Tema: Micro-MTT..PokerStars

Trazim stake u iznosu od 100% za ova 2 turnira -
                                                                                 1.10$ NL Holdem(turbo, 24k$ guaranteed)
                                                                                 2.20$ NL Holdem(5k$ guaranteed)
-ovaj od 1.1$ pocinje u 20.15h, o ovaj od 2.20 pocinje u 20.30h...DANAS!

-sto se tice prijasnjih rezultat na PokerStarsu ili negdje drugdje, moram reci da in NEMA...
Poker sam poceo igrati prije 2 mjeseca, i igram na Poker770( uzeo free bankroll od PokerPro-a), i tamo igram cash game, i dosta se dobro drzim..Ali tamo imam ogranicenje, nemogu igrati turnire..niti cash sa blindovima vecim od 0.2-0.4$...
Tako sam odlucio pokusati napraviti bankroll, tako da me neko stejka!

Deal- 80-20% u korist stejkera
-na forum cu stavljati izvjesca od turnira, i neke zanimljive ruke, da malo prokomentiramo

-stejk ne prodajem u %, neko kao pojedinacne turnire...Moguce je da jedna osoba uzme oba turnira..

Pokerstars nick- RamooooRS

Zadnji popravljao Freeshooter1 (15-05-2011 14:29:28)

znao sam!
00

Re: Micro-MTT..PokerStars

Ajde uzet cu ja...
sendo gl

Zadnji popravljao BugsBunnyD (15-05-2011 11:12:12)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Micro-MTT..PokerStars

hvala na povjerenju....valjda cemo uspjet pokupit neku lovu.. tongue

znao sam!
00

4

Re: Micro-MTT..PokerStars

A ovaj od 1.10$ mislis igrati bez rebuyeva i addona?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Micro-MTT..PokerStars

tek sam sada vidio da je ovaj od $1.1 rebuy...!
Tako da sam odlucio da taj od $1.1 necu igrati..
BugsBunnyD saljem nazad 1.1$..........

Zadnji popravljao Freeshooter1 (15-05-2011 15:16:31)

znao sam!
00

Re: Micro-MTT..PokerStars

nema smisla igrati bez rebuya i addonova...
Poslano nazad 1.10$....

znao sam!
00

Re: Micro-MTT..PokerStars

ako hoces nadji nesto drugo pa ti sendam....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Micro-MTT..PokerStars

ma uredu je.. Igrat cu ovaj od 2.2$...pa cemo vidit kako mi ide..!
Mozda je i bolje da igram samo jedan turnir, a ne oba istovremneo...(mogu se vise skoncentrirati ovako  tongue )

znao sam!
00

Re: Micro-MTT..PokerStars

ok np GL

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Micro-MTT..PokerStars

katastrofa...cjeli dan se radujem i nadam se nekakvom lijepom rezultatu...I onda ovakvo nesto.
Raise pre flop sa AJ, ovaj me calla sa A6....
flop....A J 6
turn...6
river....10

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/3000/73267/thumb/p15vqj6hhv5i12731lbujietjc1.GIF

Zadnji popravljao Freeshooter1 (16-05-2011 20:40:39)

znao sam!
00

Re: Micro-MTT..PokerStars

1625 po 2143
...katastrofa..... sad

znao sam!
00

Re: Micro-MTT..PokerStars

Freeshooter1 napisao:

katastrofa...cjeli dan se radujem i nadam se nekakvom lijepom rezultatu...I onda ovakvo nesto.
Raise pre flop sa AJ, ovaj me calla sa A6....
turn....A J 6
flop...6
river....10

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/3000/73267/thumb/p15vqj6hhv5i12731lbujietjc1.GIF

to je bilo dovoljno  wink

00

Re: Micro-MTT..PokerStars

cropoker500 napisao:
Freeshooter1 napisao:

katastrofa...cjeli dan se radujem i nadam se nekakvom lijepom rezultatu...I onda ovakvo nesto.
Raise pre flop sa AJ, ovaj me calla sa A6....
turn....A J 6
flop...6
river....10

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/3000/73267/thumb/p15vqj6hhv5i12731lbujietjc1.GIF

to je bilo dovoljno  wink

river je tu uljez

Zadnji popravljao lord1911 (15-05-2011 22:18:06)

