426

Re: Opčenita pitanja za HM

tak je i meni... i prije formatiranja i poslije...

i onda kad kliknem na connect izbaci


http://www.deviantpics.com/images/capturgog.png

Zadnji popravljao teich (28-02-2011 03:59:52)

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

427

Re: Opčenita pitanja za HM

Kao prov moras znati password ako si ga stavio (ne da bude: postrespass). A onda si napravi folder (mozda je vec sam napravljen) za import handova i napravi path do njega i u njega kopiraj svoj hand histoy i to ti je to.

Power is nothing without control !
00

428

Re: Opčenita pitanja za HM

Ma nisam nigdje stavljao nikakav password...problem je sto pri kraju instalacije javi neki error

http://img402.imageshack.us/img402/7435/error3c.png

Nakon ovoga pokrene se hem,javi mi da je detektirao neki poker software na mom kompu...bla,bla...i onda mi javi onaj error (prvi ss koji sam stavio).

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Opčenita pitanja za HM

imam crackani hem 1.11.02 kojem samo produzujem trial i htio bi kupiti original. jel dovoljno samo ubaciti original key i napraviti update ili bi trebao izbrisati ovaj i sve vezano uz to i instalirati ponovo?

00

430

Re: Opčenita pitanja za HM

@teich Uspio sam instalirati hem bez tih errora - bio je problem u firewallu

EDIT:

Bile napisao:

Reinstalirao sam windowse,a prije toga sam kompletni Hem folder kopirao na sigurno...šta sad moram i gdje staviti da bi mi HEM bio kao prije formatiranja? Znaci HH,moja statistika,grafovi...

Koji sam ja glupan...snimio cijeli HEM folder,a handovi mi se snimali u Pokerstars folder...100k handova baceno u vjetar...

Zadnji popravljao Bile (28-02-2011 19:02:26)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

431

Re: Opčenita pitanja za HM

Može netko pomoć: Zasto mi se statsovi (na poker770) ne prikazuju kraj pravog igraca pa trebam za svaki stol rucno namjestat kraj svakog igraca svoju statistiku?

00

432

Re: Opčenita pitanja za HM

Mislim da bi namjestanje prefered seata trebalo riješiti problem...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

433

Re: Opčenita pitanja za HM

Bile napisao:

Mislim da bi namjestanje prefered seata trebalo riješiti problem...

i ja sam  mislio ali u ovoj mojoj verziji HEM-a, ne znam za ostale, preffered seat za IPOKER ne radi, tj. nema onog padajuceg menija ko kod drugih siteva...

00

434

Re: Opčenita pitanja za HM

1.HEM mi nece importat handove jer mi nece  auto detect import foldere
2. neznam kak da  sam namjestim da  mi starsove  handove baca  u odredeni folder
odigrao sam nesto ruku na  starsu i dalje  mi ne detecta history ,pokusavao sam s  onim sranjem table  manager i onim crvenim kvadraticem isto neuspjesno

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Zasto mi u HEM-u kaze da sam napravio 400$ rakea a kada pogledam u stranici za rb kaze mi da sam napravio 60$. Da li HEM zbraja rake svih ruku koje sam odigrao a  na affilieateu mi se gledaju samo one ruke u kojima sam stavio novac u pot?

Zahvalan na odgovoru

00

436

Re: Opčenita pitanja za HM

U kojem folderu se snimaju hendovi Fulltilta? Zbog importa u HEM pitam...

00

437

Re: Opčenita pitanja za HM

Ideš na FT-u Options -> Hand History...

00

438

Re: Opčenita pitanja za HM

nikica010 napisao:

Zasto mi u HEM-u kaze da sam napravio 400$ rakea a kada pogledam u stranici za rb kaze mi da sam napravio 60$. Da li HEM zbraja rake svih ruku koje sam odigrao a  na affilieateu mi se gledaju samo one ruke u kojima sam stavio novac u pot?

Zahvalan na odgovoru

Možda ti piše kolko si rakebacka dobio. Na kojem sajtu igraš?

