526

Re: Opčenita pitanja za HM

yup, pokaze ti handove koje je protivnik muckao

00

Re: Opčenita pitanja za HM

imam problem..igram na poker 770..
kad otvorim stolove na nekima su mi statsi random razbacani kod pogrešnih igrača...
na 2 je recimo ok sve,a na 3-4 ispod mog imena statsi od nekog drugog za stolom i ostalima isto pomiješano...
zna tko u čemu je problem i dali se može to rješiti ikako..???
riječ je o crackanoj verziji hema samo da se zna...

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

528

Re: Opčenita pitanja za HM

RedDevil_7 napisao:

imam problem..igram na poker 770..
kad otvorim stolove na nekima su mi statsi random razbacani kod pogrešnih igrača...
na 2 je recimo ok sve,a na 3-4 ispod mog imena statsi od nekog drugog za stolom i ostalima isto pomiješano...
zna tko u čemu je problem i dali se može to rješiti ikako..???
riječ je o crackanoj verziji hema samo da se zna...

prefered seat?

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

529

Re: Opčenita pitanja za HM

koju crackanu verziju imaš?

00

Re: Opčenita pitanja za HM

imam 1.10.01...
a kad otvorim prefered seat nema uopće opcije..

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

531

Re: Opčenita pitanja za HM

pozdrav... da li jos nekom tko igra na OnGame mrezi ne radi HEM zadnjih dana? u subotu mi se client Bwina sam updateao i sada vise HEM ne importa handove i ne radi mi HUD

00

532

Re: Opčenita pitanja za HM

fudo9 napisao:

pozdrav... da li jos nekom tko igra na OnGame mrezi ne radi HEM zadnjih dana? u subotu mi se client Bwina sam updateao i sada vise HEM ne importa handove i ne radi mi HUD

HH.

C:\Documents and settings\Username\P5Java....

ili

C.\Users\P%...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Bio je neki update na software-u pa ne radi, nije ni zemi radio jutros, trebalo bi proraditi kroz par sati valjda!

00

534

Re: Opčenita pitanja za HM

ne radi vec 4 dana, bar meni... i izgleda da Ongame prelazi na 6max

00

535

Re: Opčenita pitanja za HM

i ja imam crackanu 1.10.01 verziju i nema pod prefered seat opcije za ipoker mrežu...

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Brky napisao:

yup, pokaze ti handove koje je protivnik muckao

Hmm... zanimljivo mi je to, u najmanju ruku.
Znaci, i oni mogu vidjet koju ruku sam ja muckao. To je samo ako dodjemo do showdowna jelda?

00

Re: Opčenita pitanja za HM

AzureProdigy napisao:

Znaci, i oni mogu vidjet koju ruku sam ja muckao. To je samo ako dodjemo do showdowna jelda?

Pa da , pa i u softweru u kojem igraš možeš vidjeti koji je hand muck-a ako dođe do showdowna , odeš na hand replay i viola .  smile

00

Re: Opčenita pitanja za HM

ivica5261 napisao:
AzureProdigy napisao:

Znaci, i oni mogu vidjet koju ruku sam ja muckao. To je samo ako dodjemo do showdowna jelda?

Pa da , pa i u softweru u kojem igraš možeš vidjeti koji je hand muck-a ako dođe do showdowna , odeš na hand replay i viola .  smile

Hh, hvala. Malo sam posramljen sad smile

To je ... poprilicno nezgodno/zgodno

Zadnji popravljao AzureProdigy (31-05-2011 22:18:57)

00

Re: Opčenita pitanja za HM

shacal napisao:

i ja imam crackanu 1.10.01 verziju i nema pod prefered seat opcije za ipoker mrežu...

i bilo ti je sve u redu sa statsima za stolom?
jer kod mene su statsi posloženikod krivih igrača i nemogu nikako podesiti..
ako netko zna u čemu je problem bio bi jako zahvalan  hmm

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Ja isto ima crackiranu verziju i sve radi  .

U HEM-u   hud options->sating preferences->odaberi mrežu na kojoj igraš i stavi sugdje broj 1.
Nakon toga stavi isto to mjesto u poker mreži kao prefered seat. Moguće da ti broj 1 u HEM-u nije broj 1 u softweru pa se onda vrti u krug dok ti se ne potrefi tvoje mjesto .

