Re: eo i za mene nesto....

hahahaha. Nema me 5 minuta, stisnem aktivne teme, kad ono fešta, milina. go go go

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: eo i za mene nesto....

bitno da je covjek odrzao svima bukvicu kad smo ga zejbavali prije par dana da je nesto krivo napisao,a onda isti taj svetac dan-dva poslije mazne lovu SVAKA TI CAST MAJSTORE,NEMOJ ZABORAVIT OTIC U CRKVU U NEDLJELJU...

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
10

Re: eo i za mene nesto....

Haha mali osvoji 300 i nes $ a nezna kak se zovu prve tri karte koje izlaze, a u pm gdje ovo sve vodi hmm

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
11

29

Re: eo i za mene nesto....

milac napisao:

http://www.nasciturus.com/forum/images/smilies/popcorn.gif

00

Re: eo i za mene nesto....

Odo u teretanu i očekujem nastavak kad se vratim...uvijek sam volio sapunice..wiiii!!!!!!!!!!!!!!

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
10

Re: eo i za mene nesto....

baš me zanima dal će se javiti...sramota..

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: eo i za mene nesto....

moran rec da san malo razocaran, bas san bia ushicen kad san vidia da ce bit nereda i sad ovo. Nadan se da niste to rjesavali sa              PM-anjem, jer nebi bilo posteno prema svima nama koji se brinu  hmm

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

33

Re: eo i za mene nesto....

10

Re: eo i za mene nesto....

sinisaT5 napisao:

Odo u teretanu i očekujem nastavak kad se vratim...uvijek sam volio sapunice..wiiii!!!!!!!!!!!!!!



+1
sam kaj ja neidem u teretanu neg na pljugu....
Jebovaspank, ovdje nek se vodi rasprava, malo smijanja nam svima nebu falilo....

Hardcore isnt the amount of money the band makes. It isnt the shit talk the fans speak.
Its the messege in the music, Its the comradery, its picking some one up in the pit when they fall down, its friendship, its family, its brotherhood. I don't care how big the band get or if they make videos. Just never forget your roots
HARDCORE IS MY LIFE     ZGHC crew
01

Re: eo i za mene nesto....

  big_smile

00

Re: eo i za mene nesto....

pero_zg napisao:

+1
sam kaj ja neidem u teretanu neg na pljugu....

big_smile big_smile big_smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
01

37

Re: eo i za mene nesto....

harašo itt

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/ca/af/bj/ai/nxs-UP26.jpg

00

Re: eo i za mene nesto....

chillin napisao:

moran rec da san malo razocaran, bas san bia ushicen kad san vidia da ce bit nereda i sad ovo. Nadan se da niste to rjesavali sa              PM-anjem, jer nebi bilo posteno prema svima nama koji se brinu  hmm

Što se tu može riješit, vjerojatno se dečko neće više javit ovdje.

00

Re: eo i za mene nesto....

Evo i slika transfera.

http://i1213.photobucket.com/albums/cc474/salemetal/MyPhotos/isuskrist.png

Zadnji popravljao salemetal (19-05-2011 15:22:58)

00

Re: eo i za mene nesto....

Zasto uopce stejkat neke lijeve ljude koji jedva znaju igrat pkr..Bolje uzet pare i zapalit ih,jednostavnije je i brze

00

Re: eo i za mene nesto....

RufMichAn666 napisao:

Zasto uopce stejkat neke lijeve ljude koji jedva znaju igrat pkr..Bolje uzet pare i zapalit ih,jednostavnije je i brze

  Lik je zajebao stakera za 250$ . Osim što je zajebao Salemetal-a zajebao i sve nas ostale koji tražimo stake na forumu . Staking tema je vrlo aktivna na forumu i ovo je veliki korak nazad . Pa jebote sad će trebat svakoga tko traži stake poslat na poligraf.

Vrati pare majmune , nećeš se usrećit sa soma kuna .

00

42

Re: eo i za mene nesto....

pa ako mene pitate, bilo je samo pitanje vremena kad ce se ovako nesto dogoditi i zato ni sam nisam htio slati pare ljudima za te 1-2$ turnircice iako sam misljenja da je tako nesto +ev (naravno pod pretpostavkom da ce ti covjek actually isplatiti pare ako shipa nesto, ali ocito je tako nesto previse za ocekivati)
sreca da je u pitanju samo 250$, moglo je biti i puno vise

al da, ko sto kaze covjek iznad mene, sumnjam da ce itko vise ikad dobit ovakav stake na forumu

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: eo i za mene nesto....

ne prezalosno je jbt da se ovako nesto desava mislim koji k i ja sam ga stejkao tko zna jel meni uopce odigrao te sngove. Mislim bmk za 10kn al svejedno mislim da treba prestat stejkat lijeve igrace

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

44

Re: eo i za mene nesto....

butko napisao:

pa ako mene pitate, bilo je samo pitanje vremena kad ce se ovako nesto dogoditi i zato ni sam nisam htio slati pare ljudima za te 1-2$ turnircice iako sam misljenja da je tako nesto +ev (naravno pod pretpostavkom da ce ti covjek actually isplatiti pare ako shipa nesto, ali ocito je tako nesto previse za ocekivati)
sreca da je u pitanju samo 250$, moglo je biti i puno vise

al da, ko sto kaze covjek iznad mene, sumnjam da ce itko vise ikad dobit ovakav stake na forumu

this..

Ako je sjebo za 250$, ko zna sta bi napravio za 10k da uleti slucajno. A bilo je puno "lijevih" igraca koji su trazili stejk za neke SCOOP L evente gdje su nagrade jako velike.
Nije mi uopce zao dat 10-20$ nekom da igra, ali mislim da bi popizdio da taj netko shipne nest vece i zajebe..

00

45

Re: eo i za mene nesto....

trazim STAK!

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/ca/af/bj/ba/nxs-UP36.jpg

10

46

Re: eo i za mene nesto....

kuzis ti to, stakeas nekog i onda taj konacno nesto shipa i nakraju bude ''HARAŠO''

I na kraju bude " HARAŠO"
10

47

Re: eo i za mene nesto....

10$ + 80%.... = 18$
16 si dobio ---- dužan ti je još 1.57$  big_smile  big_smile  big_smile

STAK MATH

assumption is the mother of all f ups

00

Re: eo i za mene nesto....

4ladX napisao:

trazim STAK!

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/ca/af/bj/ba/nxs-UP36.jpg

Esco odakle je ta ljepotica ?

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

49

Re: eo i za mene nesto....

iz jajca smile

00

50

Re: eo i za mene nesto....

koji debil i jos se na kraju pohvali s time u temi hvalisanja hmm

00