Re: STAKE

Da imam neke rezultate vec bi na sva zvona objavio to, nazalost nemam bar ne još.. nick mi je isti ko na forumu

00

27

Re: STAKE

dubai0 napisao:

moga si se bar potrudit i stavit neke grafove iz photoshopa...

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/cc/ag/ab/bf/nxs-untitled.PNG

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/cc/ag/ab/bf/nxs-UP73.jpg

00

Re: STAKE

Pa zasto mislis da si toliko dobar u pokeru a da nemas nikakve rezlutate i jos trazis STAKE?

00

Re: STAKE

pa ne mislim da sam dobar, al bome nisam ni los... ma bio sam iznerviran pa sam to napisao.. trazim stejk jer trenutno nemam novaca da si uplatim... vama se to na rollu nece osjetit a moze pomoc i meni i vama. HVALA vam svima svejedno, nema veze. Nikad solidarnih ljudi od vas.

03

Re: STAKE

+1

masterboy napisao:

Pa zasto mislis da si toliko dobar u pokeru a da nemas nikakve rezlutate i jos trazis STAKE?

00

31

Re: STAKE

ˇˇberi potpisˇˇ

00

Re: STAKE

Pa imas free BR od 50$ to ti dovoljno da pocnes sa stolovima 0.01/0.02

Potpuno besplatno dobijes 50$ imas ponudu i na sajtu.

00

Re: STAKE

znam master ono nesto sa kvizom, eto dao sam frendu da mi to rjesava reko je da ima rjesenja kviza nekog i uzeo si je tih 50$... da to imam bilo bi sve ok... BTW nisma bas takav pocetnik da bi igrao stolove 0,01/0,02.. Rekoh hvala na trudu, vidim da nista od vas... sretno vam bilo

01

Re: STAKE

Na pokerprou imaš 2-3 besplatna BRMa od 50$ ili slično. Tako su počeli svi ''proovi'' kako ti kažeš, nije nitko odma uplazio 10.000€ i dero ko od pi***

Ako volis uciti, s ovim 50$ BRM ces za par mjeseci nešto osjetnije napraviti.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
10

Re: STAKE

Mauricije napisao:

znam master ono nesto sa kvizom, eto dao sam frendu da mi to rjesava reko je da ima rjesenja kviza nekog i uzeo si je tih 50$... da to imam bilo bi sve ok... BTW nisma bas takav pocetnik da bi igrao stolove 0,01/0,02.. Rekoh hvala na trudu, vidim da nista od vas... sretno vam bilo

Nazalost ne moze si on uzeti tih 50$ samo tako, jedino ako si mu dao user i pass od poker sobe.
Ali ok samo ti tako dalje nastavi i zicaj lovu.
Ovako si mogao kao puno njih na forumu krenuti sa 50$ i kroz 6 mjeseci doci na par k$....

Sretno

00

Re: STAKE

''OK, Play tight - 83 suited or better''    +1...

uzeo sam vec na onom pokeru 770, ali nista od toga, na ovome tiltu mi tzv. frend spalio 50 dolara, nemam druge... eto jedino sto me ide je jebena kladionica...

00

Re: STAKE

Mauricije napisao:

''OK, Play tight - 83 suited or better''    +1...

uzeo sam vec na onom pokeru 770, ali nista od toga, na ovome tiltu mi tzv. frend spalio 50 dolara, nemam druge... eto jedino sto me ide je jebena kladionica...

Uzmi si na partypokeru preko pokerpro...

Aj sretno.

00

38

Re: STAKE

Rexonja napisao:

nije nitko odma uplazio 10.000€ i dero ko od pi***
.

ja sam...i sad sam na oko 4k

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: STAKE

ok nemam tih 50 dollara al svejedno hvala... ak jen netko voljan neka pomogne a ako ne jbg

00

Re: STAKE

Mauricije napisao:

''OK, Play tight - 83 suited or better''    +1...

uzeo sam vec na onom pokeru 770, ali nista od toga, na ovome tiltu mi tzv. frend spalio 50 dolara, nemam druge... eto jedino sto me ide je jebena kladionica...

