Tema: Vanessa Rousso skinula se za Hustler Magazin

Mislim ono jako važne poker vijesti big_smile :

VANESSA ROUSSO profesionalna je pokerašica koja je u svojoj višegodišnjoj karijeri zaradila preko 4 milijuna dolara. Osim što je neodoljiva te privlači pažnju gdje god se pojavi, Vanessa je ujedno i vrlo humana. Naime, lijepa pokerašica otvara Boot Camp u kojemu će mnoge znatiželjnike i ljubitelje te zanimljive igre podučavati pokeru i njegovim strategijama.

"Jedan od mojih studenata inkasirao je 40 tisuća na ovogodišnjem WSOP-u"

"Moja najveća strast uz poker je predavanje. Volim gledati kako se mojim studentima upali žaruljica kada otkriju nešto novo. Vrlo je uzbudljivo kada ono što su naučili u kampu počne davati konkretne rezultate. Jedan od mojih studenata inkasirao je 40 tisuća na ovogodišnjem WSOP-u", otkrila je Vanessa za Pokericu.

Osim svojim pokeraškim uspjesima i osvojenim turnirima, lijepa Amerikanka može se hvaliti brojnim naslovnicama na kojima je pozirala u vrlo oskudnom izdanju. Posljednja duplerica 26-godišnjakinje je Hustler Magazin Larryja Flynta o kojoj mnoge djevojke samo sanjaju.


http://www.index.hr/thumbnail.ashx?path=/images2/vanessa-rousso-hustler-magazine_662.jpg&width=662&o=a

izvor:
http://www.index.hr/xmag/clanak/seksi-p … 64727.aspx

Zadnji popravljao Vuco (13-12-2009 03:53:47)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

2

Re: Vanessa Rousso skinula se za Hustler Magazin

Index piše gluposti. Nije se skinula.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Vanessa Rousso skinula se za Hustler Magazin

Koliko sam ja razumeo ona je prva koja je na naslovnoj strani, a nije se skinula...

00

Re: Vanessa Rousso skinula se za Hustler Magazin

Standardne indexovske pizdarije, nothing new here.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

5

Re: Vanessa Rousso skinula se za Hustler Magazin

pa nije samo index svi HR internet portali .. ali da čudno je ipak da samo na HR portalima se piše o tome ... hmmm gadovi

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Vanessa Rousso skinula se za Hustler Magazin

gmiko napisao:

Index piše gluposti. Nije se skinula.

Kako znaš?   tongue
ne trebaš odgovoriti wink

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00