00

439

Re: Opčenita pitanja za HM

roba59 napisao:

Ideš na FT-u Options -> Hand History...


nađoh da nije stavljeno da sprema hendove... pa eto odsad će se spremat

hvala robert

00

Re: Opčenita pitanja za HM

roba59 napisao:
nikica010 napisao:

Zasto mi u HEM-u kaze da sam napravio 400$ rakea a kada pogledam u stranici za rb kaze mi da sam napravio 60$. Da li HEM zbraja rake svih ruku koje sam odigrao a  na affilieateu mi se gledaju samo one ruke u kojima sam stavio novac u pot?

Zahvalan na odgovoru

Možda ti piše kolko si rakebacka dobio. Na kojem sajtu igraš?

Igram na FT. Prilicno sam siguran da mi u HEMu pokazuje koliko sam rakea napravio ali nisam siguran da li to gleda dealt ili contributed odnosno da li racuna koliko je rakea napravljeno na stolovima na kojima sam igrao sveukupno ili samo ono sta sam ja igrao to me zanima

Nadam se da si shvatio sto pitam

00

441

Re: Opčenita pitanja za HM

Hem računa kolko si ti dao rejka.

A ovo što sam ja napisao, mislio sam na stranicu na kojoj gledaš rakeback da ti piše kolko si rakebacka dobio, a ne rejka napravio.

Već je dosta puta bilo pisano na forumu da FT od rejka oduzima sve njihove troškove (poput uplate, isplate, bonusi, naručivanje s shopa i sl.) tako da je najvjerojatnije od toga nastala tolka razlika.

00

Re: Opčenita pitanja za HM

nakon 200tinjak handova u sessionu HEM je odjednom presta importat. sad samo stoji na tom broju handova i to je to.

maloprije san ga updatea na najnoviju verziju jer san mislia da ce to pomoc, al nista.

ima neko slicno iskustvo ili mozda zna koje je rjesenje?

handove sa starsa i dalje uredno importa medjutim ongame nista

Zadnji popravljao zamorano11 (27-03-2011 23:52:44)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Opčenita pitanja za HM

meni se to desava na FTP-u kada igram turnire pa dodjem u fazu sa visokim blindovima, neki put odradim relaunch HUD i uspe posle jedno 5,6 ruku ga ponovo upali normalno, ali nekad i ne uspe

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Imam problem na GoalWinu, ne radi mi HUD, ne pokazuje stolove u tale manageru, ali sve fino importa i imam najnoviju verziju.
Zna li slučajno netko u čem je problem?

00

445

Re: Opčenita pitanja za HM

http://img833.imageshack.us/i/bezimenas.png/
http://img88.imageshack.us/i/bezimena2u.png/

kako da namjestim da mi ovo bolje izgleda i da se mogu lakse snaci(ako moze da pise pored broja sto znaci),i sto bi vi ovdje maknuli ili dodali(uzmite u obzir tek se prvi put koristim HM-om  smile  )
htio bi da mi da slova budu manja i da ti pravokutnici di su statsi budu ispod svakog igraca
i ovo s desne strane da maknem,nevidim statse od tog igraca ispod toga su

00

446

Re: Opčenita pitanja za HM

Appearance ->
uključiš show abreveations..
I mjenjaš font.

10

447

Re: Opčenita pitanja za HM

http://img830.imageshack.us/i/bezimenau.png/
evo uspio sam si popravit to da bude manje i da se vidi sta je sta,
a kako da stavim da to bude ispod svakog igraca i u 3 reda
i ono na lijevoj strani sto mi je preko igrača pa nevidim njegove statse ni nick njegov
neznam sta je to ali volio bi makniti  smile

i je li fale koji statsi ili je koji višak
hvala

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Muva napisao:

Može netko pomoć: Zasto mi se statsovi (na poker770) ne prikazuju kraj pravog igraca pa trebam za svaki stol rucno namjestat kraj svakog igraca svoju statistiku?


imam isti problem na p770, jednostavno mi ispod igraca ne stoje njegove statistike, pa gubim puno vremena tražeći statse od igraca na svakom stolu posebno, i naravno griješim jer nekad gledam krive statistike....

00

449

Re: Opčenita pitanja za HM

ako bi htio instalirati HEM na drugom kompu, sto moram napraviti??

mogu tamo odabrati ono "clear HEM code" i onda samo upisati taj isti kod na drugom kompu??

thx

00

450

Re: Opčenita pitanja za HM

Probaj sa istim ako ne imaš na njihovim stranicama za dobit novi.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00