Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

roba,  nije prošlo 12 sati nego 70. I ne paničarim nego sam oprezan.

premo napisao:

ja sam dao nalog 16.04 u 00:25 h na 3500 $ na visu
proslo je 17.04 u 08:56, znaci nakon 33 sata
mislim da rjesavaju po redu, ko prije pokrene cashout

sve u svemu nema straha

Ja sam dao nalog par sati prije tebe, na Moneybookers i još nije prošlo.

00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

meni je ostalo jos cca 10ak sati do isteka tih 72 sata,al nepanicarim.. vjerujem da ce isplatiti sam da dođem na red..

00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Pricate o Starsima, jer tako?

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

ja da..

00

80

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

samo informacije radi sam pokusao povuci lovu jer me jebalo dali ce isplacivat ili ne, iako drzim 90% novaca na netelleru i mbu, pokusao sam isplatit 100$ sa starsa, isplaceno nakon malo manje od 40 sati, tak da ocito je guzva ali straha za lovu nema barem ne na staru. a u biti i kad se pogleda jucer je i bez amera skoro 300k igraca bilo online, tako da koliko kontam kako je i roba napisao puno vise amera igra na tiltu nego na starsu i mislim da ce tilt imat problema, tj ovo ce puno vise utjecat na poslovanje tilta nego starsa.

00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Anakiir napisao:

Pricate o Starsima, jer tako?

Da. Ja ne kažem da će to sve propasti, ali bome neće mi ni nitko govoriti da neće propasti. Ne zna se šta će biti. Mislim da su šanse da ostanemo bez novca, otprilike dobrih 30%.

00

82

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

prije 31 sat zatražio 5k sa tilta na neteller, prije toga mi odbili 11k na MB. ako nekom išta odobre na tiltu bio bi mu zahvalan da javi ovdje. najrađe bi se pojeo sada jer sam sav višak bankrolla cca 15k trebao isplatiti početkom prošlog tjedna ali nisam mogao zbog jebenog limita na MB tako da sam pare ipak držao na FTP jer sam im vjerovao više nego MB (unatoč tome što prije sam bio uvjeren da me varaju na RNG:))

ja sam isto jedan od onih koji od petka runnaju do jaja, iako sam živčan i igram lošije nego inače čini se da je drugima još gore.

p.s. većina fiševa europljani a regovi amerikanci? to se neko šalio. na nižim limitima do 50$, nema ni jednog rega amerikanca, a i na višima je 75% svih fiševa amerikanci, barem što se tiče sngova na ftp tako da i ako sve s parama dobro prođe za mene će i zbog nedostatka amerikanaca i zbog PUNO manjeg broja sngova (osobito najlukrativnijih 200$+) svakako biti posljedica.  da ne govorimo što kada sutra budem išao tražit vizu za ameriku zbog wsop ME ticketa kojeg sam dobio na ftp-ovom qualifajeru trebam reći da moj put sponzoriraju državni neprijatelji broj 1. komotno im mogu reć da mi je tih 10k dolara za buyin dala al qaida, jednako bi me pogledali.

00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

lovac forex napisao:

Da. Ja ne kažem da će to sve propasti, ali bome neće mi ni nitko govoriti da neće propasti. Ne zna se šta će biti. Mislim da su šanse da ostanemo bez novca, otprilike dobrih 30%.

koji si ti biser, ajde se malo zagubi tongue šalim se, ali od kud ti izvlačiš sve te zaključke i postotke, ma divim ti se smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
01

84

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

lovac forex napisao:

Da. Ja ne kažem da će to sve propasti, ali bome neće mi ni nitko govoriti da neće propasti. Ne zna se šta će biti. Mislim da su šanse da ostanemo bez novca, otprilike dobrih 30%.

lol svaki post ti se svodi na to kako je u online pokeru sve namješteno kako te svako oće zajebat...
oladi malo.s tin razmišljanjem nećeš se nikad ni moć maknit sa nl 2

00

85

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

krang5 napisao:

ja sam isto jedan od onih koji od petka runnaju do jaja.

