000 VPP = 37,235.48$ rejka = 15,000.00$ bonusa = 40% rakeback
itd.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

Vrlo je moguće pošto je first deposit bonus.. ali kad njega ispuca to je to... Na tiltu ti je first deposit bonus preko 60% rackback + još rackback umanjen za bonus, recimo oko 10ak % .. ali kad ga očistiš za max mesec dana to je to...

ps: cifre sam napisao čisto okvirno, ali su otprilike tačne..  wink

00

39

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

Tilt napisao:
Vice napisao:

btw otkad tilt drukčijon metodon računa rakeback, dobije se i manje od 27$ (ja dobijen cca 22%)

jer si fking nit obv

istina, kad igran samo rush..


perkan91 napisao:

kad smo kod toga bas sam htio pitat jel ima netko od vas kakve probleme s softwerom na tiltu
ja u zadnje vrijeme dosta cesto,na rush turnirima s visestrukim ulazom

danas je izaša update s kojin bi se to tribalo riješit

KOCKA!
00

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

da ja sam mislil na first depozit za recimo 300$:
+300$ depozit
+100$ Stellar
+100$ FPP bonus
a na tiltu bi to bilo ovak nekak
+300$
+rakeback?
+??

@Tilt neznam dal meni hem krivo pokazuje ili sta se dogodilo ali imam 166$ rejka napravljenog( sad kad bolje razmislim najvjerovatnije je krivo te je valjda oko 300$) sakupil sam ove godine na starsu 2,650VPP-a
Na silver status sam, ocistio sam 150$ bonusa dobio 40$ stellara i  dobit cu 50$ fpp bonusa za nekih 100 vpp.a.
Po novom na Pokerstarsu za microlimite full ring 1$ rejka:
0.01-0.02=10 VPP-a
0.02-0.05=8.5 VPP-a
0.05-0.10=7 VPP-a

Ajde da se ne prepucavamo sad svi nek ljudi sami procitaju izracunaju i nek odluce di ce grindati + pohvala Jordanu za trud  wink

Zadnji popravljao Mrrrcina (20-02-2011 13:12:12)

00

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

aj da se ne svadjate, nego oni koji igraju na fulltiltu nek me kontaktiraju da mi malo pojasne kolko poena ide na kom limitu, kako se racuna bonus,rb pa cu i za fulltilt napraviti program.
mr. Air Jordan mislim da si pomesao mene i mrcinu.

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

gmiko napisao:

Počinjemo li kao supernova:

110,400 VPP na starsu.

20,479.51$ rejka
7,382$ u bonusima = 36% rakeback

Ako je 20,479.51$ rejka 110,400 VPP onda je:

100,000 VPP = 18,617.74$ rejka = 6,800.00$ bonusa = 37% rakeback
200,000 VPP = 37,235.48$ rejka = 15,000.00$ bonusa = 40% rakeback
itd.

Ovo sam zaboravio napisati posto sam sve racunao za samo 1 godinu no iz prilozenog se moze vidjeti da i ako ulazimo u godinu kao supernova jos uvijek ne mozemo stici zaradu na tiltu i to samo iz prve godine..(na tiltu se pocinje raditi jos veci + u drugoj godini zbog iron mana,a bodovi se povecavaju na obje stranice tako da to nije potrebno..)

Mrcina:ne prepucava se tu nitko vec ti samo pokusavam/o objasnit da nitko ne moze(osim robe-SNE) raditi veci plus na starsima nego na tiltu ako radis do 300 000k..dal ti igrao bilo koj level,napravio ti first depozit il ne,dobio $$$ od stellara bonusa ili sta god...
i glupo je uopce da mi sad tu racunamo sta si ti dobio u prvih 50dana igre na starsima i koliko bi to bilo na tiltu,posto je ovaj post napisan za globalno sve ljude koji se krecu oko spomenutih 50-250k Vpp-a,a njima je sve izracunato vec u 1-2postu..
(ps. tvoj slucaj:ne moze se tvojih 2650vpp-a na starsima usporedivat jos sa tiltom jer razlika u + tamo nastaje nakon sta se ocisti depozit,+nakon svakog mjeseca-iron man,+pol godišnji,+godišnji bonus)(ftp-300$ dep,245$rejk,25$-pol.god,40$-iron medalje,
65$bodovi)s tim da se nesto oduzimo od rejka to bi se neda rač.)

00

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

propast napisao:

aj da se ne svadjate, nego oni koji igraju na fulltiltu nek me kontaktiraju da mi malo pojasne kolko poena ide na kom limitu, kako se racuna bonus,rb pa cu i za fulltilt napraviti program.
mr. Air Jordan mislim da si pomesao mene i mrcinu.


a malo jesam  big_smile   big_smile   big_smile  kad mi se sa strane zeleni ovaj junior team pa.. smile sry
ako imas koje konkretno pitanje posalji pm pa ti odg...

Zadnji popravljao mr. Air Jordan (20-02-2011 16:26:08)

00

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

E propast daj molim te slozi onaj kalkulator i za full ring wink bilo bi dobro da onda imamo kalkulator za stars i tilt by propast smile

00

Re: Vječito pitanje Poker Stars ili Full Tilt??!!

treba mi za fulltilt kolko se poena dobija. ako neko igra nek mi posalje PM sa brojem ruku, limit koji igra, kolko je poena dobio ili rejka napravio i vpp. ove sve informacije imaju u holdem manageru il nekom slicnom programu.

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00