Tema: NL10 FT

Villan na 285 ruku ima 33/27/3.0  3b 16,1
Sto na turnu call ili raise? Sto ako je river brick? Sto ako dode FD ili neka opasna karta?

200 bb deep


http://weaktight.com/3533779

Zadnji popravljao martingale666 (03-05-2011 16:48:56)

00

Re: NL10 FT

Foldo nebi.

00

Re: NL10 FT

hmmm da zanimljivo to puno pomaze thnx  smile

00

Re: NL10 FT

Ogroman mu je 3b, 55 ili 77 bi samo callao? Ne vjerujem mu...

00

Re: NL10 FT

Sta mislis da bi 3b 55 i 77?

00

Re: NL10 FT

KJ to ti je rigged hand. Zajebajem , meni je najmrži.

-Call turn , ako gurne sve na river-u fold  , po meni .

Meni to smrdi na FD, ili A7 , možda i SD, nikako 55 niti 77

Zadnji popravljao ivica5261 (03-05-2011 17:03:31)

00

7

Re: NL10 FT

mislim da male pockete ne 3beta uvijek,  a i ako ima 55 ili 77, takav agresivan igrac raise-a flop jer ima puno drawova a i 200 bb su deep tako da full ima jako rijetko, kao i AJ koje najcesce 3beta pf s tolikim 3betom

ako mislis da najcesce tu ima QJ, JT, J9, Jx zguraj turn jer flush na riveru ti moze ubiti akciju, ako mislis da cesce ima air call turn, c/c river

00

Re: NL10 FT

ivica5261 napisao:

KJ to ti je rigged hand. Zajebajem , meni je najmrži.

-Call turn , ako gurne sve na river-u fold  , po meni .

Meni to smrdi na FD, ili A7 , možda i SD, nikako 55 niti 77

nema smisla to sto govoris! Kazes ako brika river da bacim, a njega stavljas na FD ili SD?? Zasto bi onda bacio ako brika riv?

00

Re: NL10 FT

Callaš naravno kad zbrika river.

00

Re: NL10 FT

salemetal napisao:

Callaš naravno kad zbrika river.

koj je onda po tebi njegov range? blef, fd, sd ili nesto trece

00

Re: NL10 FT

3bet mu je 16, 3beta taj sve. callas, ako nisi u pravu gg, protiv ovog villiana mislim da nemozes bacit.

call, chek call.

stvarno mislim da  rjetko tu nisi dobar protiv ovakvog agresora. ja bi bio sretan da se najdem u ovom spotu.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: NL10 FT

pa ako se complet-a možda flush ili straight . Recimo hipotetski da dođe 4 :card_spade . Ako dođe nekakav blank sumnjam da će i on gurat osim ako te ne own-a već od flopa .

00

Re: NL10 FT

chillin napisao:

3bet mu je 16, 3beta taj sve. callas, ako nisi u pravu gg, protiv ovog villiana mislim da nemozes bacit.

call, chek call.

stvarno mislim da  rjetko tu nisi dobar protiv ovakvog agresora. ja bi bio sretan da se najdem u ovom spotu.

3b je prije flopa, a ova situacija je postflop. To sto je agresivan 3 bettor ne mora znaciti da je agresivan postflop. AF mu je 3 sto nije bas puno. Također i 285 ruku nije bas neki sample

00

Re: NL10 FT

call turn,c/c river...protiv ovakvog igrača najviše valuea možeš izvući ovim lineom,
jer ako rejzaš turn sve slabije baca,a ako callaš u rangeu mu ostavljaš sav air koji mora blefat na riveru ili
slabiji hend od tvojeg...

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: NL10 FT

RedDevil_7 napisao:

call turn,c/c river...protiv ovakvog igrača najviše valuea možeš izvući ovim lineom,
jer ako rejzaš turn sve slabije baca,a ako callaš u rangeu mu ostavljaš sav air koji mora blefat na riveru ili
slabiji hend od tvojeg...

+1, slažem se

00

Re: NL10 FT

RedDevil_7 napisao:

call turn,c/c river...protiv ovakvog igrača najviše valuea možeš izvući ovim lineom,
jer ako rejzaš turn sve slabije baca,a ako callaš u rangeu mu ostavljaš sav air koji mora blefat na riveru ili
slabiji hend od tvojeg...

+1
slazem se s tobom

00

17

Re: NL10 FT

ja osobno mislim da si tu beatan... ne vidim kako moze imati ista osim 55,77 ili TJ+...

