Tema: 200NL - underrepani boat

vrlo zanimljiv hand

villain je bannar, po meni jedan od boljih regova tu, bar kolko sam vidio.. neke direktne povijesti i nismo imali tako da nema nekog metagejma

igra 23/20 2.1af, mp otvara 17% i cbeta 63%

ostavit cu samo hand, a svoj thought proces cu kasnije napisat

ofc da ne razmisljam o foldu na riveru, zanima me sto mislite da on misli smile kako moj range izgleda vs njegovog, koji on range ima

mislim da je ovo odlican primjer za malo praxanje rangea

http://img860.imageshack.us/img860/5375/hand.png


hh mi ne radi na forumu, pa moram ovak

Zadnji popravljao hEadAche (21-03-2011 13:49:12)

I can't win if I fold?
00

Re: 200NL - underrepani boat

jel ovo level?

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: 200NL - underrepani boat

aj obrisi si post, razmisli malo, i onda postaj ponovo

I can't win if I fold?
00

Re: 200NL - underrepani boat

nisam expert za 6 max cash game ali kako sam gledao neke tvoje primjere imam neki dojam da 6max često igraš igru koda je HU game

Zadnji popravljao Rodman (21-03-2011 13:48:37)

00

Re: 200NL - underrepani boat

Rodman napisao:

nisam expert za 6 max cash game ali kako sam gledao neke tvoje primjere imam neki dojam da 6max često igraš igru koda je HU game

erm, kak mislis?

I can't win if I fold?
00

Re: 200NL - underrepani boat

po meni ste oboje ovo odigrali kao boat.

da sam na villain stavio bih te na set tj. na FH....
s obzirom da lik shipa, pretpostavljam da je hitao T na riveru za jaci FH... 10% ostavljam  da ima pair jaci od JJ i da je non beliver

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: 200NL - underrepani boat

nemoj gledat samo river line

pocnimo od flopa, sto on chekira a sto beta
    sto ja chekiram, a sto betam

turn, sto beta na turnu a da nije beto flop
  ja, sto callam na turnu a da nije betalo flop i ne rejza turn

river wat sad beta kad bekdorovi promase i flop fd masi
  ja, sto ja sad rejzam kad je sve promasilo, a nisam beto flop ni rejzo turn

itditditd big_smile

I can't win if I fold?
00

Re: 200NL - underrepani boat

kakav haiku.... big_smile

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: 200NL - underrepani boat

neznam koji su tvoji statsi (koliko si fletao pre,bio tricky,agro..kako te on doživio,#handova odigranih na istom stolu) ali anyway moje mišljenje je ovdje kad c behindaš ovaj flop da nikad nemaš over (nevidim razloga ?) betat ćeš bilo koji hand tipa aj+,kq (neznam koji ti je flat range) da ga makneš sa aira...dakle,kada ne beteaš ovaj flop mislim da te on može stavit da dosta uzak range ovdje (pa čak i na set) sa tendencijom da pretpostavljaš da nije c-b flop (vjerovatno mu nedaješ previše kedita za over-što ja ovdje nebi baš isključio) za value,što mi se čini poprilično wierd....sada,obzirom na daljnu akciju na turnu i posebno riveru ,mislim da ovo nikad neće raditi bez nutsa (čitaj TT) ..jer kao što sam reka već tvoj flat pre. range (generalno) mi izgleda dosta weird-širok...

00

10

Re: 200NL - underrepani boat

Možda ga je glupo stavljati na jedan hand, ali meni ovo liči na ili TT ili air. Makar je čudno da nije betao flop sa TT za value/protection, možda ti puno betaš missed CB pa se ovdje odlučio za CR.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

11

Re: 200NL - underrepani boat

hEadAche napisao:

aj obrisi si post, razmisli malo, i onda postaj ponovo

Pa ono, ovdi je sve jasno ne znam zašto postaš ovakav hand.

Postavio si zamku slowplayanjem na flopu i turnu, on je upao i sad snap-call i pokupiš $$.

Zadnji popravljao Svizac (21-03-2011 14:37:34)

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: 200NL - underrepani boat

hEadAche napisao:

nemoj gledat samo river line

pocnimo od flopa, sto on chekira a sto beta
    sto ja chekiram, a sto betam

turn, sto beta na turnu a da nije beto flop
  ja, sto callam na turnu a da nije betalo flop i ne rejza turn

river wat sad beta kad bekdorovi promase i flop fd masi
  ja, sto ja sad rejzam kad je sve promasilo, a nisam beto flop ni rejzo turn

itditditd big_smile


flop:

chekira over pair, jer želi napraviti RR
ti callas s over kartama, drawom, setom

turn:
uzima time, jer zna da nećeš opet betati jer je turn isti, stoga beta 3/4 i builda pot

ti callas s istim rangom kao i na flopu

river:
maksimalizirati hand, beta, na tvoj RR zna da je beatan s AA, QQ, KK, JJ, ali ćim shipa, očito ima jaki, jaki hand...
naravno ti nečeš foldati

također, 3% da ima air, jer bi ja isto tako shipao da sam busto draw ili sl.

