Tema: Poker Tracker problem

Imao sam prije instaliran Poker Tracker, i kad sam kreirao PostgresSQL stavio sam neku svoju šifru, i sada kad želim opet instalirat Poker Tracker nemogu ga instalirati jer od ovog PostgresSQL neznam šifru.

Sad jel postoji neki način da izbrišem totalno taj PostgresSQL, i da opet sve instaliram probao sam ga brisati al uvijek kod nove instalacije mi traži tu šifru koju sam ja stavio 1. put.

Hvala na pomoći!!!!!!!!

00

2

Re: Poker Tracker problem

pa idi na control panel, remove programs, izbrisi postgres i moralo bi ti radit kad ti instalira ponovo

00

Re: Poker Tracker problem

neće probao sam i to, kad opet instaliravama pišemi wrong password kad napišem one sa uputstva ili bilo koju drugu  hmm

00

Re: Poker Tracker problem

Windowsi papa i bude radilo kad instaliraš sve nanovo.

00

Re: Poker Tracker problem

http://www.pokertracker.com/products/PT3/docs/PokerTracker3_Manual_Uninstall_Reinstall_PostgreSQL.pdf

00

Re: Poker Tracker problem

Mislim da mozes ovako:
odi u c/panel, users,pa post gres acc,i makni password i stavi novi po želji.

Na win 7 možes tako,nemoraš rušiti winse zbog gluposti.

00

Re: Poker Tracker problem

codexnox napisao:

Mislim da mozes ovako:
odi u c/panel, users,pa post gres acc,i makni password i stavi novi po želji.

Na win 7 možes tako,nemoraš rušiti winse zbog gluposti.

Meni ovog nema...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Poker Tracker problem

Evo gore ti je link i lijepo ti pise kako da ga deinstaliras potpuno...CMD.......

00

Re: Poker Tracker problem

Meni pri instalaciji post gress je napravljen novi acc sa nazivom postgress. Tako da bi morao imati.

00