00

541

Re: Opčenita pitanja za HM

ne radi mi HUD na NoIQ (Entraction mreza), znaci vidi se da HEM importa handove, ali se HUD ne pojavljuje, da li netko mozda zna kako to rijesiti ?

00

Re: Opčenita pitanja za HM

ch1nch napisao:

ne radi mi HUD na NoIQ (Entraction mreza), znaci vidi se da HEM importa handove, ali se HUD ne pojavljuje, da li netko mozda zna kako to rijesiti ?

offtopic: jel to počeo stejk?  gl

00

Re: Opčenita pitanja za HM

ivica5261 napisao:

Ja isto ima crackiranu verziju i sve radi  .

U HEM-u   hud options->sating preferences->odaberi mrežu na kojoj igraš i stavi sugdje broj 1.
Nakon toga stavi isto to mjesto u poker mreži kao prefered seat. Moguće da ti broj 1 u HEM-u nije broj 1 u softweru pa se onda vrti u krug dok ti se ne potrefi tvoje mjesto .

ej hvala na pomoći ali ti vjerovatno nisi na ipokeru pa nemaš takvih problema...
problem u tome što na ipokeru ne postoji opcija u seating preferencu i nemože se odabrati broj.
zanima me dal postoji netko s krekiranim hemom na ipokeru a da mu sve normalno funkcionira sa statsima za stolom...

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: Opčenita pitanja za HM

ch1nch napisao:

ne radi mi HUD na NoIQ (Entraction mreza), znaci vidi se da HEM importa handove, ali se HUD ne pojavljuje, da li netko mozda zna kako to rijesiti ?

moras otvoriti table manager i rucno s onim crvenim kvadraticem oznaciti stol da ga HM prepozna i onda ce raditi....ako ne kontas sto pokusavam reci imas na HM forumu o tome pisano pa potrazi malo! Ja sam imao isti problem kada sam krenio igrati na NoiQ-u i tako sam ga rijesio!

00

545

Re: Opčenita pitanja za HM

ivica5261 napisao:

offtopic: jel to počeo stejk?  gl

nije jos


Renatto888 napisao:

moras otvoriti table manager i rucno s onim crvenim kvadraticem oznaciti stol da ga HM prepozna i onda ce raditi....ako ne kontas sto pokusavam reci imas na HM forumu o tome pisano pa potrazi malo! Ja sam imao isti problem kada sam krenio igrati na NoiQ-u i tako sam ga rijesio!

napravio sam to al svejedno ne radi  sad

00

546

Re: Opčenita pitanja za HM

I mene je to zezalo na Nordici...
Pokusaj nekoliko puta - znaci taj crveni kvadratic misem odneses do stola i mora ti se "ime" tog stola pojaviti u prozorcicu table findera. Ja sam morao nekoliko puta to napraviti dok ga taj kvadratic nije registrirao...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

547

Re: Opčenita pitanja za HM

ah, uspio sam napokon

renato i bile, zahvaljujem se

00

548

Re: Opčenita pitanja za HM

RedDevil_7 napisao:
shacal napisao:

i ja imam crackanu 1.10.01 verziju i nema pod prefered seat opcije za ipoker mrežu...

i bilo ti je sve u redu sa statsima za stolom?
jer kod mene su statsi posloženikod krivih igrača i nemogu nikako podesiti..
ako netko zna u čemu je problem bio bi jako zahvalan  hmm


ma imam isti problem kao ti

00

549

Re: Opčenita pitanja za HM

nakon 2 mjeseca igranja sa razbacanim statsima eto jutros slučajno kliknem na onaj mali "bor" u gornjem desnom kutu gdje se prikazuju zadnja 3 igrača koji su osvojili pot. Onda se otvori prozor u kojem se može ručno rotirat statsi na samo tome stolu, i to je to...  smile

00

Re: Opčenita pitanja za HM

u gornjem desnom kutu za stolom??
nemogu naći taj bor  big_smile
ajd pojasni gdi je pa da si i ja tak ručno onda podesim posebno za svaki stol kad nejde drugačije tongue

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00