Tema: holdem manager kod

Molim ak netko ima  kod za HM pliz istekao mi je trial pa sam sad trenutno bez ikakvih statsa osim cifre bankroola  smile
Igram na entraction mrezi sad a trenutno sam na NL4 pa si ga nemogu jos priustiti.
Dogovorimo se za placanje ,
stvarno mi je malo hitno i hvala puno....

club  heart  diamond  spade
00

Re: holdem manager kod

I ja bi sebi trebao priustiti HEM, a ako me pamcenje dobro sluzi negdje sam procitao da kupnjom HEM-a dobijes 2 coda, pa bi mozda mogli kupit popola. Ako je netko zainteresiran i ako je to tocno, mozda bi mogli tako napravit.

00

3

Re: holdem manager kod

Angellz napisao:

I ja bi sebi trebao priustiti HEM, a ako me pamcenje dobro sluzi negdje sam procitao da kupnjom HEM-a dobijes 2 coda, pa bi mozda mogli kupit popola. Ako je netko zainteresiran i ako je to tocno, mozda bi mogli tako napravit.

Tako je, dva koda se dobiju.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: holdem manager kod

Angellz napisao:

I ja bi sebi trebao priustiti HEM, a ako me pamcenje dobro sluzi negdje sam procitao da kupnjom HEM-a dobijes 2 coda, pa bi mozda mogli kupit popola. Ako je netko zainteresiran i ako je to tocno, mozda bi mogli tako napravit.

kolko dođe hem? neda mi se sad gledat.

00

Re: holdem manager kod

Rodman napisao:
Angellz napisao:

I ja bi sebi trebao priustiti HEM, a ako me pamcenje dobro sluzi negdje sam procitao da kupnjom HEM-a dobijes 2 coda, pa bi mozda mogli kupit popola. Ako je netko zainteresiran i ako je to tocno, mozda bi mogli tako napravit.

kolko dođe hem? neda mi se sad gledat.

http://www.pokerpro.com.hr/poker-alati/ … nager.html

00

Re: holdem manager kod

Angellz napisao:
Rodman napisao:
Angellz napisao:

I ja bi sebi trebao priustiti HEM, a ako me pamcenje dobro sluzi negdje sam procitao da kupnjom HEM-a dobijes 2 coda, pa bi mozda mogli kupit popola. Ako je netko zainteresiran i ako je to tocno, mozda bi mogli tako napravit.

kolko dođe hem? neda mi se sad gledat.

http://www.pokerpro.com.hr/poker-alati/ … nager.html

lol baš sam bedasti, ja bi uzeo onda s tobom, ako si za? imao sam neki code al mi neradi, pošaljem ti pare na mb?

00

Re: holdem manager kod

Moze, dogovorimo se kad dodjem kuci veceras. Sad sam na poslu  smile

00

Re: holdem manager kod

bump i dalje mi treba ak netko ima jedan kod platim mu na tekuci pola cjene , moze small stakes verzija malo je hitno  big_smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: holdem manager kod

Imas na mom blogu cracknutu. Samo krekiraš ako ti je bilo namješteno i sve radi. Ako neznaš instaliraj teamviewer i zovi me na PM

Online poker spašava živote.
00

Re: holdem manager kod

Imam tu verziju ali mi hud radi samo na jednom stolu smile
tj imena igraca su mi sva pomjesana i kad ja stavim njihovu statistiku kraj imena odmah micem statistike i na svim stolovim tak da ne radi normalno smile
Ak netko zeli da po pola kupimo nek se javi
pozz  smile
small stakes verzija 55 $

Zadnji popravljao perozelina (27-12-2009 11:49:11)

club  heart  diamond  spade
00

11

Re: holdem manager kod

Samo crack kopiraj... Radi i meni i još 10 ljudi tako da mislim da vrijedi da pokušaš još jednom. Uzmeš ona 4 fila i kopiraš u HEM folder. Ovo je professional + Omaha verzija tako da si i to provjeris - možda ti imaš small stakes pa neće

Online poker spašava živote.
00

Re: holdem manager kod

cekaj , radi ti normalno na jednom stolu ili na npr 6 stolova?
meni na jednom radi super ali na 6 ne radi zbog gore navedenog razloga tj. kad micem na jednom statistiku micem na svima smile

club  heart  diamond  spade
00

13

Re: holdem manager kod

makar na 10 stolova

Online poker spašava živote.
00

Re: holdem manager kod

a ok sad sam stavio ponovno crack i dobro radi  big_smile
hvala ico sejvo si mi lovu  big_smile
pozz

club  heart  diamond  spade
00

15

Re: holdem manager kod

pošaljem ti tekući big_smile

np. I drugi put

Online poker spašava živote.
00

16

Re: holdem manager kod

Ico424 napisao:

Samo crack kopiraj... Radi i meni i još 10 ljudi tako da mislim da vrijedi da pokušaš još jednom. Uzmeš ona 4 fila i kopiraš u HEM folder. Ovo je professional + Omaha verzija tako da si i to provjeris - možda ti imaš small stakes pa neće

Meni nece raditi.

Sve normalno napravim, instaliram i kopiram crack i onda kad ga idem pokrenuti ovo mi se pojavi i nemogu ga otvoriti

http://img682.imageshack.us/img682/6549/hmmy.png http://img682.imageshack.us/img682/hmmy.png/1/w677.png

Zna mozda neko u cemu je problem?

00

17

Re: holdem manager kod

lupac napisao:

Zna mozda neko u cemu je problem?

Moras instalirati net framework 3.5

00

18

Re: holdem manager kod

jesam, ali opet isto se ponavlja

00

19

Re: holdem manager kod

1. Uninstall HM.
2. Install framework 3.5
3. Install HM

To je meni rijesilo navedeni problem.

00

20

Re: holdem manager kod

ali cini se da meni ne rjesava, sve sam napravio i opet ista stvar

a nis bolje mi je stedjeti za original hem pa da sam onda miran

00

21

Re: holdem manager kod

lupac napisao:

Zna mozda neko u cemu je problem?

Prvo pokreni trial, a po ovome što vidim neće ti ni trial raditi. A tako ni original. Ako uspiješ pokrenuti trial radit će ti i cracknuta verzija.

Zadnji popravljao Ico424 (30-12-2009 03:11:27)

Online poker spašava živote.
00

22

Re: holdem manager kod

Meni ga iz nekoga razloga ne želi počet skinuti. Pričekam oko pola minute i stisnem proceed i ništa, otvori mi se neka reklama. Može pomoć?

00