Tema: Dizanje novaca sa full tilta

evo ljudi, imam jedno pitanje...malo sam gledao di ovo smjestiti, ali nisam htio nikome zeznuti temu, pa se nadam da se admini ne ljute sto otvaram novu temu...

uglavnom, poker na netu sam poceo igrati tek nedavno i prijatelj mi je rekao za onu stranicu pokerstrategy gdje se odg na nekih 20 pitanja i dobije se 50 dolara...ja odgovorio na to, instalirao si full tilt i sjelo mi tih 50 dolara...

poceo sam malo igrat i zavrsio sam na nekom turniru drugi i dobio nekih 44 dolara+dobijes jos 0.50 za svakog covjeka kojeg izbacis...

e sad imam jedno pitanje...sad na tom full tiltu imam nekih 80 dolara i skupio sam 101 onaj full tilt bod...posto sam u zadnje vrijeme malo kratak s parama, a godisnjica je drugi tjedan ( a to ne smijem kiksat big_smile ) zanima me da li ja mogu podignut te pare? roll

imam napravljen ziro racun u erste banci jer nekad radim honorarno posto sam student, pa sam mislio uplatit na taj ziro racun nekih 100 kn i onda uplatit onih minimalnih 10 dolara (jer sam nesto citao da ako nesto uplatis i ako imas tih 100 FTP onda mozes dignut pare)...

sad me zanima je li se to moze? mogu li ja uplatit tih 100 kn, pa to tamo uplatit kao 10 dolara? da li bi onda mogao podignut te novce (znaci tih nekih 90 dolara) opet preko te kartice? nov sam u tome, a tamo na full tiltu su to dobro zamuljali+moj dosta slabi eng...ipak sam jaci na matematici...hvala puno na odg i sori na poduzem postu... smile

00

Re: Dizanje novaca sa full tilta

pa sam mislio uplatit na taj ziro racun nekih 100 kn i onda uplatit onih minimalnih 10 dolara
...ipak sam jaci na matematici...

00

Re: Dizanje novaca sa full tilta

Pomaknuto u ostala rasprava.

00

4

Re: Dizanje novaca sa full tilta

codexnox napisao:

pa sam mislio uplatit na taj ziro racun nekih 100 kn i onda uplatit onih minimalnih 10 dolara
...ipak sam jaci na matematici...

ne razumijem u cemu je problem...napisao sam okvirno 100 kn da ne cjepidalicim...sta sam trebao napisati...da cu uplatit 53 kn...

hvala na odg...puno si mi pomogao...

00

Re: Dizanje novaca sa full tilta

Nemos preko ziro racuna. Moras otvoriti devizni ili jos ti je jednostavnije dogovoris se s nekim ko igra na tiltu da mu prebacis $, a on tebi shipa na tekuci

00

Re: Dizanje novaca sa full tilta

Otvori devizni racun u erste banci (on je odvojen od ziro racuna) i zatrazi za njega visa electron karticu koju ces dobiti za cca 3 tjedna. S njom mozes raditi deposite i wtihdrawale koliko god zelis odnosno imas para, samo je moras verificirati ko full tilta (znaci, poslati slike osobne, kartice i nekog racuna). Preporucam ti i otvaranje net banking opcije na deviznom racunu koji kosta cca 5 kn mjesecno. Ako ti novac treba prije, onda transferiraj nekome novac sa svog FTP accounta pa on tebi posalje kune na tekuci. Na ovom forumu imas topic za takve novcane transakcije.

p.s. Ako mislis radti vece i cesce online transakcije onda otvori racun na Moneybookersu (gdje također verificiras karticu) koji ti sluzi kao internet novcanik.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

7

Re: Dizanje novaca sa full tilta

pa mozda je onda tako jednostavnije kao sto si predlozio...evo ovako, ja imam tocno 80.06 dolara na full tiltu...je li ko zainteresiran za takav nacin kao sto je rounder1984 predlozio?

onaj tko je neka samo napise, nek mi ukrako objasni kako da ja njemu to prebacim i sve ostalo cemo se dog...

00

Re: Dizanje novaca sa full tilta

Jesi siguran da su te pare tvoje? Ja pamtim 1000 ftp-a da je trebalo a ne 100 ftp. Jer u suprotnom mislim da ni nemožeš transferirat pare ako nisi tih 1000 ftp-a zaradio.

00

Re: Dizanje novaca sa full tilta

Pa možeš i preko žiro računa ako imaš na kartici otraga ona tri broja...

