Tema: sta ja tocno trebam napravit

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Your account is locked for all transactions therefore we cannot complete this transaction. To unlock your account, you must send a VERIFIED copy of your passport or national identity card to the following address:

Welken House
10-11 Charterhouse Square
London EC1M 6EH
United Kingdom

We accept as VERIFIED, all copies which are certified in your country of residence by:
a licenced notary public; OR
a licenced solicitor or attorney-at-law; OR
a regulated bank or financial institution; OR
a local government authority (e.g. the police)
as true copies of the original.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Vec dugo vremena mi je blokiran mb i $ tamo, nije neka svota pa san ignorira, ali nemogu vise bez moneybookersa i zelim ovo rjesit.

po prirodi san zbunjen i nesiguran, i ako sam probam ovo rjesit i nisu mi neki oddovi da ce bit u moju korist;
pa mi kazite sta tocno triban radit.

Hvala.

Zadnji popravljao chillin (03-05-2011 21:39:53)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: sta ja tocno trebam napravit

chillin napisao:

po prirodi san zbunjen i nesiguran, pa mi kazite sta tocno triban radit.

Nema pomoći nažalost...  big_smile

1. Skeniraj osobnu sa oba dvije strane (možeš i vozačku, neče škoditi)
2. Odi na MB, imaš tamo pod Support opciju za Upload (You have requested documents from me bla bla...)
3. Uploadaj im smile

I bitno, nemoj im slati mailove jer svaki puta kada pošalješ novi mil ideš na listu čekanja.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: sta ja tocno trebam napravit

chillin napisao:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Your account is locked for all transactions therefore we cannot complete this transaction. To unlock your account, you must send a VERIFIED copy of your passport or national identity card to the following address:

Welken House
10-11 Charterhouse Square
London EC1M 6EH
United Kingdom

We accept as VERIFIED, all copies which are certified in your country of residence by:
a licenced notary public; OR
a licenced solicitor or attorney-at-law; OR
a regulated bank or financial institution; OR
a local government authority (e.g. the police)
as true copies of the original.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Vec dugo vremena mi je blokiran mb i $ tamo, nije neka svota pa san ignorira, ali nemogu vise bez moneybookersa i zelim ovo rjesit.

po prirodi san zbunjen i nesiguran, i ako sam probam ovo rjesit i nisu mi neki oddovi da ce bit u moju korist;
pa mi kazite sta tocno triban radit.

Hvala.

Pošalji im osobnu iskaznicu,vozačku dozvolu ako imaš i podatke banke ako imaš devizi račun da ti odma i to verificiraju kad budeš trebao...

Pokerstars @@ Mr.Curic
------------------------------
   Skype @@ Mr_Curic
00

Re: sta ja tocno trebam napravit

to sam napravio, i onda su mi ovo napisali, po ovome mi se cini da triban fizicki otic negdi i uzet tipa domovnicu da mi neka ustanova pecatira napravit onda kopiju i poslat im to postom, onon pravom ne internet.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: sta ja tocno trebam napravit

zna li netko njihov broj telefona da ih nazovem

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: sta ja tocno trebam napravit

Piše ti na njihovim stranicama.
Ali čudno mi, traže osobnu ili putovnicu. I meni su napisali poštom, ali ja poslao netom i gg.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: sta ja tocno trebam napravit

Samo pošalji to...
Ja kad sam poslao meni su otvorili račun kroz dva radna dana.

Pokerstars @@ Mr.Curic
------------------------------
   Skype @@ Mr_Curic
00

Re: sta ja tocno trebam napravit

chillin napisao:

to sam napravio, i onda su mi ovo napisali

Mr.Curic napisao:

Samo pošalji to...
Ja kad sam poslao meni su otvorili račun kroz dva radna dana.

roll

00