Tema: Party poker problem sa spajanjem

Pozdrav svima,

Molim ako mi netko moze pomoci. Ne mogu se spojiti na party poker site. Ne zeli ga ucitati. Nalazim se u Sesvetama i ISP je Amis.

Zanima me dal je netko imao slicnih problema.

Hvala na pomoci.

00

Re: Party poker problem sa spajanjem

Ja imam Amis i sve je ok, najnormalnije idem na Party. Nije ti greška u provideru, nego vjerojatno u samom softveru sad dal ti je update Party-a krivo napravljen ili nešto s tvojeg kompa mu ne dozvoljava...pogledaj si firewall ili antispyware.
Ili u krajnjem sljučaju deinstaliraj Party i ponovno instaliraj. Pozdrav

assumption is the mother of all f ups

00

Re: Party poker problem sa spajanjem

Hvala na pomoci.

Izgleda da je bio problem u firewallu.

Pozdrav

00

Re: Party poker problem sa spajanjem

Ne znam gdje da napišem. Jučer sam uplatio na Party Poker. Danas ranije dok sam igrao je nestala konekcija na oko 15min. Sad je opet nestala. Tako se ne može igrat.

00

5

Re: Party poker problem sa spajanjem

lovac forex napisao:

Ne znam gdje da napišem. Jučer sam uplatio na Party Poker. Danas ranije dok sam igrao je nestala konekcija na oko 15min. Sad je opet nestala. Tako se ne može igrat.

+1
..uzme mi novce, izbaci me i ne mogu se spojit ponovo, a kad se vratim nema ni turnira a ni novaca roll

Zadnji popravljao negra (04-03-2011 20:25:14)

00

Re: Party poker problem sa spajanjem

negra napisao:
lovac forex napisao:

Ne znam gdje da napišem. Jučer sam uplatio na Party Poker. Danas ranije dok sam igrao je nestala konekcija na oko 15min. Sad je opet nestala. Tako se ne može igrat.

+1
..uzme mi novce, izbaci me i ne mogu se spojit ponovo, a kad se vratim nema ni turnira a ni novaca roll

Ništa onda, cashout i gotova priča. Nemam šta drugo. Šteta da nitko to ne spominje, tako da se upozore drugi. Još se ne mogu spojiti.

00