201

Re: Lucky river?

tonov napisao:

wtf jeli ono na trecoj stranici call 0.2 sa royalom

je.. big_smile

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

202

Re: Lucky river?

samo pokazuje koliko je zapravo mocan da mu je call vise nego dovoljan.

00

203

Re: Lucky river?

bump

00

204

Re: Lucky river?

Samo ti bumpaj eSco ali kad te coldex izazove HU podvit ces rep ka zec...

when you feel like quitting think about why you started..
00

205

Re: Lucky river?

callat ce moj minbet IP sa royalom i unistit me sad

00

Re: Lucky river?

codexnox napisao:

Mislim ,kad zeli ici spavati i neda mi se igrat,zar onda moraju biti sIck ruke!?


omg,best hand everrrrr lmao

lol  lol  lol

nakon ovog handa te oslovljavam sa prefiksom GOSPODIN, i dok god si na ovom forumu imaš "Vi" od mene. Ti si naš ponos, kao zastava.

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

207

Re: Lucky river?

Jebote! Tek sad sam skontao ovaj thread! MEGA EPIC!

E, sad.. Tamo negde na 4-5 stranici sam video da se onaj Kriss kurcio malo i izazvao codexnoxa na HU dvoboj koji je ovaj oberučke prihvatio.. Oduševljen krenem da čitam stranice, vidim ima još 6 komada, garant izveštaji sa dvoboja.. kad ono - KURČINA!

Jel tolika nauka napraviti jebeni challange? Jeste vi čuli za $1 HU SNG? Odigrate 10,15,20,.. kolko oćete sngova i napravite side bet od 10,50,100$ kolko već imate dolara.. Kriss, moram da te prozovem u ovom slučaju, ništa lično, al u prvom si redu za prozivanje i ismevanje codexnoxa a nemaš muda da prihvatiš challenge? Ako vam je mnogo $1 ima valjda još uvek na iPoker mreži onih rurnira za 0.1$ +0.02$ rake!

Ja neću odustati dok se taj challenge ne odigra! big_smile

00

208

Re: Lucky river?

big_smile  big_smile  big_smile  big_smile   

šta se tip nabrija

Eto,

ja bi igra sa codexnox HU, al trazim 3:1 oddove, mojih 10 za njegovih 30 dolara. Eto akcije

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

209

Re: Lucky river?

rademar napisao:

Jebote! Tek sad sam skontao ovaj thread! MEGA EPIC!

E, sad.. Tamo negde na 4-5 stranici sam video da se onaj Kriss kurcio malo i izazvao codexnoxa na HU dvoboj koji je ovaj oberučke prihvatio.. Oduševljen krenem da čitam stranice, vidim ima još 6 komada, garant izveštaji sa dvoboja.. kad ono - KURČINA!

Jel tolika nauka napraviti jebeni challange? Jeste vi čuli za $1 HU SNG? Odigrate 10,15,20,.. kolko oćete sngova i napravite side bet od 10,50,100$ kolko već imate dolara.. Kriss, moram da te prozovem u ovom slučaju, ništa lično, al u prvom si redu za prozivanje i ismevanje codexnoxa a nemaš muda da prihvatiš challenge? Ako vam je mnogo $1 ima valjda još uvek na iPoker mreži onih rurnira za 0.1$ +0.02$ rake!

Ja neću odustati dok se taj challenge ne odigra! big_smile

ma ja sam i zaboravio na njega... ali ako si sve citao onda si trebo vidit da sam mu rekao jednu nedjelju (ako se ne varam) da ja mogu igrati, al je on tada rekao da nemoze smile, a ja taj sljedeci tjedna cijeli nisam mogao... ugl, takvoj ribi ne prihvatit challenge neznam dali je moguce smile...

*EDIT*
bas cu odbit HU sa ovom legendom online pokera smile
http://www.pokertableratings.com/graphs/c/codexnox/timeline-stars-usd.png?5657

Zadnji popravljao kriss (13-05-2011 01:28:01)

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Lucky river?

kriss napisao:
rademar napisao:

Jebote! Tek sad sam skontao ovaj thread! MEGA EPIC!

E, sad.. Tamo negde na 4-5 stranici sam video da se onaj Kriss kurcio malo i izazvao codexnoxa na HU dvoboj koji je ovaj oberučke prihvatio.. Oduševljen krenem da čitam stranice, vidim ima još 6 komada, garant izveštaji sa dvoboja.. kad ono - KURČINA!

Jel tolika nauka napraviti jebeni challange? Jeste vi čuli za $1 HU SNG? Odigrate 10,15,20,.. kolko oćete sngova i napravite side bet od 10,50,100$ kolko već imate dolara.. Kriss, moram da te prozovem u ovom slučaju, ništa lično, al u prvom si redu za prozivanje i ismevanje codexnoxa a nemaš muda da prihvatiš challenge? Ako vam je mnogo $1 ima valjda još uvek na iPoker mreži onih rurnira za 0.1$ +0.02$ rake!

Ja neću odustati dok se taj challenge ne odigra! big_smile

ma ja sam i zaboravio na njega... ali ako si sve citao onda si trebo vidit da sam mu rekao jednu nedjelju (ako se ne varam) da ja mogu igrati, al je on tada rekao da nemoze smile, a ja taj sljedeci tjedna cijeli nisam mogao... ugl, takvoj ribi ne prihvatit challenge neznam dali je moguce smile...

*EDIT*
bas cu odbit HU sa ovom legendom online pokera smile
http://www.pokertableratings.com/graphs/c/codexnox/timeline-stars-usd.png?5657


fotošop

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00