Tema: 50NL CAP Upomoc, kako stealati, restealati

Ovako, ja sam zadrti Caper, shortstacker i prilicno mi dobro ide jer nisam bas onak po book.

E sad imam problema na ovom levelu jer se nalazim na stolu s mega aggro regsima, botovima (kompjuteri), botovima (kinezi), i tu i tamo se nadje neki fish, al se nemoze prilagodjavatfishu kada je pun stol regularnih igraca.

E sad imam ja mnogo ruku od svih svojih protivnika i evo primjera gdje me muci.
Odlucio sam stealat na buttonu s bilo koje akrte na tight regse koji imaju 85%+ fold BB i SB. To vecinom pali, a i tih 15% sto me zovu ja bacim akrtu osim ak nije u rangeu gdje sam cak favorit.

E sad, ima tu agrroa koji nezele foldat BB i oni me rerejzaju all in s 20-30% ruku.
Kako se sada tu postaviti?
Skinuo sam all in software i podesio range s kojim oni meni to rade, pa sam dobio da bi coin flipao i da bi bio +50% Entiquiti s ovakvim rangom:

versus: 15% reraisera Callam all in s: 88+, Ajs+, Ajo+
Pa sve do versus 25% reraisera: 55+, A9s+, At0+

Isto nacin mojeg restealanja kada se susrecem  s ovim aggro regsima, ovo je jos vaznije jer tu je mozda moj najveci leak, pa pomozite.

Gotovo svi ti regsi stealaju kad je foldano do njih cak i na Co s 40+ ruku, a foldanju na all in resteal 60%, to sus ad okvirne brojke, neki imaju cak i vece brojke neki ensto manje.... ali ajmo odredit najbolju igru za ove brojke.

Dakel, najbolje mi ej rejzat all in resteal s 44+, A5s, A8o+, KJo+, KTs+

MOJ PLAN IGRE:
Prebacio sam se na open raise da mi bude 3xBB, to je gotovo uvijek steal, pa kad su mi u BB i SB tipovi koji bacaju 85% karta, sam ja napraio racunicu da:
od 10 stealova ja cu dobiti 8, 8*BB+SB=12BB, a kada ja dignem 3xBB i oni me rerejzaju 2 puta, cu izgubiti 6BB, dakle dugorocno sam u plusu 6BB ovom igrom, ajde recite jel to ok igra.

E sad, ovi manijaci koji stealaju 40% ruku a foladaju 60% na resteal, vecian njih dize minraise ili neki 2.2xBB, is ad se tu tesko postavit, jer ako ja idem stealat s all in mislim da se to ne ispalti, cak sam pokusao minstealreraise one koje sam misliod a su botovi koji igraju 20+ stolova, ali su me samo call jer se im je ispaltilo vidjet flop za te novce, a mislio sam da bot to nece primjetiti, cak sam pokusao ja mjenjat raise seize za one koji restealaju 77%, ali su se prilagodili i samo callali.

Eto nadams e da sam jasan, iance CAP je igra gdje smos vi shortstacked 20BB. Zaniam me samo kako se postaviti kada su u blindovima tight igraci koji nece rerajzat ni za zivu glavu ak nemaju ajke ruke i kako kada su tamo manijaci, dali ja idem rubnim rangeom ili bi bolje bilo da ostanem tight i kod takvih. Inace ovdje svi imaju gotovo 70% raise iz SB u BB i to je vecinom minraise, sto da radim s tim kji minraiseaju, jer oni minrejzaju sve, AA, KK, i sve ostale ruke s kojima stealaju.

UPOMOC (mislimda kad pocnem igrat na buttonu i u blindsima maksimalno profitabilno ovaj elvel i sljedeca 2 cu garant beatat samo tako., pa pomozite)

Zadnji popravljao dadaas (07-03-2011 17:09:11)

00

Re: 50NL CAP Upomoc, kako stealati, restealati

covjece,kaj koristis google translator

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
10

Re: 50NL CAP Upomoc, kako stealati, restealati

kakvi sad botovi???

