Tema: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

DOWNLOAD - desni klik i Save As..

00

Re: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

Hvala na filmeku!

00

Re: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

dobro objasnjeno
ne prestrucno,  lako razumljivo za svakoga

00

4

Re: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

najjaci je pocetak, napravio sam nekoliko gresaka.. glupih... ali velikih big_smile

inace, dobar video, fala

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

milac napisao:

najjaci je pocetak, napravio sam nekoliko gresaka.. glupih... ali velikih big_smile

inace, dobar video, fala

Haha, nije baš lako raditi videe kak se inače čini. Često mi se znalo desiti da znam što hoću reči, ali nisam to mogao pretvoriti u normalnu rečenicu. Onda bi ili nešto zmuljao ili išao ponovo snimat.

00

Re: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

ahahaah koliko se puta iša nasmijat pa se suzdržao pogotovo tamo na AQ sjuted bolje su od ne sjuted big_smile

00

7

Re: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

Mirari napisao:

ahahaah koliko se puta iša nasmijat pa se suzdržao pogotovo tamo na AQ sjuted bolje su od ne sjuted big_smile

al za nijansu

00

Re: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

Roba: Prvo pohvale na videu, nisam do kraj došao, tek sam kod 9. minute i već imam jednu malo kritiku na tvoju odluku. 6 7 suited (znači lijevi stol). Idem redom.
1. Odakle ti podatak da je tvoj protivnik TIGHT koliko sam onda uspio vidjeti (zatvorio sam sada video - slučajno) imao je od 21 handova čak 17 pogledanih potova od toga 14 rejz.  Jesam li to dobro primjetio?
2. Sasvim normalno odigran pre-flop i flop, s time da ti na flopu on ukoliko je tight (kao što si ga ti proglasijo) ne bih nikako postavio na K sa slabim kikerom kada je checkirao (moje mišljenje) nakon tvog c-beta on uplačuje 0.50
3. dolazi 10ka, znači ukoliko ga nismo na flopu postavili na K (što ja mislim da nije mimao) ne možemo ga tu dati na 2 para (prije sa 9 10) ali čemu onda call već prije flopa. Dok si komentirao što bi mogao imati odnosno na kraju kada si odlučio čekirati nikako nisam mogao čuti Q J, što je meni nekako bilo i najizglednije. Slowplay check skale? Sasvim moguće, pogotovo nakon toga, kada ti na riveru diže 3/4 flopa. No, da li sada kada gledaš taj video misliš da je bio krivo odigran turn? Ukoliko ga postavimo na flush draw (bolji FD) jasno je da zatvaramo na bilo što, a ako ga postavljamo na 2 para, skalu, zar nije bilo to bilo odigrati value-bet? I u slučaju treće kare, betnuti do neke granice gdje bi nas platio sa dobrim parom (ili dva para) odnosno kao što sam ja imao osjećaj - Q J (skala). Naravno, ako ne padne kara, zatvaramo sve skupa, no nije ni nemoguće da protivnik zatvori hand ukoliko nema QJ. Sigurno nema AQ jer (čak ni AJ) jer bi vjerojatno doletio re-raise već prije flopa.

Onako na kratko moje razmišljanje, pa ukoliko imaš vremena volio bi pročitati tvoje viđenje sada na taj hand (a ja idem pogledati do kraja video).

Inače ovo komentiranje - ma fantastično je, ne brini ti to kako će se čut i izgledati, .. samo ti snimaj i "uvik nešt zmuljaj" wink.. ajd pozdrav..

edit:
10.30 desni stol, 9 10 suited, manijak u 36 handova 27 puta gleda pot i od toga uvijek ima pre-flop raise (je li ja to dobro čitam?).. i ti ga zoveš padne A 10 X, i on radi jak c-bet, ti callaš (pretpostavljam da mu ne vjeruješ da ima A - sumnjam da si išao tražiti drugi par ili tris) i onda na turnu on nastavi sa jakim c-betom i zatvaraš jer ga onda ipak postavljaš na A - zašto onda uopče call na flopu, ako mu ne vjeruješ da ima A zašto ne re-raise već prije flopa, ako mu vjeruješ zašto ne zatvoriš to već na flopu?

PITANJE:
VPIP - 27 -> to su %, uh moja greška.. ali opet određene stvari koje sam napisao i dalje me zanimaju, samo to što sam krivo procijenio zaboravi ...

Zadnji popravljao JasonKidd (21-07-2010 12:13:26)

00

Re: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

uh di si samo iskopao ovako staru temu..

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

ma bacio sam malo gledati ove video zapise, ali san tek sada skužia da za stolon igraju članovi pokerpro.com.hr. nije to to.. wink

00

11

Re: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

JasonKidd napisao:

1. Odakle ti podatak da je tvoj protivnik TIGHT koliko sam onda uspio vidjeti (zatvorio sam sada video - slučajno) imao je od 21 handova čak 17 pogledanih potova od toga 14 rejz.  Jesam li to dobro primjetio?

