Tema: Bok

Ivan, 32 godine, Zagreb, čitam ovaj forum već dosta dugo. I registrirao sam se prije nekog
vremena, ali još ništa nisam pisao. Uglavnom, igram poker nekih 2.5, 3 godine. Više kao hobi
iako sam imao par trenutaka otkrivenja kad sam se odlučio ozbiljnije pozabaviti igrom, ali
nikad nije potrajalo.

Ni sad nemam namjeru igrati poker više od sat dva dnevno u prosjeku, ali bi htio poboljšati
svoju igru. Cilj mi je uz takvo casual igranje probati dogurati do nl 50 do kraja godine. Krajem
prošle godine sam krenuo sa 35 eura na starsima na NL5 i polovicom 3 mjeseca se zaustavio na 550
Eura(zarada, cash rewards, stellar) igrajući NL10. Igram 6-max stolove u eurima. Kako moram dio
bankrolla povući, ostavljam 200 eura i krećem opet na NL5 dok ne dođem do 300 pa na NL10 (malo
sam nitast što se tiče bankrolla, a i igre big_smile)

Nadam se da ću uz postanje handova i sudjelovanje u raspravama uspjeti poboljšati svoju igru i
steći neku sigurnost i bazu za prelazak na NL25 i NL50.

Do pisanja. smile

00

Re: Bok

gl

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Bok

ispravan pristup igri, svaka čast i sretno za stolivma!

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Bok

E da, prije nego se ufuram u postavljanje handova, grafova i ostalo ovo mi je profile na PTR. Znam da nije neki jak pokazatelj, ali ono. smile

http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/unclejuka

00

Re: Bok

vrijedan momak wink   gl

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Bok

igraj i stolove u $, nema smisla na starsima igrat samo u evrima
nema nista nitasto u tome sto zelis imat 30bi za iduci limit.6max ili fr?

sretno

00

Re: Bok

Andre_787 napisao:

igraj i stolove u $, nema smisla na starsima igrat samo u evrima
nema nista nitasto u tome sto zelis imat 30bi za iduci limit.6max ili fr?

sretno

6 max. Igrao sam i jedno i drugo. Nekako sam na eurskim stolovima u postotku uočio da ima više riba u odnosu na broj igrača. Kao na nekom manjem sajtu, a da se na dolarskim stolovima već skuplja puno više regova, pa i na tim manjim limitima. a i vrijednost eura je veća pa se skupi i više vpp-a za isti nivo igre.

00

Re: Bok

kuzim sta oces rec ali bar na starsima mozes dobro table selectat i nac itekako dobre dollar stolove, mislim da ovako gubis dosta valuea.
a ni ti regovi nisu nesto specijalno, jedino je adawil dosta dobar iako neznam jel jos tamo

00

9

Re: Bok

Andre_787 napisao:

jedino je adawil dosta dobar iako neznam jel jos tamo

je, ubija me  neutral

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Bok

Andre_787 napisao:

kuzim sta oces rec ali bar na starsima mozes dobro table selectat i nac itekako dobre dollar stolove, mislim da ovako gubis dosta valuea.
a ni ti regovi nisu nesto specijalno, jedino je adawil dosta dobar iako neznam jel jos tamo


Ma, imao sam ja puno većih grešaka od table selectiona. Ganjao sam statuse ove godine i uništavao sessione igranjem prevelikog broja stolova, umjesto da sam se koncentrirao na igru. A još su ti eurski stolovi fast tables. Pa sam onda više valuea izgubio kad ne bi stigao callati s nutsima, kad mi AA pf odu u sitout ili neki takav biser, nego zbog table selectiona. Pa onda tilt i tak. big_smile Imbecil. Ali razumijem i ja što ti hoćeš reći. Bolje igrati 6 jako dobrih stolova, nego 6 dobrih. A čim je veći izbor...  Plan je igrati 6 eurskih stolova na NL5. Mislim da na tom limitu ima sasvim dovoljno akcije na eurskim. A kad dođem do 300 EUR idem na NL10 pa ću probati kombinirati. wink

00

11

Re: Bok

Innocent_Civilian napisao:
Andre_787 napisao:

kuzim sta oces rec ali bar na starsima mozes dobro table selectat i nac itekako dobre dollar stolove, mislim da ovako gubis dosta valuea.
a ni ti regovi nisu nesto specijalno, jedino je adawil dosta dobar iako neznam jel jos tamo


Ma, imao sam ja puno većih grešaka od table selectiona. Ganjao sam statuse ove godine i uništavao sessione igranjem prevelikog broja stolova, umjesto da sam se koncentrirao na igru. A još su ti eurski stolovi fast tables. Pa sam onda više valuea izgubio kad ne bi stigao callati s nutsima, kad mi AA pf odu u sitout ili neki takav biser, nego zbog table selectiona. Pa onda tilt i tak. big_smile Imbecil. Ali razumijem i ja što ti hoćeš reći. Bolje igrati 6 jako dobrih stolova, nego 6 dobrih. A čim je veći izbor...  Plan je igrati 6 eurskih stolova na NL5. Mislim da na tom limitu ima sasvim dovoljno akcije na eurskim. A kad dođem do 300 EUR idem na NL10 pa ću probati kombinirati. wink

u istim govnima sam trenutno ja big_smile...
igram 24 stola samo da stignem gold status (trebam jos 350 vppa)...
cim to dobijem natrag na 8-10 stolova pa da krenemo dalje zaradjivat od igre, ovako dobijam samo od bonusa lovu, a igrom donkam tu lovu...
sessioni su uglavnom u minusu (na nuli sam sto se tice zarade na NL5  yikes )...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Bok

kriss to što kažeš da radiš nema smisla. prvo gold nije vrijedan toga, drugo lovit statuse na starsu ima smisla samo ako i pored radiš profit, treće to što si sad BE zato što loviš gold i igraš 24 stola će te više koštat nego što će ti taj gold donijet sljedeći mj. na premalim smo mi limitima da bi se zamarali sa VIP levelima wink