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: 50NL CAP Upomoc, kako stealati, restealati

Skripta koja igra poker dok piješ kavu i gledaš kao ti pada br....

00

Re: 50NL CAP Upomoc, kako stealati, restealati

Decki spamate, drzimo se bitnog, s jednom rukom sam drzao tipkovnicu a s drugom tipkao.

Moja definicija poker bota je: Kinez koji sjedi ispred ekrana s 24 stola i igra tocno kak su mu naredili, on nece probat limpat a asima, nece probat sad malo zvat s suited conectorima, on igra kak su mu naredili,

10

Re: 50NL CAP Upomoc, kako stealati, restealati

Prebaci se na pravi poker.

21

Re: 50NL CAP Upomoc, kako stealati, restealati

E zbog ovakvih igraca kao ti igram samo 50bb+ stolove smile

A jednostavno je,protiv tight igraca si uvijek u plusu jer ih non stop maltretiras i oni se ne znaju prilagodit,a protiv regova koji poznaju tvoju igru,tvoje rangeve za steal,rejz i shove onda je jako tesko i za njega i za tebe izvuc zaradu. U tom slucaju tko se bolje snalazi s postocima iz pokerstovea dobiva.

10

Re: 50NL CAP Upomoc, kako stealati, restealati

salemetal napisao:

Prebaci se na pravi poker.

+1

00

Re: 50NL CAP Upomoc, kako stealati, restealati

rufmichan netreba tin stove, samo prilagodis svoj range njegovom.

Mislim da je CAP isto dobar poker, puno toga se nauci, kako fold, kako push... To sto nema float, 2 barrel i ostalog neznaci da je slabija igra.

A oni koji govore da to niej rpavi poker samo govore da tu vrstu pokera neznaju igrat. Igram ja i 6 max i SNG jos, al o tome se vdje ne razgovara.

Inace rufmichan, oni se ne prilagodjavaju, on ce uvijek zvat tvoj all in s svojim rangeom, igra 20 stolova nema se ons to uprevise prilagodjavat. I da ih se jako abuse, pogotvo ako en giras njihovu push all in preflop igru, jer onda moraju dodatno mislit....

00

10

Re: 50NL CAP Upomoc, kako stealati, restealati

Da malo pojasnim, dali bi se vise ispaltilo cekat AA KK i QQ pa da se upeca taj aggro reg ili bi se bilo dobro s njim ganjat po rubu rangeada ga pecam AK njego AQ i tak dalje...

00

Re: 50NL CAP Upomoc, kako stealati, restealati

dadaas napisao:

Da malo pojasnim, dali bi se vise ispaltilo cekat AA KK i QQ pa da se upeca taj aggro reg ili bi se bilo dobro s njim ganjat po rubu rangeada ga pecam AK njego AQ i tak dalje...

Ako ces to cekat pojest ce te stealovima,o ovome drugom sto si napisao sam ti pricao u svom postu. Mislim da je to drugo ispravno.

00

12

Re: 50NL CAP Upomoc, kako stealati, restealati

Pa zato su i smanjili open rejz na 2bb-a jer je lako igrat protiv 3bb open rejza.

00

13

Re: 50NL CAP Upomoc, kako stealati, restealati

roba59 napisao:

Pa zato su i smanjili open rejz na 2bb-a jer je lako igrat protiv 3bb open rejza.

Da skuzio sam da su oni prefrigani. Recimo ja te minbetraisere 2xBB tretiram kao limpere x2 pa dignem 4xBB +2 limpera pa je to 6xBB. To ih malo zbuni, a i dobim vise informacija o njihovoj ruci ako idu push onda vidim s kojima to rukama 4betaju, al isto tako dajem informacije i o svojoj ruci...  i stilu igre.

A sto da radim s onima koji open rejzaju 2.5xBB ili jedan cak ima 2.2xBB dali bi te isto tretirao kao double limper ili da ih rerajzam all in.

Eto to su neke nedoumice koje me muce, zasad mixam ove opcije.

00

14

Re: 50NL CAP Upomoc, kako stealati, restealati

Tim postom sam ti mislio reći da i ti smanjiš open rejzove.

00