Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Jesam,ali nisam ništa uplacivao ,samo sam dobio tih 8$ na frerollu

00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

i jel bi mogao netko objasnit one zvjezdice pored imena u nordici,vidim ima 1 ,2 il 3 i zlatne srebrne i svaakkve  big_smile

00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Pa u pravilu vidiš kolko je tko dobar, mada ne mora značiti. Ali ako ima neke "brončane" onda je loš tongue tako sam ja to doživio.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Rear_Admiral napisao:

Pa u pravilu vidiš kolko je tko dobar, mada ne mora značiti. Ali ako ima neke "brončane" onda je loš tongue tako sam ja to doživio.

lol

Neznam ni ja točno kaj su značile prije dok je bio drugačiji sustav, al sad ne znače niš ukratko...

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

80

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

To je samo VIP level, neki čudan.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

ivan031 napisao:

i jel bi mogao netko objasnit one zvjezdice pored imena u nordici,vidim ima 1 ,2 il 3 i zlatne srebrne i svaakkve  big_smile

Ma ne znače skoro ništa. Ako ima 3 zlatne onda je sigurno neki regular jer ih dobivaš što više igraš. Ne mora značiti da je dobar regular

00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

zvjezdan napisao:
ivan031 napisao:

i jel bi mogao netko objasnit one zvjezdice pored imena u nordici,vidim ima 1 ,2 il 3 i zlatne srebrne i svaakkve  big_smile

Ma ne znače skoro ništa. Ako ima 3 zlatne onda je sigurno neki regular jer ih dobivaš što više igraš. Ne mora značiti da je dobar regular

Zvjezda-ne pa ti bi to trebao znati big_smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

83

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Mislim da su te zvijezde jako bitne...

Evo npr. situacija nekidan na pokerstarsu NL10:ja UTG raise sa mislim 77,CO 3beta,BTN gura allin (malo vise od 50BB),ja se bacim,CO calla. CO ima AKs,BTN 33. I trice mu prezive hand...ali onda ga jedan od igraca koji nije bio u handu pita "how can u push with 33 after a 3bet?" a ovaj odgovori "he's a bronze star!"

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

roba poceo bi igrati i na nordici pa me zanima da li je first deposit 100% na 400$ ili na 200$ posto na njihovoj stranici pise da je do 200$ pa sad ne znam dal su oni sta promijenili ili mi imamo nekakve pogodnosti preko foruma??
i zanimaju me jos:
1. da li osim rejka+svih raceova kod njih i na forumu postoji jos neki vid zarade
(nesto tipa bodova pa da se mjenjaju za cash kao na FT I Starsima)??
2. da li se $$$ od race odbijaju od rejka ili ne?
da li ima netko nekakav minus za taj sajt osim sto im je rejk dnevni i sto je max 12stolova???

00

85

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

First deposit bi trebao biti $400 ako se nešto nije promijenilo, a mislim da nije.
1. nema, ne možeš mijenjati VIP bodove za $ ako primaš RB
2. ne odbijaju se $ ali se odbijaju bodovi, znači dobivaš vrijednost od 65% bodova
Nije max 12 stolova, to je stara informacija, ja sam igrao 16, a mislim da se može i više.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Bile napisao:

Mislim da su te zvijezde jako bitne...

Evo npr. situacija nekidan na pokerstarsu NL10:ja UTG raise sa mislim 77,CO 3beta,BTN gura allin (malo vise od 50BB),ja se bacim,CO calla. CO ima AKs,BTN 33. I trice mu prezive hand...ali onda ga jedan od igraca koji nije bio u handu pita "how can u push with 33 after a 3bet?" a ovaj odgovori "he's a bronze star!"

100% confirmed, zvijezde su bitne

[x] zvijezde

Zadnji popravljao ShaneMacGowan (21-04-2011 21:09:03)

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

87

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Imam par pitanja:

1. Da li se u cash raceu uzima u obzir i RB? Primjer:napravio 100$ rakea,dobio 35$ rb-a,da li u cash raceu sudjelujem sa 100$ ili sa 65$?
2. Može li mi netko objasniti hand race?
3. Po kojem se principu "čiste" ti novci od raceova?
4. Dobio sam neke kupone prilikom registracije,i kad su nakon cca 7 dana istekli dobio sam nove - čemu služe?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Bile napisao:

Imam par pitanja:

1. Da li se u cash raceu uzima u obzir i RB? Primjer:napravio 100$ rakea,dobio 35$ rb-a,da li u cash raceu sudjelujem sa 100$ ili sa 65$?
2. Može li mi netko objasniti hand race?
3. Po kojem se principu "čiste" ti novci od raceova?
4. Dobio sam neke kupone prilikom registracije,i kad su nakon cca 7 dana istekli dobio sam nove - čemu služe?