Ti ne kužiš statistiku... To je u postocima. U 21 hand ima 17% pogledanih potova, što je oko 4...


Za ostalo:
nikako ne može imati QJ (osim ako ima QdJd). S tim neće nikad callati flop cbet.

i sad mislim da sam taj hand dobro odigrao

00

12

Re: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

JasonKidd napisao:

10.30 desni stol, 9 10 suited, manijak u 36 handova 27 puta gleda pot i od toga uvijek ima pre-flop raise (je li ja to dobro čitam?).. i ti ga zoveš padne A 10 X, i on radi jak c-bet, ti callaš (pretpostavljam da mu ne vjeruješ da ima A - sumnjam da si išao tražiti drugi par ili tris) i onda na turnu on nastavi sa jakim c-betom i zatvaraš jer ga onda ipak postavljaš na A - zašto onda uopče call na flopu, ako mu ne vjeruješ da ima A zašto ne re-raise već prije flopa, ako mu vjeruješ zašto ne zatvoriš to već na flopu?

Kad cbeta taj flop može imati bilo šta, i od tog bilo šta sam ja bolji.

Kad beta na turnu, range mu se smanjuje i teško da na turnu beta s ničim.

00

Re: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

Hvala roba na odgovorima. Da, pogriješio sam jer sam krivo razumio postotke, pa sam zbog toga sve drukčije postavio. Tako da za onaj prvi hand se potpuno slažem s tobom.

Ovaj drugi, zašto ne re-raise da provjeriš na čemu si? Ne sjećam mu se sada baš brojke, ali koliko sam uspio onda zapamtiti riječ je bilo o igraču koji je bio dosta agresivan.

00

14

Re: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

JasonKidd napisao:

Ovaj drugi, zašto ne re-raise da provjeriš na čemu si? Ne sjećam mu se sada baš brojke, ali koliko sam uspio onda zapamtiti riječ je bilo o igraču koji je bio dosta agresivan.

Da, u tome sessionu je bio dosta agro, ali ja to nisam mogao znati... Inače igra solid TAG game. Pa sam se i po tome orjentirao.

Zašto re-rejz za provjeru?
To je bezveze bacanje love u vjetar. Callanjem ću vidjeti na turnu ako ima dobar hand. Jer će na turnu čekirati ako nema. A ako ima asa, mogu još pogoditi ta 2 para i tris.

00

Re: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

Ok, hvala na odgovoru. doduše još uvijek bi ja svoju igru u ovom slučaju bazirao na re-raise, nikako ne na call da provjerim s tim ako ima A. Naime sa re-raiseom je i sasvim moguće da A zatvori ukoliko nije riječ o nekoj ribi, odnosno ukoliko te calla radiš si value-bet ako ti padne jedan od 5 outova za 2 para ili tris, odnosno sa checkom i jakim betom na turnu kupiš skoro siguran pot.

No kako god, sve pohvale za video, da ne bi bilo zamjere, samo me zanimalo tvoje mišljenje. Uživaj, pozz

00

16

Re: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

JasonKidd napisao:

Ok, hvala na odgovoru. doduše još uvijek bi ja svoju igru u ovom slučaju bazirao na re-raise, nikako ne na call da provjerim s tim ako ima A. Naime sa re-raiseom je i sasvim moguće da A zatvori ukoliko nije riječ o nekoj ribi, odnosno ukoliko te calla radiš si value-bet ako ti padne jedan od 5 outova za 2 para ili tris, odnosno sa checkom i jakim betom na turnu kupiš skoro siguran pot.

No kako god, sve pohvale za video, da ne bi bilo zamjere, samo me zanimalo tvoje mišljenje. Uživaj, pozz

zakaj bi pretvaral svoju ruku u blef,makar imas showdown value?

00

Re: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

pa ukoliko se nema namjere pretvari u bluff i da se pokupi pot, čemu onda call? zašto onda ne zatvoriti već na flopu?

00

18

Re: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

JasonKidd napisao:

pa ukoliko se nema namjere pretvari u bluff i da se pokupi pot, čemu onda call? zašto onda ne zatvoriti već na flopu?

http://www.pokerlistings.com/strategy/p … h-showdown

Zadnji popravljao Maki (22-07-2010 16:25:26)

00

Re: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

moze nekako da se skine ovaj klip? smile)
bravo roba big_smile

00

Re: VIDEO: PokerPro NL10 session by fakker11

zanimljiv video,samo ako smijem iznjet svoje mišljenje..po meni baš nema smisla postat ovakva coaching videa ako se svi na stolu znate..jer jednostavno nije realna situacija..opet,to je samo moje mišljenje..
poz

"Slowplayanje je majka sranja.."
00