Tema: Harrington o Texas Hold'em pokeru

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/images/harrington-knjiga09122009.png

Promocije na Vašem omiljenom portalu ne jenjavaju - dajemo ekskluzivni popust na poker bestseller!

U suradnji s bibliotekom Inverse omogućujemo svim posjetiteljima sitea popust u iznosu 29 kuna ukoliko upišu promotivni kod koji možete pronaći na dnu vijesti. Pročitajte press release i požurite kupiti djelo koje jednostavno morate imati u svojoj poker kolekciji - Harrington o Hold'em pokeru - od sada prevedeno na hrvatski jezik!

Pročitaj sve...

00

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

Ja sam svoj primjer naručio...konačno jedna knjiga na hrvatskom!!

00

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

narucil bum i ja makar je za turnire al kolko vidim bude korisna tongue nego bude kakva i za cash game? da pricekam nju? harrington on cash game?

00

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

Bude nekaj sigurno, ali ne tak brzo. Za godinu dvije...

00

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

Za koju knjigu mislite da je dobra za CashGame?

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

Ukoliko se radi o cash gameu, ovo je valjda najlegendarnije djelo:

http://www.twoplustwostore.com/twoplust … ductID=233

Sto se tice pokera opcenito, Theory of Poker je definitivno knjiga koja zasluzuje prijevod i koju svatko mora imati.

http://www.twoplustwostore.com/twoplust … oductID=44

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

7

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

Ko ce prvi dignut na net hrvatskog Haringtona???

Meni cim dodje  skenam ga i dizem na torrent

00

8

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

boboman napisao:

Ukoliko se radi o cash gameu, ovo je valjda najlegendarnije djelo:

http://www.twoplustwostore.com/twoplust … ductID=233

Sto se tice pokera opcenito, Theory of Poker je definitivno knjiga koja zasluzuje prijevod i koju svatko mora imati.

http://www.twoplustwostore.com/twoplust … oductID=44


Imam obadvije,ak nekom treba PM

00

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

k0lja napisao:

Ko ce prvi dignut na net hrvatskog Haringtona???

Meni cim dodje  skenam ga i dizem na torrent

Jesi ti svjestan da ovde javno priznajes da ces svjesno krsit autorska prava? smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

10

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

zamorano11 napisao:
k0lja napisao:

Ko ce prvi dignut na net hrvatskog Haringtona???

Meni cim dodje  skenam ga i dizem na torrent

Jesi ti svjestan da ovde javno priznajes da ces svjesno krsit autorska prava? smile

Kad kupim knjogu niko mi ju ne brani skenirat i stavit na net,a autorska prava ces krsiti ti koj ces je skinuti tongue

00

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

k0lja napisao:
zamorano11 napisao:
k0lja napisao:

Ko ce prvi dignut na net hrvatskog Haringtona???

Meni cim dodje  skenam ga i dizem na torrent

Jesi ti svjestan da ovde javno priznajes da ces svjesno krsit autorska prava? smile

Kad kupim knjogu niko mi ju ne brani skenirat i stavit na net,a autorska prava ces krsiti ti koj ces je skinuti tongue

if u say so

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

k0lja napisao:
zamorano11 napisao:
k0lja napisao:

Ko ce prvi dignut na net hrvatskog Haringtona???

Meni cim dodje  skenam ga i dizem na torrent

Jesi ti svjestan da ovde javno priznajes da ces svjesno krsit autorska prava? smile

Kad kupim knjogu niko mi ju ne brani skenirat i stavit na net,a autorska prava ces krsiti ti koj ces je skinuti tongue

Krivo.

Nitko ti ne brani napravit kopiju za vlastitu uporabu. Zakon ti brani piratizaciju (ilegalno objavljivanje) intelektualnog vlasnistva, sto ova knjiga zapravo jest, kao i svaka druga.

I tu uopce nema prostora za diskusiju, pogotovo kad uzmes u obzir da je izdavac knjige U OVOM TOPICU pitao za savjet koje knjige bi jos trebalo prevesti.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

13

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

Onda ju kupite, nemojte skidati besplatno moju kopiju sa torenta tongue
Btw skenirat cu i racun kao dokaz da sam je platio big_smile

Zadnji popravljao k0lja (13-12-2009 14:39:20)

00

14

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

Pitanje za dusebriznike,smijem li svoj primjerak knjige posuditi burazu pa poslje kumu na citanje ili je i to krsenje autorskih prava?

I kako stoje autorska prava sa fotokopiranjem,koje bi ja nazvao pravljenje sigurnosne kopije ukoliko mi se kava prolije po originalu?

Zadnji popravljao k0lja (13-12-2009 14:35:33)

00

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

k0lja napisao:

Pitanje za dusebriznike,smijem li svoj primjerak knjige posuditi burazu pa poslje kumu na citanje ili je i to krsenje autorskih prava?

I kako stoje autorska prava sa fotokopiranjem,koje bi ja nazvao pravljenje sigurnosne kopije ukoliko mi se kava prolije po originalu?

ako tako gledas, ako ubijes nekoga i ne uhvate te također nije kršenje zakona, ili krađa ili bilo šta. dok te ne uhvate jel.

to što se u nas oko toga ne vodi neka posebna briga nije razlog da dođeš čoviku na njegov sajt i kažeš..e super...ja ću od tebe kupit knjigu i dat cu kopiju svima besplatno

Zadnji popravljao zamorano11 (13-12-2009 16:50:36)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

zobg takvih razloga mislim da nece puno gnjiga bit prevedeno

club  heart  diamond  spade
00

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

k0lja napisao:

Pitanje za dusebriznike,smijem li svoj primjerak knjige posuditi burazu pa poslje kumu na citanje ili je i to krsenje autorskih prava?

