Tema: Poker u Zagrebu?

Pozdrav.
Igram već godinu i pol poker online, ali osim par home gameova, nikad nisam igrao live.

Htio bih, preferiram cash igru, pa me stoga zanima gdje se sve u Zagrebu može odigrati cash (a da nije neka ilegalna drž-nedaj rupčaga), po mogućnosti s buyinom za 100-200 kuna, ne više (vidim da postoji opcija NL50e u Westinu, al to mi je previše).

Također, koje live turnire preporučujete, i gdje?


Hvala!

00

Re: Poker u Zagrebu?

Cash u casinu se ne isplati organizirati za te buyinove. Tako da ti je nl50€ jedina opcija.

00

Re: Poker u Zagrebu?

Mislim da nigdje nemaš manji cash od 0,5/0,5 €

00

Re: Poker u Zagrebu?

Znači tako...
Kakva je ekipa tamo?
Koliko bude riba?

Što se turnira tiče, vidim da ima i nekih za 50kn buyin, raznih varijanti, to me zapravo toliko i ne interesira, samo ako ima neka novost u zadnih godinu-dve u vidu nove lokacije ili nove igre... nečega?

00

Re: Poker u Zagrebu?

na ovaj pola pola u westinu možeš sjest sa 30 eura a to ti je to šta te zanima cirka nekih 220 kuna,a igra ti je luda reisa se do 5 eura preflop ponekad ono tipa 1,5euro rijetko kad.

00

Re: Poker u Zagrebu?

lol, 10bb open raise?

I to je to, niko nema niš pametnoga za dodat?  smile

00

Re: Poker u Zagrebu?

sto se tice turnira,ja sam bio jednom u fortuni ponedeljkom,50kn upad al je rebuy prvih sat vremena,oko 100tinjak ljudi,prva nagrada oko 6 k

00

Re: Poker u Zagrebu?

Nisam relativno dugo igrao live cash u casinu, ali mislim da se nije previse promijenilo.

Sasvim standardno je vidjeti prvo PF bet 3Eura(6bb) i zatim raise do 15+eura. 
Igra je losa, nes tipa NL10 sigurno.
Ovisno i danu i sve, zna biti "kockara" kak se kaze, koji divljaju i tada ti je Limp/Raise all in najbolji (i skoro jedini looool) potez.
Blefat bas i ne mozes osim tu i tamo ako se nadje netko tko razmislja malo vise.
Ne bih se cudio da odes tamo, rejzas sa QQ sa MP, dobijes Call, 3bet, 4bet, ti bacas, oni se zguraju i vidis da imas najbolji hand  lol

Neka me ekipa ispravi, oni koji su igrala u zadnje vrijeme, al ponavljam, sumnjam da se puno toga promijenilo.

Btw, spremi se na brutalne natkupe, jer stvarno vecina igraca je katastrofalna.

p.s. Ako ti je i 50 eura previse, bolje ne ici. Nema smisla otici niti samo sa jednim Buy Inom.

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

Re: Poker u Zagrebu?

Anakiir napisao:

Nisam relativno dugo igrao live cash u casinu, ali mislim da se nije previse promijenilo.

Sasvim standardno je vidjeti prvo PF bet 3Eura(6bb) i zatim raise do 15+eura. 
Igra je losa, nes tipa NL10 sigurno.
Ovisno i danu i sve, zna biti "kockara" kak se kaze, koji divljaju i tada ti je Limp/Raise all in najbolji (i skoro jedini looool) potez.
Blefat bas i ne mozes osim tu i tamo ako se nadje netko tko razmislja malo vise.
Ne bih se cudio da odes tamo, rejzas sa QQ sa MP, dobijes Call, 3bet, 4bet, ti bacas, oni se zguraju i vidis da imas najbolji hand  lol

Neka me ekipa ispravi, oni koji su igrala u zadnje vrijeme, al ponavljam, sumnjam da se puno toga promijenilo.

Btw, spremi se na brutalne natkupe, jer stvarno vecina igraca je katastrofalna.

p.s. Ako ti je i 50 eura previse, bolje ne ici. Nema smisla otici niti samo sa jednim Buy Inom.

+1
imas i u antonovicu ali to ti je takodjer igra izvan tvog dosega posto si napisao max. 200kn
ak hoces igramo frendovi i ja u bivsoj balabusci (kvatric) 1/1kn  pa ako  si zainteresiran pmaj me jer mozda bude ako nas bude ovaj vikend
pozz

Zadnji popravljao BugsBunnyD (05-04-2011 15:35:59)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Poker u Zagrebu?

Vedreanu napisao:

lol, 10bb open raise?

I to je to, niko nema niš pametnoga za dodat?  smile


lol kaj je tu lose?  na netu bi  waiting lista od par K ljudi za to bila

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: Poker u Zagrebu?

