Tema: High Stakes Poker- sezona 7(epizoda 8)

http://www.pokerpro.com.hr/admin/inc/image.php?i=highstaks-poker-mala.png&w=130&f=
High Stakes Poker-sezona 7.Osmu epizodu možete pogledati na PokerPro-u. ovdje...

00

Re: High Stakes Poker- sezona 7(epizoda 8)

Ovo postaje ocaj ocaja.... Kako je ovaj voulgaris odigrao kraljeve to nisu istine prezalosno da se igra tako los poker na HSPu

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: High Stakes Poker- sezona 7(epizoda 8)

BugsBunnyD napisao:

Ovo postaje ocaj ocaja.... Kako je ovaj voulgaris odigrao kraljeve to nisu istine prezalosno da se igra tako los poker na HSPu

+1

a onda calla sa 99  hmm

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: High Stakes Poker- sezona 7(epizoda 8)

KK su baš vulgaris odigrani  hmm

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: High Stakes Poker- sezona 7(epizoda 8)

nije baš tak, meni izgleda to malo  očajno,  ali u ovoj situaciji komentator je za čudo imal pravo ,ako ste gledali prijašne epizode barry nije skorom ništa igrao kao i u ovoj epizodi i najedanput uđe barry jako hand i na 3beta on 4beta,normalno da on tu ništa nemože imat 99% slučaja osim AA,KK,QQ, i jako rijetko AK, i kad mu je došla Q na flopu,više od 50% takvih slučaja on protiv barry s KK nije dobar i bacil je ok

Zadnji popravljao Rodman (19-04-2011 15:44:44)

00

6

Re: High Stakes Poker- sezona 7(epizoda 8)

daj rodman uzas je ovo, lik je nitcina totalna

00

Re: High Stakes Poker- sezona 7(epizoda 8)

Želiš reči da je callao 4bet PF za setmine sa KK?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: High Stakes Poker- sezona 7(epizoda 8)

ma daj ajde čovjek nije normalan big_smile zašto je uopće callao ako ga je stavio na aseve?izašo mu je idealan flop za KK...ako je mislio da ima aseve od početka trebo je foldat,,a ako ga je stavio na manje trebo je ić all in prije flopa,a ne bacit ono ko specijalac :S btw barry je steamao ko manijak tih par ruku,mogo je i skuzit da radi neki play

"Slowplayanje je majka sranja.."
00

Re: High Stakes Poker- sezona 7(epizoda 8)

Nisam gledao, ali iz komentara sam shvatio kako se hand odigrao i mislim da ima smisla ovo što Rodman govori.

Ak je Barry igrao tight i straightforward, voulgaris nema razloga misliti da barry 4beta za blef. A u tom slučaju, range mu je QQ+ i AK. Pretpostavljam da su deep, tada nema smisla 5betati jer će mu baciti QQ i AK i zastackat će se protiv AA. Ako je došao Q high flop, pretpostavio je da AK neće cbetati i onda ništa ne beata.

00

10

Re: High Stakes Poker- sezona 7(epizoda 8)

zanima me što bi napravio da mu je došao flop 924
a i barry je kralj neigra sto godina i onda se sitija 5 puta zaredom stelat i cbetat protiv dva donka

When you got nothing, you got nothing to lose
00

11

Re: High Stakes Poker- sezona 7(epizoda 8)

ne roba, voulgaris je nitcina i to je to. zasto pobogu nebi ovaj cbeto AK? joz je to barry the cbet

00

12

Re: High Stakes Poker- sezona 7(epizoda 8)

voulgari se usro s kraljevima

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

13

Re: High Stakes Poker- sezona 7(epizoda 8)

i ja se slazem s rodmanom, lako je nama sad sa strane govorit, al ko zna sta je sve tada domesticus vulgarisu bilo u glavi. vjerojatno je i pomislio da bi barry mogao radit play, ali sve skupa je dao daleko najvecu vjerojatnost asevima i odlucio foldat. em je to barry, em je od kombinacija AA,KK,QQ,AK, i neki random crap kojeg je i imao, najvjerojatniji AA. da je barry stvarno imao AA, rekli bi wow kako dobar fold, ovaj vulgaris zna sta radi. meni je gore sto je foldao ATs protiv perkinsa (iako je bio OOP cini mi se) nego ovo s KK protiv barryja.

btw perkins je zakon

edit: ustvari lazem, AK je vjerojatniji od AA kombinatorno, ali ga je zbog cbeta vjerojatno stavio na AA. e sad, ako barry uvijek cbeta, to je onda stvar procjene..

Zadnji popravljao stu (20-04-2011 11:28:52)

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

14

Re: High Stakes Poker- sezona 7(epizoda 8)

nesto u zadnje  vrijeme cesto cujem da je  imao onda  bi rekli da  je  super fold, covjek je  setminao KK ...  gg

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

15

Re: High Stakes Poker- sezona 7(epizoda 8)

roba59 napisao:

Nisam gledao, ali iz komentara sam shvatio kako se hand odigrao i mislim da ima smisla ovo što Rodman govori.

Ak je Barry igrao tight i straightforward, voulgaris nema razloga misliti da barry 4beta za blef. A u tom slučaju, range mu je QQ+ i AK. Pretpostavljam da su deep, tada nema smisla 5betati jer će mu baciti QQ i AK i zastackat će se protiv AA. Ako je došao Q high flop, pretpostavio je da AK neće cbetati i onda ništa ne beata.


barry igra straightforward NOT, barry  nece  cbetat NOT
pa  brijem da ga  zovu cbet maniac  il tak nes, taj u zivotu nije  promasio cbet, gledao sam sve  sezone  HSP kao i svi vjerojatno pa se onda  moze  vidit kolko barry cbeta

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

16

Re: High Stakes Poker- sezona 7(epizoda 8)

nema baš smisla previše raspravljat o takvoj ruci jer mi vidimo samo ruke koje oni stave na tv, kao drugo to su igrači s ogromnim iskustvom i znanjem i igraju stake koji mi vjerovatno nikad nebudemo igrali i teško se realno stavit u njihovu poziciju, a uostalom live igra je drugačija nego online i svako ima svoje sheme i tko zna šta su oni u tom trenutku mislili, nitko od njih nebi igrao te stejkove da im je problem izgubit nekoliko buy in-ova stoga strah sigurno nije u pitanju

Zadnji popravljao Rodman (20-04-2011 14:36:01)

00