nažicaj 10kn na ulici,kladi se kad te ide, i uplati na poker. ez game

00

Re: STAKE

cro poker intelektualna komponenta ti je razvijena ko albanski turizam, pravis se pametan, a do kurca mi nisi, glumis nekog pokerasa tu, za 5 godina kad prpadnes ces zicat ti na ulici 10 kn i ja cu ti prvi dat jer nisam "govno"ko neki tu od vas bogatasa koji su isto zicali stejk kad su krenuli, a sad doma sjede ispred  laptopa i broje si euriće, i rađe bi 50 dollara spalili nego nekom pomogli i pogurnuli ga.. sram vas bilo

01

Re: STAKE

Napravite na forumu nekakvu sekciju za novo registrirane korisnike i kad zasluze nek im se omoguce pisanje na forumu a ne da se ovakvi retardi pojavljuju svaki dan i normalno da netko kome je stalo da nauci nesto izgubi volju kad se ovakvim kretenima posvecuje ovolko paznje.

BAN HIM!!!!!!!!!!!!!!!


jebate irud imas 5647474 stranica sa free bankrollom, ovdje imas za party i 770, eto ti 50 dollara koje ce te lansirat u poker anale

Zadnji popravljao Andre_787 (01-06-2011 21:34:07)

10

Re: STAKE

ja sam voljan naucit i sve je u redu, al nekolicina vas misli da su Phil Ivey bijelci... nemorate mi pomoći, sam ću se snać hvala vam stvarno... i ti andre da se posvecuje novacima paznja bilo bi drukcije, očito nisi informiran !

00

Re: STAKE

Ma tko je zicao za stejk sta ti pricas????? Znam dosta ljudi koji su krenuli samo sa 50$! Ja nisam jedan od tih ali ima puno njih koji su krenuli sa 100-200$.

Pa sta je problem pricekat neko vrijeme i staviti sa strane 200$? Gdje ti se zuri?

00

Re: STAKE

ajmo konkretno bez muljanja, zasto bi netko tebe stejkao? jesi winning igrac? di igras? tko moze potvrdit da zbilja postojis i da neces pobjec s novcima? jel znas mr.curicu?

00

Re: STAKE

Mauricije napisao:

cro poker intelektualna komponenta ti je razvijena ko albanski turizam, pravis se pametan, a do kurca mi nisi, glumis nekog pokerasa tu, za 5 godina kad prpadnes ces zicat ti na ulici 10 kn i ja cu ti prvi dat jer nisam "govno"ko neki tu od vas bogatasa koji su isto zicali stejk kad su krenuli, a sad doma sjede ispred  laptopa i broje si euriće, i rađe bi 50 dollara spalili nego nekom pomogli i pogurnuli ga.. sram vas bilo

Deal!
Srećom pa je tebi dovoljno razvijena - dodjes trazit stejk, onako bahato, ne postaš nit sn, nit bilo kakav graf, napraviš si dupli acc (??), kroz 5-6 postova sereš po "proovima" a u zadnjem i nazivaš govnima...   gg sir.

00

Re: STAKE

kiki99 napisao:
Mauricije napisao:

Eto želim informirat sve nazočne forumaše, ako ima netko voljan stejkati me neka to i učini vjerujte nećete požaliti. Ukoliko postoji netko takav neka se javi na pm. Hvala


aj da potvrdim meni se zadnji put isplatilo al nazalost sav roll sam digo nesto dugove moro podmiriti pa ti trenutno nemogu pomoć.. imam tvoj broj moba pa ak nadem kakve pare stejkam te jer se zadnji put isplatilo.. uzivaj

ahahahhha tek sad ovo vidim predobro hahahahahhha
http://exhouse.untergrund.net/warez/pron/misc/wafflen_linkit/rofl.gif

to me uvjerilo, evo stejkat cu te za nl1k, godinu dana, profit 50/50, rakeback si zadrzi

00

48

Re: STAKE

lol
ko je ovde luđi
ovaj lik
il vi

When you got nothing, you got nothing to lose
10

Re: STAKE

kiklop napisao:

lol
ko je ovde luđi
ovaj lik
il vi

lol  lol  lol

00

Re: STAKE

lol  lol  lol  lol  lol

Andre_787 napisao:

to me uvjerilo, evo stejkat cu te za nl1k, godinu dana, profit 50/50, rakeback si zadrzi

00