Re: Stejk miniftops 2

Adži napisao:

Ako nesto znaci ja voucham za njega jer ga znam osobno

110

Re: Stejk miniftops 2

mirari samo procitaj moj nickname...

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
02

103

Re: Stejk miniftops 2

NisiPazio napisao:

mirari samo procitaj moj nickname...

lol  lol  lol

00

104

Re: Stejk miniftops 2

cropoker500 napisao:
Adži napisao:

Ako nesto znaci ja voucham za njega jer ga znam osobno

ane smile))

00

105

Re: Stejk miniftops 2

cropoker500 napisao:
Adži napisao:

Ako nesto znaci ja voucham za njega jer ga znam osobno

Taj post je od prije godinu dana. Onda je bilo sve u redu između mene i njega.
Dobio je stejk ($30) od mene na PTP da igra 9man SNG od $1 na starsu. Digo se na nekih 40ak i onda me nije bilo par dana online i nije mi se javljo.
"busto sam sve... rail ces dobit do kraja dana jer sam ga radio u notepadu pa ga nisam spremio. trazio sam support za tournament history.... ja kao prijatelj cu ti se oduzit za stake tako da cu ti vratit tih 30$ sutra..."
Naravno da ih nisam vidio.

"svaka cast za DNG... jel imas 5$ da posudis trebam nekom liku poslat kao da vidi da sam ozbiljan igrac pa ce mi dat 100$ stake... pa cu ti odma vratit 30$"

trazio sam da mi posalje screen shot tog PMa (jer sumnjam da bi netko na PTP trazio tako nesto). (kako sam glup sam obriso taj PM) u kojem mi je poslo screen shot na kojem se vidi da je napravljen u paintu (drukciji font).
Jednostavno nisam odgovorio na taj pm.

Jucer dok sam igro SM , DNG i ostalo mi se javio i reko da me raila. pito sam ga jel igra sta (kad mi je bobo (mirari) reko da igra super turbo SNG), rekao je "nista, dosadjujem se" i to je bilo sve

Ako nekoga nesto zanima nek slobodno pita

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
40

Re: Stejk miniftops 2

issusa ti ovaj je stvarno zesci strucnjak.... mad  mad  mad
ak idete na izlet u osijek, ja placam benzin i sendvice... cool

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
20

Re: Stejk miniftops 2

Adži napisao:
cropoker500 napisao:
Adži napisao:

Ako nesto znaci ja voucham za njega jer ga znam osobno

Taj post je od prije godinu dana. Onda je bilo sve u redu između mene i njega.
Dobio je stejk ($30) od mene na PTP da igra 9man SNG od $1 na starsu. Digo se na nekih 40ak i onda me nije bilo par dana online i nije mi se javljo.
"busto sam sve... rail ces dobit do kraja dana jer sam ga radio u notepadu pa ga nisam spremio. trazio sam support za tournament history.... ja kao prijatelj cu ti se oduzit za stake tako da cu ti vratit tih 30$ sutra..."
Naravno da ih nisam vidio.

"svaka cast za DNG... jel imas 5$ da posudis trebam nekom liku poslat kao da vidi da sam ozbiljan igrac pa ce mi dat 100$ stake... pa cu ti odma vratit 30$"

trazio sam da mi posalje screen shot tog PMa (jer sumnjam da bi netko na PTP trazio tako nesto). (kako sam glup sam obriso taj PM) u kojem mi je poslo screen shot na kojem se vidi da je napravljen u paintu (drukciji font).
Jednostavno nisam odgovorio na taj pm.

Jucer dok sam igro SM , DNG i ostalo mi se javio i reko da me raila. pito sam ga jel igra sta (kad mi je bobo (mirari) reko da igra super turbo SNG), rekao je "nista, dosadjujem se" i to je bilo sve

Ako nekoga nesto zanima nek slobodno pita

Ma mislio sam samo da ti znas ko je i di je, pa da se bzvz ne nagadja jel to on ili nije, nothing else.  wink

00