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: 200NL - underrepani boat

LOL svizac, pa daj procitaj Headov prvi post jos jednom. Rekao je da ne razmislja o foldu, nego pita svih nas kakav thought process ima villain u ovom handu. Odnosno sto misli na riveru s obzirom na prethodne streetove.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: 200NL - underrepani boat

lik tu ima air. gg

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: 200NL - underrepani boat

stavrno suvisli post nema šta... tongue

Zadnji popravljao miroror (21-03-2011 15:52:29)

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: 200NL - underrepani boat

perfektno odigran hand!
nikad te nece set jer misli da NIKAD neces chekirat IP na ovakvom boardu sa milijun scary karata!
ovo se zove neki neki drugi level! (A high?)
nh

00

Re: 200NL - underrepani boat

Vjerojatno ima set desetki mada moze biti i da je pogodio set vec na flopu. Nevidim sto drugo moze proci ovdje... Osim ako nije neki retardo agresor smile Sto po AF-u i ne ispada... Ako je set desetki cekao je da ta rirejza na flopu ali kako nisi betao draw je svakakvi promasio i izvlaci nekakav value sa blef betom ili monsterom, prije monsterom jer je vjerojatno pogodio set 6 ako ne i poker 3 smile Sve ostalo sto se dogodilo je logicno... Tebe je stavio na tricu ili na set. Na set desetki nije sigurno jer bi betao desetke na flopu, a i vjerojatno ga on ima smile
Nisi betao ni flop ni rejzao turn samo ga callas i rirejzas na riveru je cisti primjer kad netko slowplaya monstera i u 90% slucajeva ce te i staviti na tog monstera samo izgleda da on ipak ima malo veceg  monstera jer neki manji od tvog ne postoji smile
To sto nisi rejzao turn i nije cudno jer zasto bi i nuzno rejzao? pogodilo te sve sto te moralo pogodit a s obzirom na njegov check na flopu ne zelis ga potjerati iz handa vec bi htio da mu padne nesto za sto se moze uhvatiti za jos jedan street. Dole su dvije trice i s tim raisom na turnu ga mozes samo potjerati ako nije u overpairu.
na neku skalu flopanu te staviti nemoze mada mu je i tesko staviti te na set s obzirom da si checkirao taj flop mada i da betas flop ne dobivas puno jer bi on betao na flopu da ima npr flush draw. U 63% CB-a flush draw ulazi svakako, a isto tako i check raise na overpair.



EDIT: kad malo bolje promislim moze biti i da te stavio na bustani flush draw a checkirao si flop uredno cekajuci boju ili si cak mozda platio njegov bet na turnu cekajuci jednu boju pa on jadan bez ikakvog show down valuea sa nekim tragikomicnim kartama koje i mogu zalutati u ovaj % PFR-a ide tebe izblesiti s obzirom na tvoje pusto checkiranje i callanje... Mada je ovo verzija koja i nije prezdrava smile

Zadnji popravljao Colleric (21-03-2011 16:41:02)

00

Re: 200NL - underrepani boat

kao sto sam napisao nemamo neki direktan history, tako da on nema nikakvog motiva da c/r flop sa overparom po defaultu

vjerujem da je dovoljno dobar da bi ovdje standardno b/f svaki overpar prob, uz history moze i neki drugi line

ja igram poprilicno standard 26/22 sa 10ak % 3b, ne sjecam se jesam li na tom stolu radio budalastine, ali mislim da to ne ulazi previse u obzir ovdje

igraci kad cheknu ovaj board, cheknu ga da foldaju 90% slucajeva, pa zato njegov turn bet i river bet/3b totalno djeluju cudno, ali isto tako moj turn call i river rejz djeluju cudno smile

Zadnji popravljao hEadAche (21-03-2011 17:28:59)

I can't win if I fold?
00

19

Re: 200NL - underrepani boat

...zasto nisi beta flop gubis masu value? odigra si kada imas draw stavia te na missed draw i gg...sa tt ce betat flop skoro uvik...

00

Re: 200NL - underrepani boat

kakav value gubim na flopu lol?

I can't win if I fold?
00

21

Re: 200NL - underrepani boat

pa od masu drawowa

00

Re: 200NL - underrepani boat

kakve drawove ce tip koji rejza sa MP-a imat na ovakvon flopu, koje ce onda jos chek callat na ovom flopu ? ?  Mozda na nl5 ..

Zadnji popravljao chillin (21-03-2011 18:22:56)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

23

Re: 200NL - underrepani boat

...sta niko ne rejza SC-ere  i gappere na 6maxu na NL200 na MP-u???...svejedno moramo betat da nabildamo pot imamo jaku ruku,nece uvik bit ovakva festa na riveru

00

Re: 200NL - underrepani boat

Iskustvo na nl200 nemam nikakvo, pogledao sam nekolko videa i dojam je da ni regovi nisu na nekom previsokom nivou, pa mi se ćini da ljudi ovdje padaju u zamku da overthinkaju kad nebi trebali.

Flop range villain: 1) dosta zraka jer neće dobit dosta foldova od tvog rangea,
2) marginalna ruka koja ne želi bit rejzana a ima neki equity da se improva tipa 55, 22, A3s, A2s, A5s, 65s

hero: pretpostavljam da imaš isti range ko i on, osim što nemaš tolko aira

Turn: villain na turnu obv beta A3 i hand koji se improvao u FD kao As2s, As5s, 7s8s, 6s5s,  6X isto sad izgleda jače
hero: vjerojatno callaš sa većinom rangea koji si cekirao behind

River: potpuni blank

Villain: beta za value A3 i s blefom koji je već imao u glavi na turnu da će ispalit 2 barrela ako ga callaš
hero: jedini legitimni hand s kojim valueraisaš je A3, a pretpostavljam da zna da si sposban bluffraisat, pa mi ispada da da je 3bet blef na riveru jedini logičan scenarij hmm i.e. obadva ste full of shit smile

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

25

Re: 200NL - underrepani boat

FD možemo def. isključit ovdje,jer ako to ima onda NIKAD neće c ili c/R flop (jer je 2 obv) već će sa NFD imati super spot za 2ili3 barrelat gdje bi hand def. moga pretvoriti u blef...

00