Full Tilt Poker Game #29987894766: $110 + $9 Sit & Go (Turbo) (233049513), Table 1 - 80/160 - No Limit Hold'em - 01:29:24 CET - 2011/04/19 [19:29:24 ET - 2011/04/18]
Seat 4: poker_NOTmoney (3,860)
Seat 5: essex_girls (5,140)
essex_girls posts the small blind of 80
poker_NOTmoney posts the big blind of 160
The button is in seat #5
*** HOLE CARDS ***
Dealt to poker_NOTmoney [4c Kc]
essex_girls raises to 480
poker_NOTmoney calls 320
*** FLOP *** [7c Js 2d]
poker_NOTmoney checks
essex_girls bets 480
poker_NOTmoney raises to 1,120
essex_girls raises to 1,760
poker_NOTmoney raises to 3,380, and is all in
essex_girls has 15 seconds left to act
essex_girls has requested TIME
essex_girls folds
Uncalled bet of 1,620 returned to poker_NOTmoney
poker_NOTmoney shows [4c Kc] King Jack high
poker_NOTmoney wins the pot (4,480)
*** SUMMARY ***
Total pot 4,480 | Rake 0
Board: [7c Js 2d]

wink

00

86

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

očito ft puno više ovisi o amerikancima http://www.highstakesdb.com/2183-pokers … -week.aspx

00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Otkazani PS Million Dolar Cash Game i Big Game:(

00

88

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

kerpoker napisao:

ja sam izgleda jedini kome ide losije nakon petka

nisi smile

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

krang5 napisao:

prije 31 sat zatražio 5k sa tilta na neteller, prije toga mi odbili 11k na MB. ako nekom išta odobre na tiltu bio bi mu zahvalan da javi ovdje. najrađe bi se pojeo sada jer sam sav višak bankrolla cca 15k trebao isplatiti početkom prošlog tjedna ali nisam mogao zbog jebenog limita na MB tako da sam pare ipak držao na FTP jer sam im vjerovao više nego MB (unatoč tome što prije sam bio uvjeren da me varaju na RNG:))

ja sam isto jedan od onih koji od petka runnaju do jaja, iako sam živčan i igram lošije nego inače čini se da je drugima još gore.

p.s. većina fiševa europljani a regovi amerikanci? to se neko šalio. na nižim limitima do 50$, nema ni jednog rega amerikanca, a i na višima je 75% svih fiševa amerikanci, barem što se tiče sngova na ftp tako da i ako sve s parama dobro prođe za mene će i zbog nedostatka amerikanaca i zbog PUNO manjeg broja sngova (osobito najlukrativnijih 200$+) svakako biti posljedica.  da ne govorimo što kada sutra budem išao tražit vizu za ameriku zbog wsop ME ticketa kojeg sam dobio na ftp-ovom qualifajeru trebam reći da moj put sponzoriraju državni neprijatelji broj 1. komotno im mogu reć da mi je tih 10k dolara za buyin dala al qaida, jednako bi me pogledali.

Pozdrav.
MadCroatian here. Evo ovako. U petak povukao 2k na Visu, approved, u nedjelju jos 2k, isto approved. Jos nije sjelo na racun, ali to je i ocekivano obzirom na cijeli ovaj cirkus. Javim ti cim (i ako) sjedne. Ako do kraja tjedna ovo prodje, a vjerujem da hoce bit cu totalno miran. Medutim, i ja imam jos oko 20K  na FT-u, a ne bi htio panicno sve povlacit. To ce samo pogorsati ionako sjebanu situaciju.

PS. Ovo se slazem u potpunosti. Ogroman broj amera na SNG turnirima je prilicno los i ovo je velik udarac za SNG grindere. Promet je drasticno opao i tko zna kako ce sve skupa zavrsit.

FT-MadCroatian
00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Jbt ja ne mogu ni otvorit tilt nikako na početku mi se počme updejtat softwere i onda ga jednostavno prekine.Ima li još tko slišnih problema

00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

dejan1471 napisao:

Jbt ja ne mogu ni otvorit tilt nikako na početku mi se počme updejtat softwere i onda ga jednostavno prekine.Ima li još tko slišnih problema


http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=5750

10

92

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Tovarsky napisao:
krang5 napisao:

prije 31 sat zatražio 5k sa tilta na neteller, prije toga mi odbili 11k na MB. ako nekom išta odobre na tiltu bio bi mu zahvalan da javi ovdje. najrađe bi se pojeo sada jer sam sav višak bankrolla cca 15k trebao isplatiti početkom prošlog tjedna ali nisam mogao zbog jebenog limita na MB tako da sam pare ipak držao na FTP jer sam im vjerovao više nego MB (unatoč tome što prije sam bio uvjeren da me varaju na RNG:))

ja sam isto jedan od onih koji od petka runnaju do jaja, iako sam živčan i igram lošije nego inače čini se da je drugima još gore.

p.s. većina fiševa europljani a regovi amerikanci? to se neko šalio. na nižim limitima do 50$, nema ni jednog rega amerikanca, a i na višima je 75% svih fiševa amerikanci, barem što se tiče sngova na ftp tako da i ako sve s parama dobro prođe za mene će i zbog nedostatka amerikanaca i zbog PUNO manjeg broja sngova (osobito najlukrativnijih 200$+) svakako biti posljedica.  da ne govorimo što kada sutra budem išao tražit vizu za ameriku zbog wsop ME ticketa kojeg sam dobio na ftp-ovom qualifajeru trebam reći da moj put sponzoriraju državni neprijatelji broj 1. komotno im mogu reć da mi je tih 10k dolara za buyin dala al qaida, jednako bi me pogledali.

