26

Re: Bini i Knez traže kandidate

N( .)(. )B napisao:
zed napisao:
ajkuula napisao:

super konačo da neko hoće podijelit svoje znanje

sumnjam da je ovo išta osim financijske prirode, ali naravno da se (vjerojatno) isplati za obje strane koje sudjeluju smile

time is money, neće nitko besplatno trošit vrime na neznanca, mislim da bi tribale obe strane profitirat, ako bude sve po planu....
e i bilo bi super kad bi nas tu i tamo obavijestili kako ide... smile

pa to sam i rekao, nije ovo neki milodar smile
a naravno da u idealnoj situaciji obje strane profitiraju: stejker/coacher dobije više para, a stejkani/coachani tip dobije potrebno iskustvo i "trening". definitivno najbolja ponuda na hrv sceni koju sam vidio

00

27

Re: Bini i Knez traže kandidate

Ovako, poslali smo PM svima koje smo selektirali za drugi krug intervjua. Svima ostalima više sreće drugi puta i radite što više na sebi i na svojoj igri i bez nas jer je to jedini način za napredak. Ovo je prvi put da i mi radimo nešto ovakvo i stvarno nemamo pojma kako će ispasti te ćemo sigurno ako ovo dobro ispadne napraviti to ponovno i svi koji ovaj puta niste uspjeli ste dobrodošli se prijaviti opet.

LP,

knez

00

28

Re: Bini i Knez traže kandidate

cemo moci ovdje pratiti napredak kandidata??
mislim da bi to sve zanimalo..

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

gl svima!

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

30

Re: Bini i Knez traže kandidate

moci ce se pratiti napredak, vjerojatno ne ovdje tocno ali biti ce nesto...;)

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

knez napisao:

moci ce se pratiti napredak, vjerojatno ne ovdje tocno ali biti ce nesto...;)

hoćemo big brother  big_smile

tjedne zadatke,snimke ispovijedi zašto je odigrao tu ruku kako je odigrao , itd

cool

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: Bini i Knez traže kandidate

pepy667 napisao:
knez napisao:

moci ce se pratiti napredak, vjerojatno ne ovdje tocno ali biti ce nesto...;)

hoćemo big brother  big_smile

tjedne zadatke,snimke ispovijedi zašto je odigrao tu ruku kako je odigrao , itd

cool

sick idea

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

33

Re: Bini i Knez traže kandidate

evo ti ideja za tv show u vecernjim satima..popularizacija pokera+ jebacka gledanost cim ce biti bacanja monitora, miseva i tipkovnica big_smile

stars, tilt i ostali ce se pobrinuti za reklame big_smile

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

bilo bi zanimljivo, al ipak mislin da je jako malo realno za ocekivat.

ljudi, ipak je ovo njihov privatni projekt, a ne projekt foruma.

take it easy smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

35

Re: Bini i Knez traže kandidate

da, bas revolucionarna ideja  roll
hint: 2m2mm

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/ca/af/ca/b-/nxs-UP41.jpg

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

nemojte se pjenit odma big_smile ,ideja mi je bezze pala na pamet nisam dosad čuo za taj 2m2mm

Smatram da bi jedna takva emisija tjedno,u adekvatnom terminu bila poprilično gledana na balkanu.
Iako bi najveći problem bio naći adekvatnog eksperta koji svoje vrijeme želi trošiti vodeći tako nešto.

da ne offtopičarim, sretno svima, izvještavajte o napretku projekta  big_smile

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: Bini i Knez traže kandidate

daj smirite se jebo vas big brother i americka izdrkavanja. ocete da ja snimam svako jutro kako serem po grbu barce da vas uveselim?
kako mi ide nakurac furanje na najdebilnije stvari na svijetu. pustite ljude nek igraju, javit ce ak budu htjeli kak ide, cemu ta potreba za stalnim nadziranjem necijeg zivota

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
23

Re: Bini i Knez traže kandidate

hejter (realovac  roll )

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

Lol sasavac idi gledaj nemesa kako jebd midgeta

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
01

Re: Bini i Knez traže kandidate

pica nema lica

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

ShaneMacGowan napisao:

Lol sasavac idi gledaj nemesa kako jebd midgeta

hahaha irce lud si big_smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Bini i Knez traže kandidate

Možda snimimo hrvatski 2 months 2 thousand smile

Što se tiće budućnosti, jednom kada i ako uhodamo prvih par kandidata najvjerovatnije ćemo ići dalje al nemožemo uzet puno ljudi simultano jer coaching uzima puno vremena.

00

43

Re: Bini i Knez traže kandidate

http://www.pokerpro.com.hr/vijesti/737- … ekt--.html

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

sretno svima koji su izabrani u projekt .

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

bump

ajmo update nekakav. kako ide to?

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

dobili su stejk
igrjau limite koje i dalje igrjau ili limit vise
dobivaju coaching od binia/kneza
profit
????
rub it on titties

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

prica se da su neki zavozili, a neki su gg.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Bini i Knez traže kandidate

chillin napisao:

prica se da su neki zavozili, a neki su gg.

?

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
10

Re: Bini i Knez traže kandidate

Neki update? Jel itko vidno napredovao?

00

Re: Bini i Knez traže kandidate

AlphaScorpii napisao:

Neki update? Jel itko vidno napredovao?

dali su im zadatak, ko izvuče lovu od headachea, vraća samo 30% stejka big_smile

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
10