Tema: IBAN

Dakle, htio bih isplatiti neke novce s PS-a na račun i zanima me ovaj IBAN number koji trebam upisat: stavim broj računa samo ili? Ako je netko isplaćivao tako pa može pomoći...
Hvala!

00

Re: IBAN

kraljevicmarko napisao:

Dakle, htio bih isplatiti neke novce s PS-a na račun i zanima me ovaj IBAN number koji trebam upisat: stavim broj računa samo ili? Ako je netko isplaćivao tako pa može pomoći...
Hvala!

Na ugovoru o deviznom racunu imas IBAN broj,to ti je ona kombinacija slova i brojeva,kod mene ima 2 slova i cak 19 brojeva  big_smile

00

Re: IBAN

Safinator napisao:
kraljevicmarko napisao:

Dakle, htio bih isplatiti neke novce s PS-a na račun i zanima me ovaj IBAN number koji trebam upisat: stavim broj računa samo ili? Ako je netko isplaćivao tako pa može pomoći...
Hvala!

Na ugovoru o deviznom racunu imas IBAN broj,to ti je ona kombinacija slova i brojeva,kod mene ima 2 slova i cak 19 brojeva  big_smile

Žiro imam, ne devizni, na ugovoru nema niš...

Zadnji popravljao kraljevicmarko (10-05-2011 23:57:13)

00

Re: IBAN

kraljevicmarko napisao:
Safinator napisao:
kraljevicmarko napisao:

Dakle, htio bih isplatiti neke novce s PS-a na račun i zanima me ovaj IBAN number koji trebam upisat: stavim broj računa samo ili? Ako je netko isplaćivao tako pa može pomoći...
Hvala!

Na ugovoru o deviznom racunu imas IBAN broj,to ti je ona kombinacija slova i brojeva,kod mene ima 2 slova i cak 19 brojeva  big_smile

Žiro imam, ne devizni, na ugovoru nema niš...

Onda odes samo u banku i zatrazis IBAN.

00

Re: IBAN

Zvao banku sad i rekla mi ženska da samo devizni računi imaju IBAN... Ima netko neku drugu ideju kako da isplatim onda s PS-a ako nemam internet bankarstvo?

00

Re: IBAN

Otvori temu u transakcijama. Ti pošalješ na PS, tebi se uplati na tekući i gg.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00