Pozdrav.
MadCroatian here. Evo ovako. U petak povukao 2k na Visu, approved, u nedjelju jos 2k, isto approved. Jos nije sjelo na racun, ali to je i ocekivano obzirom na cijeli ovaj cirkus. Javim ti cim (i ako) sjedne. Ako do kraja tjedna ovo prodje, a vjerujem da hoce bit cu totalno miran. Medutim, i ja imam jos oko 20K  na FT-u, a ne bi htio panicno sve povlacit. To ce samo pogorsati ionako sjebanu situaciju.

PS. Ovo se slazem u potpunosti. Ogroman broj amera na SNG turnirima je prilicno los i ovo je velik udarac za SNG grindere. Promet je drasticno opao i tko zna kako ce sve skupa zavrsit.

ohoho, pa pozdrav gospodine, baš sam planirao pitat ekipu je li možda tko madcroatian smile
i ja provjeravam email inbox i neteller svakih sat vremena. javim tu ako šta bude

00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

proslo je gotovo 80 sati(Cashout request time: 2011/04/16 12:39 CET) a ja nisam jos dobio isplatu na Mb,govorim o starsima..

sta sad?

00

94

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Proslo je i meni preko 90h, pa sta, nemas izbora nego cekat..

00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Poslao mail nakon 80h, dobio ovo.
Hello Karlo,

Thank you for your email.

Due to an unexpected increase in cashout volume, your recent cashout request (s) may temporarily take longer than usual to be processed and sent to you.

Please rest assured that your funds are safe with PokerStars and we are doing the best we can to clear the current cashout backlog as soon as possible.

We apologize for any inconvenience this may cause you.

Regards,

Urska
PokerStars Support Team

00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Tovarsky napisao:

PS. Ovo se slazem u potpunosti. Ogroman broj amera na SNG turnirima je prilicno los i ovo je velik udarac za SNG grindere. Promet je drasticno opao i tko zna kako ce sve skupa zavrsit.

+10000000

Ovako se vise ne moze.. Jel ima neko dojavu gde mogu da se igraju soft HU sngovi.. Pre je bila opšta milina na Tiltu.. roi lagano preko 15%.. sada imam osecaj da igram sngove bar 5 puta teze.. bas gledam protivnike na sharkscopeu.. danas odigrao oko 20 komada, samo 2 igraca imaju negativan roi.. pre je na 50 islo 2 sa pozitivnim.. Dodje mi da si pucam u glavu!  mad

00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

kerpoker napisao:

ja sam izgleda jedini kome ide losije nakon petka

Nisi.. igras hu sng, jel da? Sta kazes na jedno kolektivno samoubistvo?  smile  (ovo je kiseo osmeh)

00

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Tovarsky napisao:

Pozdrav.
MadCroatian here. Evo ovako. U petak povukao 2k na Visu, approved, u nedjelju jos 2k, isto approved. Jos nije sjelo na racun, ali to je i ocekivano obzirom na cijeli ovaj cirkus. Javim ti cim (i ako) sjedne. Ako do kraja tjedna ovo prodje, a vjerujem da hoce bit cu totalno miran. Medutim, i ja imam jos oko 20K  na FT-u, a ne bi htio panicno sve povlacit. To ce samo pogorsati ionako sjebanu situaciju.

PS. Ovo se slazem u potpunosti. Ogroman broj amera na SNG turnirima je prilicno los i ovo je velik udarac za SNG grindere. Promet je drasticno opao i tko zna kako ce sve skupa zavrsit.

Evo da javim. Jutros sjele obje uplate.

FT-MadCroatian
00

99

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

tonkobonko napisao:

proslo je gotovo 80 sati(Cashout request time: 2011/04/16 12:39 CET) a ja nisam jos dobio isplatu na Mb,govorim o starsima..

sta sad?

Kod mene ista kombinacija, PS na MB, čekam 60h, još ništa. Ajde ako netko primi preko ove kombinacije da javi koliko je trajalo. tnx

00

100

Re: FTP/PS, ostajete li na stranici?

Ja na PS čekam već od petka navečer..

00