476

Re: Opčenita pitanja za HM

salemetal napisao:

Jel moguće obrisat HM sa jednog kompa pa koristit isti kod na drugom kompu?

Da, ideš u HEMu pod Help -> Registration -> clear licence

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Hvala roba!

00

478

Re: Opčenita pitanja za HM

Imam 2 problema sa HUDom na Nordici:

- HUD mi ne prikazuje pored pravog igraca - na jednom stolu da,na drugom ne,pa ako na ovom drugom pomicem,onda mi se mice i na ovom prvom
- ne prikazuje mi HUD koji sam si sam definirao nego onaj defaultni - pod player preferences/use for sam stavio Merge,al nista...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

479

Re: Opčenita pitanja za HM

1. kad premjestas statse na onom stolu gdje ti ne stoje dobro drzi ctrl pa ih mici

2. cackaj malo po tome use for i namjestit ces

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

480

Re: Opčenita pitanja za HM

Bile napisao:

Imam 2 problema sa HUDom na Nordici:

- HUD mi ne prikazuje pored pravog igraca - na jednom stolu da,na drugom ne,pa ako na ovom drugom pomicem,onda mi se mice i na ovom prvom

Pretpostavljam da si namjestio preferred seat u softveru. Moraš i u HEM-u namjestit (Options -> Seating preferences ako se ne varam). Kada to središ onda si posloži HUD (ctrl+miš kako ti je adzi rekao) i to je to.

Bile napisao:

- ne prikazuje mi HUD koji sam si sam definirao nego onaj defaultni - pod player preferences/use for sam stavio Merge,al nista...

Obriši sve HUD-ove osim defaultnog i u defaultnom si namjesti kako želiš. Makar bi ti moralo raditi ako si namjestio Use for za site i za vrstu igre.

Ako neznaš, upali TeamViewer pa ti ja namjestim.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Ili možda imaš neki drugi namješteni za merge pa promijeni to i namjesti  samo onaj koji hoćeš.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

482

Re: Opčenita pitanja za HM

Evo namjestio sam si HUD po mojoj volji,ali pozicije su i dalje sprčkane...btw,ctrl+pomicanje ne funkcionira,odnosno mice mi se i na drugom stolu...na drugom stolu su mi sva mjesta zarotirana za jedno mjesto ulijevo...

Ugasim HEM,ponovo ga pokrenem,ali opet sve po starom na ta 2 stola...

Prefered seat za 6max mi je u HEMu namjesten na 4,a to je na pokerstarsu bilo ono mjesto dolje lijevo. I na nordici sjedim tamo,pa pretpostavljam da bi trebalo pasati...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

483

Re: Opčenita pitanja za HM

A jesi namjestio preferred seat na Nordici? I ne treba značiti da je isto mjesto kao na Starsima. Btw, krivo sam ti rekao, ne treba CTRL nego samo desna tipka miša i vučeš gdje želiš.
I normalno je da ti miče HUD i na drugom stolu, ne možeš na svakom stolu imati drukčije.

Dodaj me na skype. Isti nick.

Zadnji popravljao dfable (19-04-2011 18:29:33)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

484

Re: Opčenita pitanja za HM

Svi pref seatovi namjesteni...
U HEMu koji god seat stavim nema promjene - na jednom stolu dobro,na drugom svaki hud pomaknut za 1 mjesto ulijevo.
Sad idem na posao,pa ću sutra ujutro pokusat ponovo...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Dolje lijevo je na mergeu 6
http://faq.holdemmanager.com/questions/423/Setup+Preferred+Seating+for+Merge+Network

meni su se isto tako hudovi mjesali samo moras namjestit ono use for i stavit da ti je za merge i izbrisat svaki drugi hud ili default hud stavit da ti bude za neki drugi sajt. Moras i najmestit preffered seat na nordici

00

486

Re: Opčenita pitanja za HM

Ok,pokusat ću sutra. Thanx!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

487

Re: Opčenita pitanja za HM

Rijeseno!

Btw,sjedalo koje je meni trebalo je br.2,ali svejedno sam rijesio...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

488

Re: Opčenita pitanja za HM

E ljudi imam problema sa HM.

Instaliram ga na druogm računalu i tražio me da instaliram NET Framework i ok ja instaliram 3.5 i nista opet kada pokrenem isto mi javlja.

Probao sam i verziju 4 instalirati i unistall napraviti pa ponovno instalirati HM ali nista ne pomaze.

Radi se o:
Holdem.Manager v.1.11.03

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

489

Re: Opčenita pitanja za HM

Daj screenshot poruke koju ti da.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Opčenita pitanja za HM

molim pomoc!
kako da na hemu izbrisem kompletno sve baze podataka i svoj profil recimo koji mi je ukljucen(stari koji sam igro na party pokeru)?
htio bi da kad upalim tek hem da mi je sve prazno tako da bi mogao sve od pocetka..(p.s. novi sam sa tim alatom pa ne znam kako funkcionise big_smile)
hvala dobrim dusama

"Slowplayanje je majka sranja.."
00

491

Re: Opčenita pitanja za HM

options -> database management
kada ti se otvori prozor klikni Connect
create new database -> set as default

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

492

Re: Opčenita pitanja za HM

dfable napisao:

Daj screenshot poruke koju ti da.

evo kaj javi
http://slike.hr/slike/d/dhdh_c0600.jpg

Jedino nisam probao sa nekom drugom verzijom ... morati cu na poker torrente ako se sijetim usera


...a u međuvremenu cu jos probati sa CleanUP tool za Net framework i probati instalirati opet samo 3.5 SP1 pa vidjeti

Zadnji popravljao Vuco (20-04-2011 13:25:19)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

493

Re: Opčenita pitanja za HM

Vuco napisao:

...a u međuvremenu cu jos probati sa CleanUP tool za Net framework i probati instalirati opet samo 3.5 SP1 pa vidjeti

ovo je uplailo i sad je ok

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

494

Re: Opčenita pitanja za HM

Zasto mi na nekim stolovima ucita sve moje handove a na nekima ide za mene od 0

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Ako igram na 16 ili više stolova, grafika od svih stolova se zablokira, ako uspijem ugasiti jedan stol sve opet radi normalno. Mislim da je to zbog preslabe grafičke kartice?

Dali šta vrijedi Leak Buster?

00

496

Re: Opčenita pitanja za HM

lovac forex napisao:

Ako igram na 16 ili više stolova, grafika od svih stolova se zablokira, ako uspijem ugasiti jedan stol sve opet radi normalno. Mislim da je to zbog preslabe grafičke kartice?

Dali šta vrijedi Leak Buster?

da to je do kompa,tako je i meni bilo pa kad sam kupia novi moga san normalno igrat

00

497

Re: Opčenita pitanja za HM

zna li tko kako da najbrže počistim sve podatke iz hem-a,znači ono..fresh start

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

498

Re: Opčenita pitanja za HM

napravis novi database

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Opčenita pitanja za HM

na poker 770 sve je pomješano, hud imena i sjedala
cak tamo gdje je cashier stoje statistike od igrača

katastrofa.

pomagajte, ovo izgleda kao sprdnja koja bi mi oduzimala previse pažnje od čiste igre

a onaj poker tracker 3 m uopce ne pokazuje hud za ipoker, a  sve je ruke importo i grafovi su tamo i sve

00

Re: Opčenita pitanja za HM

HEM mi razlicito pokazuje winnings kad idem na sessions i kad idem na reports.

Ima neko ideju zbog cega?

Svi filteri su iskljuceni

*sessions pokazuje pravo stanje

Zadnji popravljao zamorano11 (25-04-2011 20:44:53)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00