Tema: Pozdrav svima

Zovem se Leon Golicnik,osoba sam s posebnim potrebama,u kolicima,imam problema s motorikom ruku zbog cerebralne paralize,k tome i malo teze govorim.Zelio bih igrati poker,to mi je veoma zanimljiva i napeta igra koja u meni budi veliki adrenalin.Htio bih pohadati skolu pokera,a kasnije i sudjelovati na turnirima.Molim vas neke informacije vezane uz to.Nadam se ugodnom druzenju na forumu  smile

00

2

Re: Pozdrav svima

dobrodošao imenjaće wink

00

3

Re: Pozdrav svima

Dobrodosao  smile
Nisam siguran dali postoji negdje skola pokera u pravom smislu (mozda ce netko znat), tu nas je vecina naucila igrat citajuci knjige, clanke i gledajuci videe na tu tematiku.

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Pozdrav svima

Dobrodosao nam smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Pozdrav svima

Welcome to the club!

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Pozdrav svima

dobrodosao...

00

7

Re: Pozdrav svima

dobrodosao! trenutno ne postoji neka formalna skola pokera, ali uvjeren sam da se aktivnim sudjelovanjem na forumu moze jako puno toga nauciti i komunikacijom s drugim igracima najbrze napredovati pa se nadam da ce ti ovaj forum u tome pomoci. sretno!

00

Re: Pozdrav svima

Pozdrav!

00