Tema: holdem manager 1.11.06a

Jel mi neko može pomoči crack za novu verziju holdem manager 1.11.06a hvala.Može na forum ili pm ak je zabranjeno objavljivanje takvih stavri.
Hvala.

00

Re: holdem manager 1.11.06a

ma nemoj pokusavati. Ja sam pokusao i imao sve ali na database se spojiti je jednako čudu...jednostavno postgreSQL ne moze naci ni port ni username ni password za database tako da nista od toga. Ili sam mozda ja jednostavno loš računalac.

Power is nothing without control !
00

Re: holdem manager 1.11.06a

pa nađi još nekoga i po 35 doll vas dođe verificirana verzija ovdje na forumu,koliko puta do sad si zdonkao 35 doll,a uvijek se nađe netko da bi uzeo popola

00

Re: holdem manager 1.11.06a

Vito koristiš li ti taj software?

Power is nothing without control !
00

Re: holdem manager 1.11.06a

ja sam s njim uzeo zajedno..dobijes kljuc koji se iskoristi na 2 kompa..meni radi savrseno, a vjerujem da i njemu..

00

Re: holdem manager 1.11.06a

radi ko sat,nikakvih problema hicpra i ja uzeli popola i nemam nikakvih problema.
večinom sam na starsima,al igrao sam i na tiltu i na partyu i sve funnkcionira

Zadnji popravljao vito975 (24-02-2011 17:28:50)

00

Re: holdem manager 1.11.06a

Možete li ukratko objasniti kako se spaja na database preko postgreSQL-a ili se to na org verziji sa ključem automatski spaja?

Power is nothing without control !
00

Re: holdem manager 1.11.06a

Pa reci koju grešku ti daje. Spajanje sa bazom nema veze sa licencom.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: holdem manager 1.11.06a

Pokusat cu sad ponovno sve reinstalirat pa ako ce biti problema napisem odmah wink

Ne sjecam se tocno sto mi je govorio,ali mislim da je nemoguce bilo sa bazom podataka se spojiti.

Zadnji popravljao mbozic3 (24-02-2011 18:12:14)

Power is nothing without control !
00

Re: holdem manager 1.11.06a

evo gdje je problem.

Kod instalacije postgreSQL-a me trazi password za instalaciju koji naravno ja ne znam,ali sam obrisao sve prijasnje datoteke koje su bile instalirane od postgrea , čak sam uninstal i c++ koji bi mogao sadrzavati tu sifru no i dalje me to trazi tako da ne mogu dalje.....

Prijedlog??

Power is nothing without control !
00

Re: holdem manager 1.11.06a

uninstal sve i kupuj legitimnu verziju i nećeš imat tih problema,ja sam isto prije skinuo jednom tu krekiranu verziju isti problem plus trojana sam pokupio

00

Re: holdem manager 1.11.06a

Mislim da nisi shvatio u cemu je problem no nema veze. Koliko vam je zaista pomogao HM ?

Power is nothing without control !
00

13

Re: holdem manager 1.11.06a

vrijedi svakog $ ulozenog

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: holdem manager 1.11.06a

ako čuješ od bilo koga drugačije nego što je adži napisao,nemoj kupovat ga.

Zadnji popravljao vito975 (24-02-2011 20:24:08)

00

Re: holdem manager 1.11.06a

Ja san zainteresiran za kupovinu popola
ako neko zeli nek se javi na pm

00

Re: holdem manager 1.11.06a

E, nešto mi sere PM, i ne želi poslat poruku. J

a sam zainteresiran...kolko točno košta?
kako bi obavili kupovinu? el' može preko moneybookersa? ja imam tamo lovu, pa ja prebacim tebi, ili ti meni..pa kupimo..a što se tiče cd-key, koji kako čujem možeš iskoristit na dva kompa, to možemo preko maila, msn-a, facebook-a, svejedno.

Please don't let what was get in the way of what's next. Don't forget that what's to come hasn't come yet
http://www.last.fm/user/enoughWithThis
00

Re: holdem manager 1.11.06a

70$ kad se uzima preko Pokerproa .Trbalo bi njih kontaktirat pa da vidimo kako poslat lovu.
Dobiju se dva koda koliko san svatija

00

18

Re: holdem manager 1.11.06a

1 kod za 2 kompa.

Možete poslati lovu na tekući, moneybookers, full tilt i stars.

00

19

Re: holdem manager 1.11.06a

E ljudi jel netko probao ovo http://www.holdemmanager.com/store/poker-sites.php , koliko sam shvatio, treba se preko njih registrirat i recimo u FullTiltu zaradit mizernih 250 FTP-a?! Zvuči mi malo predobro da bi bilo istinito. Naravno jedini je problem sta treba napravit novi account  roll

00

20

Re: holdem manager 1.11.06a

Napravit ćeš im više rejka nego HEM vrijedi i nećeš imati rakeback.

00

Re: holdem manager 1.11.06a

onda Oletrak, šta nam je činiti?

Please don't let what was get in the way of what's next. Don't forget that what's to come hasn't come yet
http://www.last.fm/user/enoughWithThis
00

Re: holdem manager 1.11.06a

Ja san posla lovu 70$
Ti mozes poslat meni kad dobijen kod , i to je to .

00

23

Re: holdem manager 1.11.06a

Poslao sam kod...

00

Re: holdem manager 1.11.06a

OK! Javi kad dobiješ, i javi mi mail na mb-u da ti pošaljem pare. Kod, a i mail adresu  mi možeš poslati na mail tapeworm@net.hr
Ili tu na Private ukoliko uspiješ, mene nešto zaebava.

Please don't let what was get in the way of what's next. Don't forget that what's to come hasn't come yet
http://www.last.fm/user/enoughWithThis
00

Re: holdem manager 1.11.06a

Evo samo radi HM-a sam jučer išao reinstalirati windowse i obrisao cijeli hard disk da ga mogu instalirati. Skinuo sam ga sa torrenta crackiranog i nakon instalacije radi bez ikakvih problema. Sve što treba je sad da polovim sve njegove funkcije i da uživam smile

Power is nothing without control !
00