Tema: prodajem tickete

imam dva ticketa od 54$ i 108$,mislio sam ako netko od turnirskih igraca bude zainteresiran da prodam u pola cijene,znaci za 80$..

dao bih sifru i to,znaci ticketi su na goalwinu a on je na ongame mrezi koji vrvi "donkovim",ponekad imam osjecaj da igram freeroll turnire..stvarno se moze naci lijepih turnira

dobitak bi se dijelio u omjeru koji je najnormalniji,ja nebih nista govorio jer nerznam koliko je normalno za pa da nelupam bezveze
ako je tko zainteresiran moze se javiti tu ili na PM..

00

Re: prodajem tickete

tonkobonko napisao:

imam dva ticketa od 54$ i 108$,mislio sam ako netko od turnirskih igraca bude zainteresiran da prodam u pola cijene,znaci za 80$..

dao bih sifru i to,znaci ticketi su na goalwinu a on je na ongame mrezi koji vrvi "donkovim",ponekad imam osjecaj da igram freeroll turnire..stvarno se moze naci lijepih turnira

dobitak bi se dijelio u omjeru koji je najnormalniji,ja nebih nista govorio jer nerznam koliko je normalno za pa da nelupam bezveze
ako je tko zainteresiran moze se javiti tu ili na PM..

čekaj, prodaješ tickete ili tražiš postotak? normalno je ako daješ tickete da tražiš oko 70 posto... ako prodaješ tickete onda imaš postotak koji je ostao tebi - dakle ako "daješ" ove tickete za 50 posto cijene onda 50 posto zarade ostaje tebi...

P.s. spomeni i dal prodaješ tickete zasebno wink

Zadnji popravljao iAcesHigh (28-03-2011 00:03:56)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: prodajem tickete

znaci dajem tickete za 50% cijene,sto je ajmo zaokruziti na 80$(ako su oba dva u pitanju a moze i zasebno) i trazim od eventualnog dobitka 40%,znaci u koristi igraca koji ce igrati 60/40..

nadam se da je to korektna ponuda..

00

Re: prodajem tickete

lol ovakva velikodusna ponuda se ne vida svaki dan,ljudi ce se poklat za te tickete...

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: prodajem tickete

lord1911 napisao:

lol ovakva velikodusna ponuda se ne vida svaki dan,ljudi ce se poklat za te tickete...

+111    lol  lol  lol

This time next year we'll be millionaires... D.T.
If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
"Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće..."
00

Re: prodajem tickete

javi mi se na skype

00

Re: prodajem tickete

joj prcarosi daj si nađite zivot molim vas..

velikodusna_ nebih htio biti prost pa da govorim tko je velikodusan,ak nemas sta pametno nemoj ni pisat nista


rijeseno

Zadnji popravljao tonkobonko (28-03-2011 19:11:05)

00

Re: prodajem tickete

probaj smirit zivce pa onda mozda naucis razliku izmedu zajebancije i  laprdanja u tvom zadnjem postu

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: prodajem tickete

Lord ako te ne zanima tema nisi trebao komentirati.

Power is nothing without control !
10