Tema: Problem s mišom

Imam na lapu windows 7 oko 8 mj. sve ok radi i od prije 3 dana počnu problemi. Čuje se zvuk ko da svakih par sec. uključim pa isključim miš iz usb-a. Imam 2 usb-a na lapu i na oba isto. Onda počne radit ok al svaki put kad miš samo malo podignem s podloge ponovno se isključi i za par sec. uključi. Očito problem u softwareu, neznam zašto dosad sve ok radilo, mislim da se problem javio dok sam igro igricu Hitman. Dal je netko imao sličan problem i ako je šta da probam napravit? Hvala!

00

Re: Problem s mišom

Jesi probao drugi miš? Ne izgleda mi kao SW problem.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Problem s mišom

isprobaj miš na nekom drugom kompu/eventualno i drugom os-u, ako je i tamo isto trebaš novi miš, ako tamo miš ok radi probaj napravit neki repair windowsa ako ne šljaka i dalje ostaje ti the one and only  yikes FORMAT PC yikes  lol  lol  lol

00

Re: Problem s mišom

riješeno. kabel. ni na kraj pameti, nebi se ni sjetio nego mi frend kaže da je možda to.

00

Re: Problem s mišom

pogledaj si postavke misa ako imas u driveru i cuvanje energije jer koliko mi se cini problem je u tome sto cim ti je mis neaktivan iskljucuje mu se napajanje. probaj vratit na tvornicke postavke il reinstalirat driver.

00

Re: Problem s mišom

Ista stvar i kod mene prije par tjedana, bio je problem u mišu

00

Re: Problem s mišom

ups kasnim big_smile

00

8

Re: Problem s mišom

po naslovu  čovjek pomisli da je u pitanju famozni Mišo iz jednog članka o pokeru big_smile

00

Re: Problem s mišom

Leon napisao:

po naslovu  čovjek pomisli da je u pitanju famozni Mišo iz jednog članka o pokeru big_smile

hahaha

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00