Tema: PAZITE SE ovoga covjeka

Predstavlja se kao Josip Snacic.
Mail: josip-1989@hotmail.com
Absolute username: UNLUCKYYYY

Uglavnom, napisao sam na forumu da mijenjam 60$ sa Absolutea za 60$ na FullTiltu. Ovaj mi se lijepo javio, dao mi username, ja (naivan) sam mu poslao $$$, dao sam mu username na FT, on je rekao da je poslao, ali "čovjek" je očito "zaboravio".

Kako se ne bi još nekome to dogodilo objavljujem sve podatke koje imam.
Ako ga netko sa foruma pozna molim da mi se javi na PM. Hvala.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: PAZITE SE ovoga covjeka

uu koje sranje... javi se na support od apsolutea da si krivo poslao ili nesto. A moze biti da treba malo vremena da se novci prebace.

00

Re: PAZITE SE ovoga covjeka

Hvala na savjetu, ali već sam ga vidio da igra (tj. donira) moje $$$. A kod Absolutea te pita username i First name kome šalješ, tako da teško možeš zeznuti...
Neka mu bude za lijek, samo sam napisao ovdje da ne bi još nekoga sj... kao mene...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: PAZITE SE ovoga covjeka

meni je jednom frend slao na noiq pokeru pa mi nije odmah doslo, tek drugi dan tak da je moguce da je tu nesto zacvikalo, makar sto se full tilta tice uvijek kad sam slao to je odma prolazilo

00

Re: PAZITE SE ovoga covjeka

Ma i ja sam 10-ak puta radio transakcije i jako brzo to đođe. A sada je cca 24h prošlo. Nije ni poslao...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

6

Re: PAZITE SE ovoga covjeka

jbg koja pizda ... uvijek kada radiš tako transfer uzmi nekog starijeg člana foruma ... ti njemu na račun on tebi uplati na račun - svi imaju internet bankarstvo tako da nikome nije problem

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

7

Re: PAZITE SE ovoga covjeka

dubre.

kad ti se javi tak neki novi (makar svi smo relativno novi), prvo on tebi uplati, pa ti njemu

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: PAZITE SE ovoga covjeka

A vidim da treba više paziti da. Meni niti ne bi palo na pamet tako nešto napraviti, pa sam mislio da neće ni nekome drugome...  yikes

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: PAZITE SE ovoga covjeka

Treba se paziti i ne mjenjati lovu s nekim tko ima 0 postova.

00