Re: Tuđa lova na moneybookersu

Ludijadario napisao:

Ako je istina to sto govoris, odma sve skini sa neta ako imas dovoljan limit. Nitko ti nista ne moze. Ovo je hrvatska, a to je internet. Kad su jednom pare kod tebe sve je tvoje...

tako je. i ovo je jako bitno wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

77

Re: Tuđa lova na moneybookersu

meni salji na mb ovih 50$ jer vise ne igram na starsima ni na tiltu! smile

Htio sam rec da su meni isto jednom poslali zabunom na srecu (il zalost) 80$ na devizni racun,da bi dva dana poslije bio u minusu na deviznom za isti isnos,te me banka kontaktirala preko telefona doma,jer sam prilikom vadenja tekuceg dao tamo negdje medu podacima broj kucni,pa da bi im moji dali broj od moba,pa su me zvali na mob
Da sto prije podmirim minus jer devizni racun nema tu opciju!
Naravno ja sam te pare izvadio i zapio! smile

00

78

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Jel ima tu itko pojma o pravu ili smao bubate napamet.

Kolko ja znam to je nes tipa stjecanje bez osnove i da se dogodi da vam neka firma uplati lovu slucajno , ona vas moze tuzit i dobit ce parnicu . 

Price o tome kako je ovo Hrvatska su vam malo deplasirane. U ovoj Hrvatskoj je vec par ministara i bivsi premijer zavrsilo iza resetaka.

Dakle ja bih napravio ovo sto su ti vec prije predlagali. Povuko pare s MB na tri razlicita poker sajta i ak te niko ne pita nis pol godine onda bih ga poceo trosit.

00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Draqon napisao:

A cuj, po meni je mozda i namjerno, mozda se kuca cisti, i tak si skida u biti neke poreze ili kaj pa daje ekipi vise, ko zna kakva pravila vrijede az te kuce.

Wat. Kako možeš ovako nešta izvalit? Stavljaš li kremu za cipele u vrečicu i to slučajno udišeš?  big_smile

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

80

Re: Tuđa lova na moneybookersu

shteva napisao:

Jel ima tu itko ......ec prije predlagali. Povuko pare s MB na tri razlicita poker sajta i ak te niko ne pita nis pol godine onda bih ga poceo trosit.

to sam i ja reko, a svima drugima lol ljudi nemojte bit smješni, ne radi se dal mu kaj mogu već treba razmislit o najboljem i najlošijem scenariju. Risk/Reward, pa smo pokeraši  big_smile .

Meni bi bilo dosta mail tipa: "poštovani došlo je do greške, molimo vas da vratite novac i sve će bit u redu" i znam da bi ga odma vratio, i ne bi si razbijo glavu s čitanjem između redova.

Nek ti se nedaj Bože dogodi da za neko vrijeme otvoriš temu u svezi toga da te netko traži da vratiš lovu a ti je nemaš, vjeruj mi onda nećeš dobit ovoliko pametnih savijeta, ko u ovoj temi.

Zato još jednom, prije nek počeneš trošit pusti nek prođe malo vremena, ili naravno obrati se nekom ko ti može dati stručni savijet.

00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

shteva napisao:

Jel ima tu itko pojma o pravu ili smao bubate napamet.

Kolko ja znam to je nes tipa stjecanje bez osnove i da se dogodi da vam neka firma uplati lovu slucajno , ona vas moze tuzit i dobit ce parnicu . 

Price o tome kako je ovo Hrvatska su vam malo deplasirane. U ovoj Hrvatskoj je vec par ministara i bivsi premijer zavrsilo iza resetaka.

Dakle ja bih napravio ovo sto su ti vec prije predlagali. Povuko pare s MB na tri razlicita poker sajta i ak te niko ne pita nis pol godine onda bih ga poceo trosit.

Stari mi je odvjetnik i samo kazem ono sto bi on meni rekao i to bi ja napravio bez pitanja... Teorija je jedno, a praksa drugo, to valjda svi znaju, a drukcije nije ni u pravu big_smile

00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

shteva napisao:

Dakle ja bih napravio ovo sto su ti vec prije predlagali. Povuko pare s MB na tri razlicita poker sajta i ak te niko ne pita nis pol godine onda bih ga poceo trosit.

Ovo.

shteva napisao:

Price o tome kako je ovo Hrvatska su vam malo deplasirane. U ovoj Hrvatskoj je vec par ministara i bivsi premijer zavrsilo iza resetaka.

[  ] Pravna drzava

ShaneMacGowan napisao:
Draqon napisao:

A cuj, po meni je mozda i namjerno, mozda se kuca cisti, i tak si skida u biti neke poreze ili kaj pa daje ekipi vise, ko zna kakva pravila vrijede az te kuce.