Ja sam bio 2/3 puta na cashu u westinu prošle godine i nije bila ekipa tolko agresivna. Više su htjeli vidjet flop. Sjećam se jednog handa, okrenem karte na BB, asevi. UTG limpa, MP ga raise-a do 5E, 2 callaju i ja sa nekih 60tak E razmišljam i reko all-in jer ak 3betam do 20 svi bu me platili. UTG se hiće, MP razmišlja, razmišlja i nakon minutu kaže call i okreće KK. Full me začudilo što je opće razmišljao o foldanju KK s obzirom na priče koje sam i ja čuo o tom cashu u westinu...

00

Re: Poker u Zagrebu?

Anakiir napisao:

Nisam relativno dugo igrao live cash u casinu, ali mislim da se nije previse promijenilo.

Sasvim standardno je vidjeti prvo PF bet 3Eura(6bb) i zatim raise do 15+eura. 
Igra je losa, nes tipa NL10 sigurno.
Ovisno i danu i sve, zna biti "kockara" kak se kaze, koji divljaju i tada ti je Limp/Raise all in najbolji (i skoro jedini looool) potez.
Blefat bas i ne mozes osim tu i tamo ako se nadje netko tko razmislja malo vise.
Ne bih se cudio da odes tamo, rejzas sa QQ sa MP, dobijes Call, 3bet, 4bet, ti bacas, oni se zguraju i vidis da imas najbolji hand  lol

Neka me ekipa ispravi, oni koji su igrala u zadnje vrijeme, al ponavljam, sumnjam da se puno toga promijenilo.

Btw, spremi se na brutalne natkupe, jer stvarno vecina igraca je katastrofalna.

p.s. Ako ti je i 50 eura previse, bolje ne ici. Nema smisla otici niti samo sa jednim Buy Inom.

Pa da, glupo je otić s 50 eura i bankom od 1000 kuna pa to spušit od ribetine zbog varijance smile
A opet, probao bi taj live cash, baš me vuče.

Što se tiče natkupa, neka me natkupljuju kolko oće, glavno da vidim da je to napravio čovjek s druge strane stola, kolko god mutav bio. Već mi je dosta online pizdarija.

Inače fala na odgovorima, pišite slobodno i dalje wink

Zadnji popravljao Vedreanu (05-04-2011 17:33:15)

00

Re: Poker u Zagrebu?

BugsBunnyD napisao:

ak hoces igramo frendovi i ja u bivsoj balabusci (kvatric) 1/1kn  pa ako  si zainteresiran pmaj me jer mozda bude ako nas bude ovaj vikend
pozz

To zanimljivo zvuči.
Kolko vas igra?
Jel nosite pištolje smile

00

Re: Poker u Zagrebu?

hehe ne nosimo pistolje, samo cipove i karte i kune, mozes i eure, dolare ne primamo tongue big_smile
sve ovisi kolko nas se skupi najmanje nas bude 6...
dodaj me na skype ak imas bugsbunnyd pa te obavijestim oce bit sta ovaj vik.
Koji kvart si ?

Zadnji popravljao BugsBunnyD (05-04-2011 19:00:56)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

15

Re: Poker u Zagrebu?

AlphaScorpii napisao:

Ja sam bio 2/3 puta na cashu u westinu prošle godine i nije bila ekipa tolko agresivna. Više su htjeli vidjet flop.

neznam di su ovi ostali bili i kakvu su to oni igru igrali u westinu al ja sam to isto ovako dozivio, uglavnom sve  skupa  tuga ,hrpa  losih igraca  koji misle  da su dobri..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Poker u Zagrebu?

BugsBunnyD napisao:
Anakiir napisao:

Nisam relativno dugo igrao live cash u casinu, ali mislim da se nije previse promijenilo.

Sasvim standardno je vidjeti prvo PF bet 3Eura(6bb) i zatim raise do 15+eura. 
Igra je losa, nes tipa NL10 sigurno.
Ovisno i danu i sve, zna biti "kockara" kak se kaze, koji divljaju i tada ti je Limp/Raise all in najbolji (i skoro jedini looool) potez.
Blefat bas i ne mozes osim tu i tamo ako se nadje netko tko razmislja malo vise.
Ne bih se cudio da odes tamo, rejzas sa QQ sa MP, dobijes Call, 3bet, 4bet, ti bacas, oni se zguraju i vidis da imas najbolji hand  lol

Neka me ekipa ispravi, oni koji su igrala u zadnje vrijeme, al ponavljam, sumnjam da se puno toga promijenilo.

Btw, spremi se na brutalne natkupe, jer stvarno vecina igraca je katastrofalna.

p.s. Ako ti je i 50 eura previse, bolje ne ici. Nema smisla otici niti samo sa jednim Buy Inom.

+1
imas i u antonovicu ali to ti je takodjer igra izvan tvog dosega posto si napisao max. 200kn
ak hoces igramo frendovi i ja u bivsoj balabusci (kvatric) 1/1kn  pa ako  si zainteresiran pmaj me jer mozda bude ako nas bude ovaj vikend
pozz

jel se moze jos neko pridruzit toj 1/1 live igri? big_smile

00