51

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Mislio sam uplatit 10$ sa Visom, pa povuci na nju.
Ako naidjes da je netko uspio nekom od ostalih metoda, napisi na forumu pa da probam.

00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Ako nadjem, linkam.
Ti ako probas, javi

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

53

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

mislim da  je  bebachu proslo na  MB  na  tiltu al on je  vadio odma  cim se  culo za  ovo

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
10

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Ja sam stavio withdraw ako se ne varam u petak navecer. i nije prosli, javilo mi u subotu navecer DECLINED

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

kero1987 napisao:

Jedini argument koji je meni logican, kad ja ne mogu do svoje love kad ja hocu nesto nije uredu(ne ulazim u to je li guzva, nije li itd).Nadam se i zelim vjerovat da ce sve biti ok, ali zdrav razum mi govori da su trenutno stvari u kurcu i tko zna sta se sve moze dogoditi, trenutno se tocno nista ne zna i Aces opce je glupo da uvjeravas ljude da je sve ok i da ce biti ok, ja ne sirim paniku niti govorim ljudima da je sve propalo i da su lovu izgubili ali da bi trebali biti oprezni i pokusat povuc barem dio love to je pametno, to svi savjetuju di sam god citao.Trenutno smo in the dark i ne znamo sta ce biti stoga budite oprezni.Nadam se da ce se sve dobro zavrsiti i da ce svi igraci doci do svog novca, eto toliko.

zašto ne bi mogao do svoje love? dal je prošlo vrijeme koje je propisano da oni "imaju" da bi obradili tvoju transakciju? To što smo navikli na instant ne znači da će uvijek tako i biti...

Da uvjeravam da će sve biti u redu jer zaista čvrsto na temelju svega što znam vjerujem u to, barem kad je PokerStars u pitanju (koliko vidim neki imaju problema sa FTP-om, no tu sam podosta out, I admit)

Anakiir napisao:

Meni je na starsima proslo odmah. Ali fakat malo baksi, ispod 100.  Dok frendu JOS nije proslo koji je nekoliko stotina.

Na FTu nije nikom proslu od nas.

Svota od nekoliko stotina je njima jednaka kao i svota od nekoliko desetina - jedino što se drugačije obrađuje su svote s kojima vjerojatno nitko na ovom forumu ne barata...

roba59 napisao:

Jel Aces išta rekao za full tilt? On cijelo vrijeme priča za starse.

Ovo što su na full tiltu odbili transakcije i nedaju isplatu na moneybookers je užasno. Ali starsi rade normalno s ljudima izvan US i najvjerojatnije nema razloga za brigu.

+1 da budem iskren - nisam se niti sekunde zabavio kako to tilt ili absolute obrađuju jer me iako je MOJ ROLL na tiltu fakat ne zanima (da, čak i njima vjerujem da će na kraju sve biti ok u toj mjeri da sam nisam pokušao niti centa izvući)...

roba59 napisao:

Aces je već rekao da on misli da nema potrebe vaditi roll koji vam je potreban za igru. A ne da izvadite pa da morate igrati manje limite.

Pola postova ne pročitate i onda dižete paniku. Dajte se informirajte prije nego pišete..

Problem je upravo u tome što mnogi samo traže razlog da bi mogli reći "da da, oni mene žele shebat i uzet mi tih xxxx $". chill out. Ako vas sve te poruke koje su osmišljene da vas, s razlogom, smire zaista i ne umire jednostavno zatražite withdraw i ako nakon 72 sata ne dobijete isplatu onda možemo pričati što/kako i zašto. Koliko je meni poznato NIKOME nije odbijena isplata SA STARSA zbog novonastale sitaucije stoga samo polako wink

kero1987 napisao:

Necu vise nikad postat u ovoj temi, ustalom vec sam rekao da necu nikad postat na forumu ni jednom ni drugom pa prekrsim uvijek vise necu.Ali valjda je svakom jasno kad ti netko odbije isplatit tvoju lovu stvari nisu normalne, niti su posao ko obicno on wtf, radite sta znate, zelite i hocete, svi sami odgovarate za sebe i svoju lovu.Sretno svima

iako se očito ne slažemo ne vidim razloga da ne nastaviš sudjelovati u diskusiji s ARGUMENTIRANIM mišljenjem. Svako mišljenje je dobrodošlo i to ne samo kad je ova stvar u pitanju. Uvijek je najlakše reći ko vas he... i pustit si mira. Ovo nije namjenjeno samo i isključivo tebi već hrpi ljudi koji se pojave na forumima, zakuhaju stvar i onda netragom nestanu. Najlakše se kao anonimac pojaviti, reći nekoliko senzacionalističkih nebuloza i onda se izgubiti (ponavljam, ovo fakat nije tebi osobno namjenjeno već me tvoj post jednostavno podsjetio na hrpu takvih momaka/djevojaka koji eto, s vremena na vrijeme, odluče da bi mogli kojim postom "pridonijeti" razvoju foruma)...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Btw, mene iskreno ne brine PS. Ne zato jer sam povuko ili sto ne halam, nego jer za njih vjerujem da dobro posluju i da imaju jeben "BR" big_smile

Brine me Tilt, iako dosta toga vjerojatno jer ne znam nista za njih.