I kako stoje autorska prava sa fotokopiranjem,koje bi ja nazvao pravljenje sigurnosne kopije ukoliko mi se kava prolije po originalu?

Procitaj ponovno sto sam napisao, ovoga puta sa razumjevanjem. Naglasio sam da mozes imati kopiju za vlastitu upotrebu (dakle fotokopiranje je ukljuceno u taj opis), ali ne i da mozes distribuirati dalje.

Zamolio bih te da se odes flejmati u neki drugi topic, jer u ovom nema mjesta djecjim prepirkama. Get your facts straight.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

18

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

Mislim da je cijena pre-prihvatljiva da bi se mucili citanjem pdf-a, a ni printanje nece bit puno jeftinije.. (osim ako ne radite u HEP-u, HAC-u il nekoj drugoj renomiranoj drzavnoj firmi  smile )

Koliko se knjiga razlikuje od Harringtonove poznate 3-ologije (H. on Holdem)?

Gledam na Amazonu ($60 za sve 3 knjige), dok je kod nas u Algoritma 210kn jedna, tako da je 149-29kn zaista povoljno, no vjerujem da postoji razlika.
Vrijeme je darivanja i bolja polovica mi zeli kupiti knjigu, na meni je samo da odaberem.... sad se osjecam ko dijete na odjelu djecjih radosti

But they were suited...
00

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

k0lja napisao:

Onda ju kupite, nemojte skidati besplatno moju kopiju sa torenta tongue
Btw skenirat cu i racun kao dokaz da sam je platio big_smile

fakat si biser, ništ čudno za nas hrvate, mislim moreš ju stavit na torrent i iako je ilegalno niko ti ništa nebude mogao ali koji je opće point toga, nije to skupa ili nedostupna knjiga pa da ju nebreš nabavit pa ju skineš s torrenta, kao prvo ti ju sigurno nebreš idealno skenirat, ako ju budeš gledao na kompu i čitao to nije to, samo si oči mučiš, nebreš si ništa označit itd, totalno bezveze a ako budeš to išao printat s torrenta to bude izgledalo užaš, još budeš platio printanje i na kraju ta kopija ti se bude brzo uništila a ovako imaš knjigu za samo 120kn koji ti bude vječno trajala i koju možeš čitat bilo gdje i uvjek bude imala svoju vrijednost i podsječala te bude na tvoje poker početke  wink

00

20

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

Ajmo svi u kupnju.... !!!

00

21

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

Ja sam svoj primjerak naručio smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

22

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

Ma cijena je odlicna, nema diskusije..

Ovo je ako se ne varam 1. dio triologije (Stategic Play), zna li se kad se mogu ocekivati nastavci?

Zadnji popravljao sokol (14-12-2009 15:45:27)

But they were suited...
00

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

Puno vam svima hvala na svim narudžbama koje su pristigle.

Knjigu koju smo proizveli (tj trebali bi je početi slati kupcima sutra) cijenovno smo tempirali da pokriva popuste i troškove (plus 5% ako se pojavi koji dodatni manipulativni trošak) uz sve rizike da možda i nećemo prodati knjigu kada iz vlastitih džepova sve moramo platiti.
To smo tako napravili jer nam cilj nije bio zaraditi već popularizirati igru, dignuti domaću poker kulturu i poker igru na viši nivo, a ne od ovog, inače vrlo neprofitnog projekta, kupovati jahte, aute stanove...
Kada se pitalo originalnog izdavača oni su inzistirali na tome da cijena bude viša ali smo ih nakon uvjeravanja uspjeli dogovoriti nivo 149 kn.

Piratizacija knjige nam izravno nanosi štetu i definitnvno će pridonijeti skepsi kod izlaska novih naslova ako ih nakon toga i bude. To je dodatno i pljuska u lice svima onima kojima je stalo do ovog sporta i koji su pošteno izdvojili novac ne bi li dobili trajnu vrijednost koju će sačuvati u obliku knjige.
Piratiziranje je usmjereno protiv i na šetetu pojedinaca kojima je do pokera, kao vrhunskog intelektualnog sporta stalo, kao i protiv cijele zajednice koja ga želi popularizirati. Smatram također da bi bilo ljepše živjeti u okruženju gdje puno ljudi igra, gdje imamo poker zvjezde i poznata poker imena, gdje se ljudi prema igračima odnose s poštovanjem i po igri ih se prepoznaje, a ne kao propalicama-kockarima.

Isto tako smatram da osoba koja bi javno postavila knjigu s preko 320 stranica i ovakvom niskom cijenom ne radi u korist ostalih već ciljano na štetu izdavača i poker zajednice.

Kopiranje knjige za vlastite potrebe, pa cak da i brat i susjed procita smatram u potpunosti da je u redu. Ako brat istinski zeli igrati a ne moze kupiti knjigu od 149 kn, budi siguran da cemo takvoj osobi koja si to ne moze priustiti (a jako želi igrati) dati primjerak kao poklon.

No, razmislite koliko vas košta upad na bilo koji turnir (a da nije free) i usporedite to s vrijednosti znanja u ovoj knjizi kao i vrijednosti misije koju smo si zadali.

Eto samo sam to želio reći.

Vjeran

24

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

Svaka čast na ovome šta ste napravili, pokušajte si ne dopustiti da vas ovakve izjave spriječe u ovome šta ste započeli. Sa nestrpljenjem očekujem slijedeći nastavak!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Harrington o Texas Hold'em pokeru

dfable napisao:

Svaka čast na ovome šta ste napravili, pokušajte si ne dopustiti da vas ovakve izjave spriječe u ovome šta ste započeli. Sa nestrpljenjem očekujem slijedeći nastavak!

U potpunosti se slazem sa ovim....

00