Tema: riverani set u weird handu DNG

sta na riveru? bet? i ako bet, koliki?

00

2

Re: riverani set u weird handu DNG

ne kuzim kako mozes ovo callat preflop kad on ima 13bb il koliko vec  hmm  river shoveam ako su donkovi, protiv regova cekiram

00

3

Re: riverani set u weird handu DNG

slazem se da je weird, bila je dosta specificna dinamika za stolom (utg je openao tons, nisam htio izolirat sa 77, ako na kraju ispadne multiway nije da je uzasno). zasto regovima checkiras, donkovima shoveas?

00

4

Re: riverani set u weird handu DNG

Na brzinu sam pisao u pauzi jer sam igrao dosta turnira.. 1. pomisao je naravno bila da ce donk prije tu hero callat s AX, ili pocketom nekim..
Sad kad bolje pogledam skroz mi je tesko odredit range i jednom i drugom.. Ali mislim da ti ovdje imas vise manje nuts i zato bi ja betao (nebitno jesu donkovi il regovi).
Jedino mi je tesko odredit range obadvojici.. Mislim s cim oni to cekiraju 2 puta i onda callaju, pogotovo ovaj short sto overcalla  hmm
Mozd cak najbolje betat oko 1,8k da sb calla s AX, ili 88-TT.. Problem je sto AQ+, 99+ vjerojatno 3beta ili shovea preflop s tim stackom..
Mislim da je preweak ovdje c behind, ali stvarno mi je tesko nac hand s kojim oni callaju river jer ti ovdje imas 0 blefova u rangeu.

00

5

Re: riverani set u weird handu DNG

Nisam siguran da ja ovdje bas imam 0 bluffova u rangeu. Mislim da je bluff ovdje uzasno sexy i nije da necu nikad bluffat. Problem je sto ja ne repam apsolutno nista, ali to se moze zanemarit jer su to random fishevi s DNG-a i onda ne moras na takve stvari pazit. Oni tu ne vide da ja ne mogu nista imat, nego vide scary board.

Uglavnom, betao sam 2111 i sb je isplatio s turnanim setom dvojki.

00