00

10

Re: Dizanje novaca sa full tilta

rounder1984 napisao:

Nemos preko ziro racuna. Moras otvoriti devizni ili jos ti je jednostavnije dogovoris se s nekim ko igra na tiltu da mu prebacis $, a on tebi shipa na tekuci

kak nemozes u PBZ s zirom dobis Visu electron i bez problema uplacujes isplacujes

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

11

Re: Dizanje novaca sa full tilta

a treba mi novac prije, tako da ne mogu cekati 3 tjedna...mozda bi onda bilo najednostavnije da ja ovako nekome prebacim tih 80 dolara, a on meni prebaci kune na tekuci...sad cu staviti ponudu tamo na transakcije, ali samo mi recite prvo ovo...da li mogu ja nekome prebaciti te pare bez obzira sto imam samo tih 100 FTP kao sto sam i rekao (da ne misli netko da sam ga slucajno zaj...)...je li ok ako za tih 80 dolara trazim 400 kn?

@dsaw91 imam na kartici otraga ona tri broja...sta to znaci da mogu napraviti onako kao sto sam prvo mislio?

00

Re: Dizanje novaca sa full tilta

Moze se i na ziro, samo pazi ako ti uplate na žiro pređu 12800kn, bu ti starci (il tko te već uzdržava) morali plaćat porez.

00

Re: Dizanje novaca sa full tilta

za karticu vezanu na ziro racun ti neznam,tako da necu bezveze laprdati,ali ovo za pokerstartegy stoji,ako nemas dovoljan broj bodova za cashout mozes nekome poslati samo ono sto si zaradio iznad pocetnih 50$..e sad,ako napravis deposit onda valjda mozes i nakon 100 skupljenih bodova

00

Re: Dizanje novaca sa full tilta

Ne mozes raditi money transfer na Tiltu ako nisi napravio deposit.. Tako da i da si ispunio tih 100 ili 1000 ftp, ne možeš ništa sa tim parama dok ne uplatiš..

00

Re: Dizanje novaca sa full tilta

Mislim da moze, ako se pokerstrategy-ovih 50$ racuna kao deposit. Ali taj bonus od 50$ moras naravno ocistiti ako vec nisi da mozes s njim raspolagati. Pogledaj pod full tilt bonus status i pogledaj si na pstrategy stranici koliko treba bodova da ocistis tih 50$. Da li transakcija radi mozes provjeriti tako da meni posaljes neku sicu na ajspingvin86. Vratim ti sve, ne brini.  big_smile

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

16

Re: Dizanje novaca sa full tilta

a da sjedneš s nekim za hu stol i jednostavno mu daš sve u zamjenu za tekući? ak nemožeš nikakav transfer radit, ali neznam jel to protiv pravila.
BTW nebi ni rake ništa pojeo (možda koji cent, ak napraviš raise na 79.9 i foldaš na njego all in...)

00

17

Re: Dizanje novaca sa full tilta

zviko napisao:

a da sjedneš s nekim za hu stol i jednostavno mu daš sve u zamjenu za tekući? ak nemožeš nikakav transfer radit, ali neznam jel to protiv pravila.
BTW nebi ni rake ništa pojeo (možda koji cent, ak napraviš raise na 79.9 i foldaš na njego all in...)

i blokiraju ti acc, nista strasno

00

Re: Dizanje novaca sa full tilta

ne treba ofirno pustit HU...

igrat malo duži HU ..15 ak minuta...čut se preko msn-a,,,

malo ovaj nosi malo ovaj...ž
veće potovvao je drugi...

i polako nema šanse da skuže.......

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: Dizanje novaca sa full tilta

Nemojte chip dumpat, uhvatit će vas sigurno.

00

20

Re: Dizanje novaca sa full tilta

ajspingvin napisao:

Mislim da moze, ako se pokerstrategy-ovih 50$ racuna kao deposit. Ali taj bonus od 50$ moras naravno ocistiti ako vec nisi da mozes s njim raspolagati. Pogledaj pod full tilt bonus status i pogledaj si na pstrategy stranici koliko treba bodova da ocistis tih 50$. Da li transakcija radi mozes provjeriti tako da meni posaljes neku sicu na ajspingvin86. Vratim ti sve, ne brini.  big_smile

znaci, te pare koje imam jos uvijek nisu moje? osvojio sam samo jedno drugo mjesto i malo igrao onaj rush poker da skupim tih 100 FTP...sta onda, ako i napravim depozit od npr. 10 $ (jer nisam sad bas pri parama, iako si rekao da stavim vise, pa da onda dobijem taj neki bonus) imao bi 90 $ i ne bi to mogao podignut?

pa ajde mi objasnite samo kako se to uplacuje i isplacuje, pa da probam...mogu li ja staviti na svoj ziro npr 100 kn (imam ona tri br otraga, od erste je kartica) i uplatim npr nekih 10-tak dolara? (da li je problem ako ja uplacujem kune,a tamo trebaju dolari)...ksko onda isplacujem, isto preko te kartice? moze li malo pojasnjenja o tome-koje su cake(uplata i isplata), pa da probam kad vec ne mogu nikome transferirat...

00