Nije da panicarim, cisto me malo brine smile

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

57

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

pa kad od muhe radite slona..i onda jos igrate na kartu toga sto je covjek povezan poslovno s PS pa nas hoce sjebat..

da sam u SAD bi se zabrinuo samo iz razloga sto ne bih mogao igrati i doci ODMAH do svoje love..znaci glavna briga mi nece bit sto cu ispusit lovu, nego sto mi necee biti dostupna.

.posto sam u europi, ne postoji apsolutno nikakav razlog za brigu..

00

58

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

hicpra napisao:

i onda jos igrate na kartu toga sto je covjek povezan poslovno s PS pa nas hoce sjebat..

.

da to sam odmah pomislio rofl

bogte samo raspravljamo

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Moglo bi biti da ovi koji govore da je novac siguran moljakaju support da im povuče lovu.

Nema više smisla diskutirati povući ili ne, kada povlačenje nije (brza?)opcija. Još mi nalog nije sproveden, nakon 60 sati. Sada nam je glava na panju. A to šta ovi laprdaju da se ovdje stvara panika je nelogično, Hrvatska je jako mala država i šta mi napravimo uopće ne utječe na Starse, osim ako povlačenje ne limitiraju po državama a onda je logično zašto ne žele da povlačimo novac...

00

60

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Ja sam pokušao dignuti 2k sa Starsa. Dio novca u iznosu 210$ mi je sjedo praktički u istoj sekundi na MB, dok preostali novac u iznosu od 1790$ čekam od jučer, nedelje17.04.  Interesira me da li je netko dobio isplatu sa Starsa veču od 1k i u kojem vremenskom periodu. Tnx

00

61

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Dobio si insta iznos koji si uplatio, ostatak češ dobiti naknadno.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

62

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

To mi je jasno, nego interesira me da li to prolazi bez problema, odnosno da li isplate funkcioniraju isto kao i prije.

00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Lavlas napisao:

Ja sam pokušao dignuti 2k sa Starsa. Dio novca u iznosu 210$ mi je sjedo praktički u istoj sekundi na MB, dok preostali novac u iznosu od 1790$ čekam od jučer, nedelje17.04.  Interesira me da li je netko dobio isplatu sa Starsa veču od 1k i u kojem vremenskom periodu. Tnx

Izgleda da nitko nije uopće dobio bilo kakvu isplatu, osim isplata koje nisu veće od depozita.

Otkud će isplaćivat kad su im računi blokirani i to čak u 14 država The District Court
issued an order restraining approximately 76 bank accounts in 14
countries containing the proceeds of the charged offenses.

http://www.justice.gov/usao/nys/pressreleases/April11/scheinbergetalindictmentpr.pdf

Napravio bi još jednu isplatu ali prvo se stara mora otkazati, a nebi je bilo pametno otkazati jer je rano zadana pa možda prođe.

00

64

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

http://www.index.hr/sport/clanak/rusi-s … 47697.aspx

00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

lovac forex napisao:

Izgleda da nitko nije uopće dobio bilo kakvu isplatu, osim isplata koje nisu veće od depozita.

Otkud će isplaćivat kad su im računi blokirani i to čak u 14 država The District Court
issued an order restraining approximately 76 bank accounts in 14
countries containing the proceeds of the charged offenses.

http://www.justice.gov/usao/nys/pressreleases/April11/scheinbergetalindictmentpr.pdf

Napravio bi još jednu isplatu ali prvo se stara mora otkazati, a nebi je bilo pametno otkazati jer je rano zadana pa možda prođe.

Nije istina, mnogi su dobili puno veće isplate. Naime, prema mnogim izvorima igraći novci ne nalaze se zajedno s novcima tvrtki te su kao takvi uvijek dostupni upravo zbog slučajeva poput ovih jer da se tako ne organiziraju nakon one tragedije s Partyjem svi bi njihovi igrači ostali bez para, a svi znamo da Party na kraju nikome ništa nije ostao dužan wink

Zadnji popravljao iAcesHigh (18-04-2011 13:49:04)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

iAcesHigh napisao:

Nije istina, mnogi su dobili puno veće isplate.

Ti stalno vidiš nešta šta mi drugi ne vidimo, jel viđaš i bijele miševe?
Na forumu se nitko nije javio i rekao da je dobio isplatu koja je veća od depozita, meni tvoje riječi nisu vjerodostojne.


