Tema: Live donkament 2 handa...

1. hand: FT, 6-7 left. blindovi 800/1600
Ja: 100k
bb: oko 80k
rejzam UTG s AhAs do 4k, sb je random donk koji zeli igrat sa mnom OOP jer sam mu par puta pokazao blef, bb je nit koji ima nekog pojma o igri al nist posebno. dosta tight passiv.
Flop Kh7c6h.  - pot 12k
Cekiraju do mene, betam 7k sb nakon par min razmisljanja folda, bb dosta brzo rejza do 20k, ja?

2. hand 4 left. Sad smo ITM, 4. 1k, 3. 2k, 2. 4k, 1. 6k, cijeli stol pizdi na mene jer nisam htio deal, a njih 3 su se slozili za deal..
blindovi 1k/2k (30min su leveli)
utg - 90k
ja - 115k
sb - 130k
bb - 95k

utg je bb iz 1. handa, rejza do 6k, ja na btn imam JcJs i flatam (tip ne prosiruje range posto smo 4handed nego igra isto kao fr, ne zelim se stackat...). bb calla.
bb je stariji tip, random donk koji je dost tight passiv al zna popizdit, uglavnom nista mu nije jasno.
Flop - 9d7h6d - pot 19k
Cekiraju do mene, ja betam 12k, bb dosta brzo zgura 95k, utg popizdi i nakon 1-2min folda. Ja? (bb je nervozno zapalio cigaru kad sam trazio count - neam pojma sta to znaci  big_smile )

00

2

Re: Live donkament 2 handa...

tip iz 2. handa je slowplayo jednom tripse u 5way limpanom potu na dosta drawy boradu..

00

Re: Live donkament 2 handa...

1. hand bi shipao na taj njegov rerasise, (stavio bi ga na neki KQ, KJ ili slicno ali tesko je to reci ovako kada samo procitas sto se dogadalo, live dojam je nesto sasvim drugo)
2. hand je jako zanimljiv, uzimam u obzir da si shipa hand No 1 i da je lik foldao neki blef ili 2nd pair ili slicno pa te ima na piku sad smile
salim se ali moguce je!

Nego, onako po citanju dojmova mi se cini kao flush draw ili straight draw, eventualno TP i good kicker ali ovo nervozno paljenje cigarete moze puno znaciti ako si ga skonto kako je palio do sad...ja inace palim samo kad imam nutse pa gledam kako se likovi pate dok razmisljaju hoce platiti ili ne! smile

00

Re: Live donkament 2 handa...

1 - ja bi samo call, a po rangeu prosijecne ribetine kakve znam da igraju mislim da oni te ne check reisaju sa npr. KJ, cak ni combodraw. Ako dodje herc na turnu on ce vjerojatno usporit, ali ti nece foldat na tvoj bet. Svakako callam njegove betove do kraja, a betam turn ako on chekira.

2 - as played mislim da ne mozes bacit, ali ja to obavezno 3betam pf. to sta oni dosta brzo reisaju mislim da ne znaci puno, kao sta si i sam rekao da neki 4handed igraju isto ko i fr, a on je nasao ruku s kojom ide do kraja. On tu lako moze "A šta ću? Imam devetku i asa kickera!" ili "A šta ću? Imam par i cekam gore-dole ili boju!" (ako ima 88 ili 98) big_smile
UTG je bacio overcards sa flushdrawom?

Zadnji popravljao kogster (07-05-2011 08:31:28)

00

5

Re: Live donkament 2 handa...

@kogster: 1. hand je s jukicem, on je i utg u 2. handu... to ista mjenja?

00

Re: Live donkament 2 handa...

1 - da, on ipak pamti da si mu pokazao blef i onda moze checkreisati flop ls losijim.
svejedno bi call flop. on vjerojatno opet beta turn anycard i ja bi reisao tu bilo koji blank (non-heart devetka ili manje) za value. on tu moze imati AK, KQ, KJ i KT sa kojima te moze checkreisati. ako dodje herc ili T+ onda samo call
2 - nema promijena

00

Re: Live donkament 2 handa...

Tilt napisao:

bb je stariji tip, random donk koji je dost tight passiv al zna popizdit, uglavnom nista mu nije jasno.

big_smile

http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2010/08/funny-animated-gifs-be-afraid-when-she-gets-ice-rockets.gif

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Live donkament 2 handa...

Tilt napisao:

cijeli stol pizdi na mene jer nisam htio deal, a njih 3 su se slozili za deal..

bb je stariji tip, random donk koji je dost tight passiv al zna popizdit, uglavnom nista mu nije jasno.

big_smile  lol  big_smile  lol  big_smile  lol  big_smile  lol

00

Re: Live donkament 2 handa...

Najjace je sta je zamoranov post otipkan dok sam ja tipkao svoj, tako da nisam vidio (boldali smo identican dio)... lol

00

Re: Live donkament 2 handa...

smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Live donkament 2 handa...

lako moguce set ili k6, k7, al opet tesko je baciti aseeve.

al u principu vjerojatno bi ih zguro obojicu

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Live donkament 2 handa...

prvi hend bi zguro na flopu.
drugi hend neznam,teži spot od prvog,al bliže sam callu,mislim da bi set ili nuts drukčije odigro,
pošto si reko da slowplaya 5 way..

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00