Tema: Mtt Grindanje

Kako je danas in da svatko ima projekt (ne vidim ništa loše u tome), dapače mislim da je vrlo motivirajuće kad si postaviš neki cilj  i sve podređuješ njemu. Tako sam i ja odlučio krenuti s grindanjem mtt turnira...Za početak farmam 1,1$ 90man sng na ftp. povremeno ubacim koji 12+1 90man KO, a cilj je što brže nabiti rol da mogu mirno igrat samo dotične KO turnire. Jedini manjak tom turniru na kojem je prvih 20% itm je što treba 20ak minuta da se napuni tako da se ne može napravit neki veliki volumen od npr 100 komada dnevno, ali zato ću te rupice krpat sa ostalim mtt micro turnirima. Trudit ću se updejtat projekt svakodnevno i postat neke upitne handove s ciljem da mi netko ukaže na greške za koje vjerujem da ih ima puno.. Danas je krenilo dobro, 21 odigran komad, 9 itm-a a od tog 7 Ft-a, Roi na ugodnih 157,5%.

Da se nadovežem na dotični turnir koji je po meni raj za grindanje.  struktura je takva da od 18 do 12 mjesta dobijete 50% od uloženog ali isto tako je bubble na levelima 250-500, s obzirom da je turnir double stack svatko normalan ce skontat da treba samo prezivit da love bez ikakve kemije a onda milom ili silom na prve pozicije koje itekako otplaćuju uloženo. 
Nadam se da neće ovo biti jedan od onih projekata koji će nabrzinu završit u "arhivi".

http://img40.imageshack.us/img40/5258/danprvi.jpg

Uploaded with ImageShack.us

00

2

Re: Mtt Grindanje

Ako sam dobro razumio igraš 1+10 i povremeno ubacuješ 12+1? hmm

00

3

Re: Mtt Grindanje

da jer je roll na 250$,kad kažem povremeno to je kao da odigram neki mtt koji je mozda malo izvan br...nista strasno, kao kad netko ubaci vikendom sm ili warm up, a 99% sam siguran da nema banku za 100 buy inova...

00

4

Re: Mtt Grindanje

mali  update nisam nest pretjerano igrao, ubija me sto se ubitacno sporo pune...
http://img844.imageshack.us/img844/7069/dandva.jpg

Uploaded with ImageShack.us

00

Re: Mtt Grindanje

in b4 busto

00

Re: Mtt Grindanje

niveaformen napisao:

in b4 busto

ti svakog moras pokopat?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Mtt Grindanje

Ja vjerujem u FTWrh-a  wink

Ajmo frende rasturi

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Mtt Grindanje

pa covik je lipo krenia i pise sve redovito i sad ga odma napada. daj skuliraj se fakat

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Mtt Grindanje

chillin napisao:

Ja vjerujem u FTWrh-a  wink

Najjači je!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

10

Re: Mtt Grindanje

dalko sam od bustanja, samo sam pijan zadnjih 5-6 dana pa je poker u 2. planu. bude update uskoro

00

Re: Mtt Grindanje

poker proja vrebaju svakakvi poroci. ostavi se pica i partijanja. uvati se malo bildanja, tijela i rolla

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

12

Re: Mtt Grindanje

FTWrh napisao:

dalko sam od bustanja, samo sam pijan zadnjih 5-6 dana pa je poker u 2. planu. bude update uskoro

hahaha i ja sam prije imal sličnih problema

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Mtt Grindanje

ne razumijem ljude koji piju!  roll

00

14

Re: Mtt Grindanje

poglej na mojoj slici kako lijep gemišt  cool

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Mtt Grindanje

hendrixjimmi napisao:

ne razumijem ljude koji piju!  roll

+1k

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

16

Re: Mtt Grindanje

culjak ne kenjaj na svim slikama od subote si a čašom u ruci tongue

00