Wat. Kako možeš ovako nešta izvalit? Stavljaš li kremu za cipele u vrečicu i to slučajno udišeš?  big_smile

Hahahahhaaha

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

83

Re: Tuđa lova na moneybookersu

e kad bi tako duboke bile analize ruku, gdje bi nam bio kraj po znanju pokera

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

84

Re: Tuđa lova na moneybookersu

ShaneMacGowan napisao:
Draqon napisao:

A cuj, po meni je mozda i namjerno, mozda se kuca cisti, i tak si skida u biti neke poreze ili kaj pa daje ekipi vise, ko zna kakva pravila vrijede az te kuce.

Wat. Kako možeš ovako nešta izvalit? Stavljaš li kremu za cipele u vrečicu i to slučajno udišeš?  big_smile

prejebeno :DDDDDDDDDDDDDDD  lol  lol  lol

00

85

Re: Tuđa lova na moneybookersu

ShaneMacGowan napisao:
Draqon napisao:

A cuj, po meni je mozda i namjerno, mozda se kuca cisti, i tak si skida u biti neke poreze ili kaj pa daje ekipi vise, ko zna kakva pravila vrijede az te kuce.

Wat. Kako možeš ovako nešta izvalit? Stavljaš li kremu za cipele u vrečicu i to slučajno udišeš?  big_smile

Jedan jedini i neponovljivi. Dame i gospodo!! Irac!!!!!

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

86

Re: Tuđa lova na moneybookersu

ShaneMacGowan napisao:
Draqon napisao:

A cuj, po meni je mozda i namjerno, mozda se kuca cisti, i tak si skida u biti neke poreze ili kaj pa daje ekipi vise, ko zna kakva pravila vrijede az te kuce.

Wat. Kako možeš ovako nešta izvalit? Stavljaš li kremu za cipele u vrečicu i to slučajno udišeš?  big_smile

Je, smeda je najbolja!

Ne budem objasnajval, jer ocito je smjesno to ekipi koja se razumije kak to funkcionira smile

00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Kuzim ja sta ti oces rec i to je sve ok ako pricas p nekim sabanskim firmama u sivoj zoni ali mb niposto to ne bi radio. To bi bio bolestan skandal i ostali bi bez licence za posao. Nece valjda takva hiper profi firma se zajebavat s mutnim pranjem novca i poreza razmisli

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

88

Re: Tuđa lova na moneybookersu

ShaneMacGowan napisao:

Kuzim ja sta ti oces rec i to je sve ok ako pricas p nekim sabanskim firmama u sivoj zoni ali mb niposto to ne bi radio. To bi bio bolestan skandal i ostali bi bez licence za posao. Nece valjda takva hiper profi firma se zajebavat s mutnim pranjem novca i poreza razmisli

ko prica o MB ? pricamo o bigpet pokeru koji se zatvara ...

00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Draqon napisao:

ko prica o MB ? pricamo o bigpet pokeru koji se zatvara ...

Poker soba se zatvara  pa dijeli pare okolo ??  lol  lol  lol

club  heart  diamond  spade
00

90

Re: Tuđa lova na moneybookersu

slobodno cahoutaj i ne bediraj se, to je 3rd party servis koji ne moze samo tako traziti od banke da ti uzmu novce i vrate ih njima jer je procedura nemoguca za izvest
jedino sto se moze dogodit je to da te moneybookers permabana, ali mislim da je 3500 eura cifra koja vrijedi cak i toga


inace draqon, da se dogadja ovo o cemu pricas onda bi poker kuca jako lako nasla ljude kojima ce shipati pare i to sigurno nebi bila ekipa koja ne zna zasto ih je dobila

I na kraju bude " HARAŠO"
00

91

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Da tak ce ih tesko neko skuzit ak podjele svojem nekom nego nekom random.

Ma dobro odustajem, ne da mi se vise raspravljat smile, idem si snifat pastu za cipele to je zabavnije smile

00

92

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Da ne otvaram novu temu.

Meni je sjelo sa MB na banku dva puta lova koja nije moja. Znači sjelo je što sam ja povlačio, i onda u dva navrata sjela ista svota, ali nije moja lova pošto više nisam imao ništa na MBu. Uzeo sam izvadak iz banke i tamo piše da je MB uplatio tu lovu. Jel se nekome ovo dogodilo?

I naravno, razmišljam da ostavim lovu jedno vrijeme na banci ako potraže to nazad. Premda ne znam jel postoji osnova?

Zadnji popravljao dopgun (04-02-2011 13:10:33)

00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

jbte svima nesto krivo uplacuju samo meni ne sad

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

94

Re: Tuđa lova na moneybookersu

ni meni.. sad

a ja se cak ne bi ni zalio na forumu nego bi brzinom svjetla to prebacio na neki drugi sajt..

a da ne govorim da mi cake vec 6 dana ne zeli isplatiti lovu koja je moja..a kamoli da mi netko nesto pokloni sad

00

95

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Ja se ne žalim, nego pitam jel imao tko ovakvih iskustava. Da vidim šta i kako. A ja sa banke nikad ne stavljam lovu na poker sobe, nego sa MB. A sad ionako ne trebam nigdje depozit. smile

00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

sta je na kraju bilo s ovim,jel trosis jos lovu ili si moro vratit?

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00