1. Ne
2. Hand race ti gleda broj rejkanih ruku to su ruke s kojima si vidio flop
3. Po istom principu kao i bonus samo sto ti te pare odmah budu raspolozive samo ih ne možeš dignuti dok ih ne ocistis
4. Ovaj pokerpro ti sluzi za pokerpro freerollove trebaš na sajtu gledati kad su oni, a ovaj drugi za ništa ne sluzi

Zadnji popravljao martingale666 (02-05-2011 08:45:32)

00

89

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

1. Uzima se u obzir ukupan rake. A i da se ne uzima opet ti je svejedno jer bi isti poredak bio (i drugima se bi oduzelo)

2. Raked hands are when a small amount is removed from the pot of real money ring games as a fee to use the poker server. Our rake chart shows how we rake our games. When playing, if a small amount of the pot is moved to the left of the board cards then a rake has been taken. You will only be counted in a raked hand if you have contributed to the pot (bet or posted a blind). We also have a "No flop, No drop" policy, whereby we take no rake if the hand ends before the flop.

00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Pozz!

Počeo bih igrati na nordici, s obzirom da mi je MB u eurima, kako upisati iznos koji želim uplatiti pošto
se tamo igra u USD? Pretpostavljam trebam izračunati, ako da, po kojem tečaju?

Našao sam da igrači koji primaju RB ipak mogu uzeti 100$ casha za 10k vip bodova i da mogu
bodovima uplatiti ulaz u turnire, istina ili...?
Citiram taj tekst:
Poker Nordica rakeback players can not participate in the full VIP program, however, players can exchange VIP Points
for cash or to buy-in to tournaments. When using VIP Points for cash exchanges, $100 can be redeemed for every 10,000
in VIP Points. This is the equivalent of 6.5% in extra rakeback.

Iako uplaćujem eure (koji će se konvertirati u $), pretpostavljam da dobivam onih 20$ za uplatu preko e-walleta?

Hvala na odgovorima!

Zadnji popravljao milky007i (03-05-2011 14:16:35)

00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

milky007i napisao:

Pozz!

Počeo bih igrati na nordici, s obzirom da mi je MB u eurima, kako upisati iznos koji želim uplatiti pošto
se tamo igra u USD? Pretpostavljam trebam izračunati, ako da, po kojem tečaju?

Našao sam da igrači koji primaju RB ipak mogu uzeti 100$ casha za 10k vip bodova i da mogu
bodovima uplatiti ulaz u turnire, istina ili...?
Citiram taj tekst:
Poker Nordica rakeback players can not participate in the full VIP program, however, players can exchange VIP Points
for cash or to buy-in to tournaments. When using VIP Points for cash exchanges, $100 can be redeemed for every 10,000
in VIP Points. This is the equivalent of 6.5% in extra rakeback.

Iako uplaćujem eure (koji će se konvertirati u $), pretpostavljam da dobivam onih 20$ za uplatu preko e-walleta?

Hvala na odgovorima!

Amo ljudi, nije valjda da nitko nije upućen u ova jednostavna pitanja smile

00

92

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

igraci koji se  prijave  preko pokerproa  nemogu mijenjat  bodove  za  cash al zato dobivaju bonus  RB i rejkrace a sa  bodovima  kad skupis  10900 bodova  moze igrat  turnir  od  109 $ BI

ovo za  uplatu ne  vidim di je  problem pa  uplatis  npr 300 e  i kolko bude  bit  ce

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

puki86 napisao:

igraci koji se  prijave  preko pokerproa  nemogu mijenjat  bodove  za  cash al zato dobivaju bonus  RB i rejkrace a sa  bodovima  kad skupis  10900 bodova  moze igrat  turnir  od  109 $ BI

ovo za  uplatu ne  vidim di je  problem pa  uplatis  npr 300 e  i kolko bude  bit  ce

E hvala!
Znači ISKLJUČIVO taj turnir od 109 $ mogu igrati ili i neki drugi koji mi dopušta registraciju sa bodovima?

00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Mozes bodove mjenjat za bilo koje turnire u protuvrijednosti 100 bodova je 1$.
S bodovima se takodjer mozes rebuyat.

00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

rounder1984 napisao:

Mozes bodove mjenjat za bilo koje turnire u protuvrijednosti 100 bodova je 1$.
S bodovima se takodjer mozes rebuyat.

I ništa od tog trošenja bodova ne utječe na RB?

00

96

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

milky007i napisao:

I ništa od tog trošenja bodova ne utječe na RB?

Ne.

00

97

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

roba59 napisao:

1. Uzima se u obzir ukupan rake. A i da se ne uzima opet ti je svejedno jer bi isti poredak bio (i drugima se bi oduzelo)

Ma znam to,samo sam htio viditi kako cca mogu stajati na cash raceu...

Jos dvije stvari:

1. Posto sam poceo igrati na Nordici tek polovicom 4. mjeseca mislim da nisam usao u konkurenciju za cash race i hand race?
2. Postoji li nacin da se prema ukupnom broju handova vidi koliko ce cca handova uci u hand race?

Zadnji popravljao Bile (04-05-2011 06:42:59)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Ovisi koje statse imas.
Ako igras standard TAG, onda oko 15% ukupnih handova

00

99

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Igram 23/18,tako sam nesto i pretpostavio...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

kako se oslobada ovaj bonus POKERPROHR na nordici? pise mi da imam preko 4% od cijelog bonusa tj malo manje od 700 bodova i jos mi se nije oslobodilo nista..malo cudno

"Slowplayanje je majka sranja.."
00