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: Micro-MTT..PokerStars

aj nadji si dns nesto pa javi sto bi igrao wink bit ce bolje

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

15

Re: Micro-MTT..PokerStars

Freeshooter1 napisao:

katastrofa...cjeli dan se radujem i nadam se nekakvom lijepom rezultatu...I onda ovakvo nesto.
Raise pre flop sa AJ, ovaj me calla sa A6....
turn....A J 6
flop...6
river....10

steta za bad beat na flopu... vise srece drugi put wink...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Micro-MTT..PokerStars

BugsBunnyD.. jel moze za sutra?? danas sam 2 smjena u skoli, a veceras kada dodjem kuci trebo bi nesta malo ucit.....(sada ce kraj skolske godine pa treba malo zagrijat stolicu  tongue )

znao sam!
00

Re: Micro-MTT..PokerStars

evo ako oces za utorak-
                                         $2.20 NL Holdem ( 6-max, $5K Guaranteed)
Turnir pocinje u 20.30h

znao sam!
00

Re: Micro-MTT..PokerStars

kriss napisao:
Freeshooter1 napisao:

katastrofa...cjeli dan se radujem i nadam se nekakvom lijepom rezultatu...I onda ovakvo nesto.
Raise pre flop sa AJ, ovaj me calla sa A6....
turn....A J 6
flop...6
river....10

steta za bad beat na flopu... vise srece drugi put wink...

cool sig!

01

19

Re: Micro-MTT..PokerStars

kriss napisao:
Freeshooter1 napisao:

katastrofa...cjeli dan se radujem i nadam se nekakvom lijepom rezultatu...I onda ovakvo nesto.
Raise pre flop sa AJ, ovaj me calla sa A6....
turn....A J 6
flop...6
river....10

steta za bad beat na flopu... vise srece drugi put wink...

A ja riknem, još gledam danas koji k pišeš, al reko ajde, valjda si missclicko, a ono BAM  lol  ROFL

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Micro-MTT..PokerStars

lol.... sta vi mislite da ste sada neke face sto se tako isprdavate samnom...?? Sa takvim svojim ponasanjem ste samo pokazali kakvi ste ljudi u stvarnosti.., posto sam i Sam rekao da sam tek nedavno poceo igrati, i da mi je potrebna svacija pomoc, mislim da nije uredu od Vas nekoliko, dao postate Vase glupe komentare..(...il sam ja glup pa nemogu postat profesionalac kao vi u 2 mjeseca) neutral

Zadnji popravljao Freeshooter1 (16-05-2011 20:22:29)

znao sam!
00

Re: Micro-MTT..PokerStars

prve 3 karte koje izlaze su FLOP slijedeca je TURN zadnja RIVER wink

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Micro-MTT..PokerStars

tongue ....znam...lapsus linguae...tek sam sada primjetio da sam krivo napisao....
Ali svejedno i dalje mislim da nemaju nikakvo pravo komentirati i ismijavati moju gresku..a tebi hvala sto si mi pokazao gdje sam pogrijesio

znao sam!
00

Re: Micro-MTT..PokerStars

moram priznat da sam bio dosta umoran kada sam to pisao...ali ipak greska je greska

znao sam!
00

Re: Micro-MTT..PokerStars

Ako je netko zainteresiran za stejk za sutra( utorak)....
                                                                                   $2.20 NL Holdem(6 max., $5K Guaranteed)-------20.30h
                                                                                   $1.10 NL Holdem(6 max., $2.5K Guaranteed)----18.30h

-ako je netko zainteresiran za stejk, uzima cjeli turnir a ne u %....moguce je da jedna osoba uzme oba turnira

80-20% u korist stejkera

PokerStars nick--RamooooRS


P.S. BugsBunnyD, neznam jesi li odustao od ponude, pa te molim da javis svoj odgovor...

Zadnji popravljao Freeshooter1 (16-05-2011 21:59:14)

znao sam!
00

25

Re: Micro-MTT..PokerStars

Freeshooter1 napisao:

tongue ....znam...lapsus linguae...tek sam sada primjetio da sam krivo napisao....
Ali svejedno i dalje mislim da nemaju nikakvo pravo komentirati i ismijavati moju gresku..a tebi hvala sto si mi pokazao gdje sam pogrijesio

ma ne ismijavamo te... samo je fora kad neko tako brutalno fula smile...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub