Tema: Party Gaming i Bwin postali bwin.party

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/images/bwinpartymala.png
Spajanje Party Gaming-a i Bwina u jednu novu kompaniju je završeno ...

club  heart  diamond  spade
00

Re: Party Gaming i Bwin postali bwin.party

perozelina napisao:

Prije spajanja Bwin Poker se nalazio a ongame mreži. Sada nakon što su svi Bwin igraći premješteni na Party Poker mrežu , Party Poker ponovo drži treće mjesto po količini aktivnih igrača pokera na svijetu.

ovo je točno? mislim da nisu još preselili poker igrače... bwin je još uvijek na ongame koliko ja znam

assumption is the mother of all f ups

00

Re: Party Gaming i Bwin postali bwin.party

To su samo potpisali papire. Mislim da ce proces prebacivanja igraca jos potrajati. Plus, jos je bwin vlasnik cijele ongame mreze pa je pitanje kaj ce biti s ostalim sajtovima.

00

Re: Party Gaming i Bwin postali bwin.party

upravo to, zato mi je bilo čudno  hmm

assumption is the mother of all f ups

00

5

Re: Party Gaming i Bwin postali bwin.party

nije li to rijeseno jos prije bozica?
bwin ima 50-60% svih igraca na ongameu, a vecina su ribetine. nesto se spominje da ce betfair preuzet ongame kad se player pool bwina i partya spoji kroz 5 mjeseci.

00

Re: Party Gaming i Bwin postali bwin.party

Prelaze 29.7. confirmed

00

Re: Party Gaming i Bwin postali bwin.party

ViJest sam preuzeo sa poker.org , nisam provjeravao dali su prebaceni posto nemam racun na bwinu.

"Now all bwin clients have been moved to the Party Poker network, creating the third largest poke site in the world."

club  heart  diamond  spade
00

Re: Party Gaming i Bwin postali bwin.party

4ladX napisao:

nije li to rijeseno jos prije bozica?
bwin ima 50-60% svih igraca na ongameu, a vecina su ribetine. nesto se spominje da ce betfair preuzet ongame kad se player pool bwina i partya spoji kroz 5 mjeseci.

Valjda su se onda dogovorili.

Party Gaming and bwin first announced their intentions to merge back in July. The companies issued a 478-page document to shareholders in December giving a detailed outline of the planned merger. Shareholders voted on the transaction at an extraordinary general meeting (EGM) in January, where bwin shareholders unanimously approved of all five resolutions. A total of 335 shareholders attended bwin’s EGM, representing 18.1 million shares.

00

9

Re: Party Gaming i Bwin postali bwin.party

nemam pojma, stvarno. ali znam da sam igrao maloprije session na ongameu i nista se nije promijenilo. par igraca koji su sigurno na bwinu su igrali danas na mojim stolovima.

00