Tema: nl1000 6max weird turn raise/gross river jam

hand nisam odigrao ja, ali me jako zaintrigirao jer je ono totalno wtf. Generalni je konsenzus bio kad smo nas nekoliko razmatrali hand da je puno lakse (bolje??) odigrati turn tako da ga jednostavno jammamo, no Hero je flatao turn i sta sad na riveru?

Villain je reg, 26/20, 10% btn 3bet

koji mu je range za raise turn i koji dio tog rangea sad jamma na riveru (value dio i bluff dio)?

00

Re: nl1000 6max weird turn raise/gross river jam

Ne vjerujem da bi iso rejzat 109ss na turnu jer ima previse iza i vjerojatno mu nebi bilo ugodno raise/callat taj turn sa 109ss,A7ss
Value handovi kojim ce rejzat turn-54s,36s i A3s ako to calla preflop,setovi,od tih handova river nece betat samo 54,vjerujem da bi value beto sve setove i na riveru a i 3.
Bluff handovi s kojim bi mogo rejzat turn -random flop floatovi-QsJh i slicno a river je predobar za njega da nebi opalio jos jedan barrel sa svim tim airovima

00

Re: nl1000 6max weird turn raise/gross river jam

Mislim da puno ovisi o readu. Preflop statsi nam jako malo govore.

Neki igrači na riveru ne blefaju često iako dodje scare karte. Iako je A scare karte, scare karta je i za njegov blef jer je došla boja.

Puno igrača ne odigrava tako FD s flopa. Da callaju flop i rejzaju turn. Ali ako je on jedan od igrača koji ovako mogu odigrati FD s flopa, onda na riveru ima puno value handova.

00

4

Re: nl1000 6max weird turn raise/gross river jam

ne znam, ja sam potpuno izgubljen u ovom handu. za pocetak mi je jako tesko odrediti range s kojim radi ovo na turnu tako da mi onda mi nista nije jasno kasnije (sta od tog rangea jamma na riveru, sta chk backa) hmm Za sada mislim da je hand as played fold na riveru... Netko misli drugacije?

00

Re: nl1000 6max weird turn raise/gross river jam

Premalo informacija

00

6

Re: nl1000 6max weird turn raise/gross river jam

wtf? Premalo informacija za sto? Donijet odluku? Imas informacije koje imas i to je to. Poker je igra nepotpunih informacija, da tip okrene karte i pokaze ti, nebi bilo fora smile

00

Re: nl1000 6max weird turn raise/gross river jam

Znaš i sam da je ovo marginalan spot jer inače ga ne bi stavio ovdje, a za donijet najbolju odluku ovi statsi koje si stavio imaju malen utjecaj što se moglo vidjet i iz odgovora cijenjenih igrača. Da je netko stavio ovaj hand na nl10 već bi 5 ljudi napisalo isto što i ja.

As played, ovako na "papiru" i bez readova je fold, a mislim da je croman19 dobro odgovorio na tvoje drugo pitanje.

00

Re: nl1000 6max weird turn raise/gross river jam

Meni se nekako čini da je uz flush draw pokupio još nešto na turnu, tipa da ima 7s6s...
Kakav god da je semi-bluff možda radio na turnu, mislim da ga As nije mogao fulat.

Eto, moje skromno mišljenje. smile

00

9

Re: nl1000 6max weird turn raise/gross river jam

niveaformen napisao:

Znaš i sam da je ovo marginalan spot jer inače ga ne bi stavio ovdje, a za donijet najbolju odluku ovi statsi koje si stavio imaju malen utjecaj što se moglo vidjet i iz odgovora cijenjenih igrača. Da je netko stavio ovaj hand na nl10 već bi 5 ljudi napisalo isto što i ja.

As played, ovako na "papiru" i bez readova je fold, a mislim da je croman19 dobro odgovorio na tvoje drugo pitanje.

naravno da je marginalan spot, kao sto si i rekao nebi ga stavljao ovdje da mislim da je clear spot. ne mogu ti dati sve statse jer ja nisam odigrao taj hand nego jedan moj frend i to su statsi koje mi je dao. doduse dao mi je i c/r turn % od 7% ali ne znam koliki je sample a mislim da za taj stat da bi bio indikativan mora bit stvarno jaaaako velik sample handova.

Iskreno, ja sam bio potpuno wtf kad sam vidio hand i nisam imao blage veze ni blizu sta napravit u handu pa sam postao ovdje da dobijem razlicita misljenja ljudi i potaknem raspravu koja bi mogla dovesti do rasvjetljivanja sta se dogada u ovom handu. Ja sam jako veliki fan brainstorminga i uvjeren sam da svaki odgovor i svako drugacije razmisljanje moze biti produktivno i pomoci pri donasanju odluka.

A to sto imamo premalo informacija jebiga, sto imamo manje informacija teze je i zahtjevnije donijeti pravilnu odluku, a u pokeru jako cesto nemas puno informacija i sto bolje mozes procesirati limitirane informacije bit ces bolji igrac i mislim da ovakvi "teski" handovi ti jako puno pomazu u napredovanju... iskreno htio sam da mi ljudi napisu sta bi oni odlucili u tim limitiranim uvjetima jer sam i ja pokusavao analizirati hand s istom kolicinom informacija hmm

00