*EDIT*
jel mozes reci kakve statse ima sa te pozicije???

Zadnji popravljao kriss (05-05-2011 13:02:05)

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: NL10 FT

kriss napisao:

jel mozes reci kakve statse ima sa te pozicije???

To bi moglo razriešit hand, definitivno.

00

Re: NL10 FT

kriss napisao:

ja osobno mislim da si tu beatan... ne vidim kako moze imati ista osim 55,77 ili TJ+...

*EDIT*
jel mozes reci kakve statse ima sa te pozicije???

kako sam onda beatan ako ima J10 i QJ ???
neznam kako to moze pomoci na 200 tinjak hendova
inace imas s EP PFR 24% a otvara 50% sto je samo 4 henda tako da se bas ne moze gledati

00

Re: NL10 FT

sad sam stavio stavio u stove


equity     win     tie           pots won     pots tied   
Hand 0:     53.455%      43.09%     10.36%                474           114.00   { KdJd }
Hand 1:     46.545%      36.18%     10.36%                398           114.00   { 77, 55, AJs, KJs, QJs, J9s+, AJo, KJo, QJo, J9o+ }


mislim da je ovo realan range tako da sam ahead

00

21

Re: NL10 FT

martingale666 napisao:

kako sam onda beatan ako ima J10 i QJ ???

to je jedino sto beatas... mislim da te nije raiseao na flopu jer si beto vise od 2/3 pota, s cim te automatski ne stavlja na nikakav draw tako da ga nije strah ni flusha ni straighta...

sto se tice rangea, mislim da nema J9 jer bi to foldao pf, cak mislim da ni JT mozda nema... ovakav igrac voli leadat pf pa mi nema logika da bi igrao tako weak handove a da nije pf raiser... najvise smisla mi ima call za set...

sto se tice statsa sa EP, ti njega imas na 285 handova i od toga samo 4 handa sa EP??? kako to???

kako je zavrsio hand???

Zadnji popravljao kriss (05-05-2011 15:18:01)

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: NL10 FT

kriss napisao:
martingale666 napisao:

kako sam onda beatan ako ima J10 i QJ ???

to je jedino sto beatas... mislim da te nije raiseao na flopu jer si beto vise od 2/3 pota, s cim te automatski ne stavlja na nikakav draw tako da ga nije strah ni flusha ni straighta...

sto se tice rangea, mislim da nema J9 jer bi to foldao pf, cak mislim da ni JT mozda nema... ovakav igrac voli leadat pf pa mi nema logika da bi igrao tako weak handove a da nije pf raiser... najvise smisla mi ima call za set...

sto se tice statsa sa EP, ti njega imas na 285 handova i od toga samo 4 handa sa EP??? kako to???

kako je zavrsio hand???

ma ne mozes bas tako specificno odrediti igraca na 250 ruku to je jako mali sample to sam naucio kada sam vidio sto rade tkz. TAG ili LAG igraci ili sam to barem mislio po statovima.

Inace ako vec mislis da je aggro onda bi treba raise-at set na tako wet flopu pogotovo jer smo deep

ja sam uzeo line koji je preporucio redDevil

http://weaktight.com/3539500

00

Re: NL10 FT

Hmm, mislim da si ok odigrao, samo river.. ehh, tu ja imam svoje mišljenje.
Ja bi river shipao u ovom slučaju. Ok, imat će on tu 55/77 mali broj puta, ali osim što možemo valuebetati slabijeg J, nikad neće znat što je naš range. Uvijek će tapkat u mraku, a postoji i šansa da će se upustit u neko levelanje i da calla sa nekim shitexom (Ax i ostalo).

Uglavnom, nije sve dvodimenzionalno u pokeru, ali ja mu iskreno nebi dao da stavi note na mene, barem ne tako jeftino.  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: NL10 FT

ok bi bio ship na riveru ali igrao sam 16 stolova i nisam imao previse vremena za razmisljati

ruka mi je bila ful cudna jer ga nisam mogao staviti na neki hand ili blef pa sam isao na sigurnu opciju c c, ali slazem se da je ship ok pogotovo kad dode A jer to drasticno smanjuje mogucnost da ima AJ

00

Re: NL10 FT

martingale666 napisao:

jer to drasticno smanjuje mogucnost da ima AJ

ma sve je to ok, samo vidim da nisi shvatio poantu koju sam ti htio reći.. ali nema veze, super si odigrao hand pogotovo za nl10  wink

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00