10

13

Re: Bok

lol, masstablanje nl5 ni vise ni manje neg na starsu...
http://files.sharenator.com/Blank_Facepalm_You_are_now_aware-s387x259-68260-475.gif

10

14

Re: Bok

nije tocno da nemam profit smile
da sam bez profita onda to ne bih radio... jedini razlog zasto to radim jest taj sto sam napravio onaj 1st deposit od svih 600$ i iskoristio bonus, pa time dobijam $$$... od 1.4. igram ponovno 8-10 stolova na kojima cu sigurno imati profit i na cashu a i od tih bonusa (ostalo mi jos nekih 400$ za odraditi)...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

15

Re: Bok

jesi svjestan da bi imao pun qrc veci profit igrajuci manje stolova? napisao si "sessioni su uglavnom u minusu (na nuli sam sto se tice zarade na NL5  yikes )..."

00

16

Re: Bok

pgotovo ti se ne isplati ganjati gold status,ak ne pucaš barem na supernovu(ako gledaš na zaradu kroz bonuse i sl kaj je po meni bzvz) više ti se isplati igrati na FT il nekom drugom sajtu..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

17

Re: Bok

deco99 napisao:

pgotovo ti se ne isplati ganjati gold status,ak ne pucaš barem na supernovu(ako gledaš na zaradu kroz bonuse i sl kaj je po meni bzvz) više ti se isplati igrati na FT il nekom drugom sajtu..

ma svjestan sam ja svega toga i da, pucam na supernovu... igrao sam u pocetku 8 stolova i imao super profit (ima u projektu), a onda sam shvatio da bi mogao stici gold ako se potrudim ovaj mjesec sto ce mi olaksat da brze odradim taj deposit bonus... plan je do 10.04. preci na NL10 i tako pocet ganjati supernovu ove godine... gold mi treba iskljucivo da bih mogao u 4. mj zaraditi vise nego sto bi inace smile
znam da je pomalo debilno al ipak i ima nekakvog smisla..

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

18

Re: Bok

ti najbolje znaš kaj radiš pa sretno ti bilo onda u projektu wink

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

19

Re: Bok

smile

Zadnji popravljao 4ladX (30-03-2011 17:02:15)

00

20

Re: Bok

kriss napisao:

to ce mi olaksat da brze odradim taj deposit bonus...

Znaš da se bonus čisti sa VPP a ne FPP?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

21

Re: Bok

dfable napisao:
kriss napisao:

to ce mi olaksat da brze odradim taj deposit bonus...

Znaš da se bonus čisti sa VPP a ne FPP?

da... pa dobijes sa goldom vise vppa kao i fppa, zar ne??? ja kad sam izgubio silver jedva sam uspio doci do njega na NL2 sa bronze statusom, i kad sam ga dobio opet dalje sam bez problema odrzavao taj status 2 mjeseca, a sad ganjam gold...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

22

Re: Bok

kriss napisao:
dfable napisao:
kriss napisao:

to ce mi olaksat da brze odradim taj deposit bonus...

Znaš da se bonus čisti sa VPP a ne FPP?

da... pa dobijes sa goldom vise vppa kao i fppa, zar ne??? ja kad sam izgubio silver jedva sam uspio doci do njega na NL2 sa bronze statusom, i kad sam ga dobio opet dalje sam bez problema odrzavao taj status 2 mjeseca, a sad ganjam gold...

NE, sa goldom dobijes vise FPPa jer ti se multiplier poveca

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

23

Re: Bok

malo si to pomješao vpp-a uvjek isto dobivaš bez obzira na status

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

24

Re: Bok

kriss napisao:
dfable napisao:
kriss napisao:

to ce mi olaksat da brze odradim taj deposit bonus...

Znaš da se bonus čisti sa VPP a ne FPP?

da... pa dobijes sa goldom vise vppa kao i fppa, zar ne??? ja kad sam izgubio silver jedva sam uspio doci do njega na NL2 sa bronze statusom, i kad sam ga dobio opet dalje sam bez problema odrzavao taj status 2 mjeseca, a sad ganjam gold...

Ne, VPP ti uvijek idu isto, samo FPP multiplier dobiješ.

http://www.pokerstars.com/vip/earn/

Kužiš sada da ti se ne isplati to šta radiš? smile

Mislim, meni svejedno, ali čisto da ne budeš u zabludi...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Bok

To što ćeš sad postat Gold neće ti olakšat sljedeći mj. da ostaneš Gold a NAJBITNIJE od svega je da razlika između silvera i golda je tolko mizerna da se opće ne trebaš zajebavat s tim.

Te gluposti ionako dolaze same po sebi, znači samo grindaj i radi profit a ovo će se samo posložit wink. gl

Zadnji popravljao wannabePRO (30-03-2011 17:21:30)

00