Izgleda da rok za isplatu od  72 sata više ne vrijedi.

Thank you for your email.

If the any portion of your cashout cannot be credited back to a
previous deposit, the credit(s) is held at PokerStars until it
has been reviewed by our Security Department. Usually, the
credit(s) is released for processing within 72 hours. This is
standard practice for all cashouts that are not credited back to
a previous deposit.

Unfortunately, we are unable to expedite your cashout request as
it is simply queued by our system and it will be handled in the
same order it was received.

Thank you for your patience and understanding.

If you have any further questions, please do not hesitate to
contact us.

00

67

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Vidio sam na twoplustwo forumu da su ljudi počeli dobivati novac na moneybookers. Uglavnom ti ljudi su zatražili cash out u petak, odmah kad je nastala panika. Vjerujem da ću svoj novac dobiti do srijede, jer sam ga zatražio jučer, tako da će to biti kao i obično, unutar 72h.
Uglavnom dio sam ostavio na Pokerstarsu i vjerujem da ću ga držati i dalje ali s obzirom da me malo uhvatila panika možda još nešto povučem. Uglavnom mislim da će sve biti u redu, ali strah i panika su zaslužni za ovu nastalu sitoaciju. Mislim da nitko koji ima imalo doticaja sa Svijetom online pokera nije mogao ni pomisliti da će se ovakve stvari događati. Horor. Samo kad idem na stranicu od starsa  (  pokerstars.com ) slabo mi je.

00

68

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Jojj pa sad ce samo ribe ostati smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

69

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

@lovac forex
Zašto dižeš toliku paniku, a zatražio si isplati tek prije 12 sati. Daj imaj malo razumjevanja i strpljenja. Još se ni jedan PRO nije žalio, a mislim da oni imaju više razloga za to.

Vuco napisao:

Jojj pa sad ce samo ribe ostati smile

+1

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/60000/9000/69048/thumb/p15tk9amj81r3s18imcql1n231ur21.gif

00

70

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

sick graf...  izgleda  da je  ovo najbolje  sta se  desilo ,svima  jebeno...  stars cvate merge cvate big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

LIVE PROPADA!

00

72

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

ja sam dao nalog 16.04 u 00:25 h na 3500 $ na visu
proslo je 17.04 u 08:56, znaci nakon 33 sata
mislim da rjesavaju po redu, ko prije pokrene cashout

sve u svemu nema straha

00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

lovac forex napisao:

Ti stalno vidiš nešta šta mi drugi ne vidimo, jel viđaš i bijele miševe?
Na forumu se nitko nije javio i rekao da je dobio isplatu koja je veća od depozita, meni tvoje riječi nisu vjerodostojne.


Izgleda da rok za isplatu od  72 sata više ne vrijedi.

stari moj, ti pročitaš nešto i onda sam zaključiš neku nebulozu do koje sam dođeš nepoznatim putevima i očekuješ da će te ljudi ozbiljno shvatiti. uz optužnicu koja je već 2 dana out možda bi bilo dobro da nešto vremena potrošiš i na surfanje, a ne samo na paničarenje jer već nakon malo surfanja naletit ćeš na hrpu ovakvih postova diljem interneta - http://forumserver.twoplustwo.com/28/in … st26108632

Why am I still wasting my time talking to a numbskull?

I have already cashed out. TWICE since Friday AND I HAVE RECEIVED THE MONEY IN MY NETELLER ACCOUNT as per previous posts. This is same story for other players that I am friends with.

You've read that the DoJ document says they have applied for seizure of funds from 72 bank accounts worldwide. And you fail to comprehend that these sites still have other bank accounts used to hold European client's money that have not been frozen.

Please explain to me, and every other player in the entire world how Pokerstars is still magically cashing out within a few hours when you request it, if the money is not coming from a bank account?

Anyway thanks for the trolling, I'll stop replying now.

+ svi mi vrlo često smetnemo s uma koliko zapravo ove tvrtke vrijede wink

I was told recently that Stars is worth 4-5 times the entire Harrahs conglomerate.


premo napisao:

ja sam dao nalog 16.04 u 00:25 h na 3500 $ na visu
proslo je 17.04 u 08:56, znaci nakon 33 sata
mislim da rjesavaju po redu, ko prije pokrene cashout

sve u svemu nema straha

eto i neko s ovog foruma... koji site? naravno da nema straha wink

Zadnji popravljao iAcesHigh (18-04-2011 15:26:23)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

ja sam izgleda jedini kome ide losije nakon petka

00

75

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

iAcesHigh napisao:

eto i neko s ovog foruma... koji site? naravno da nema straha wink

starsi

00