Re: STAKE

ne nazivam proove govnima, navodnike sam stavio i pritom sam mislio na par ljudi koji me konstantno zajbavaju... andre, postojim , slikam ti osobnu, dal sma winning igrac ne mogu garantirat al da cu se potrudit garantiram 200%, poznam uzivo niveuforman-a i lorda1911 ak slucajno ukradem te novce koje vec vidim da mi necete dat nadite me i radite smanom kaj ocete... mr curica?? nezz

00

Re: STAKE

sada upravo dobio graf od mauricija izgleda dosta dobro. Ovo je samo zadnji mjesec NL2 i NL4

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/users/3000/2774/tmp/thumb/p1616cctpu1s031o8b15ag1f62s1l1.jpg

Zadnji popravljao martingale666 (01-06-2011 21:53:27)

00

Re: STAKE

jep, to su bili njegovi poker pocetci, u jedan dan je crushao nl2 i nl4
evo i njegov all time graf, lako ga je nac na guglu

http://img831.imageshack.us/img831/5168/allhands.jpg

00

Re: STAKE

zanimljivo kako na ovim temama miljon komentara, ja stavin ruke da mi neko pomogne i dobijem jedan golemi kurac, al nema veze, svejedno vas volim. big_smile

20

55

Re: STAKE

N( .)(. )B napisao:

zanimljivo kako na ovim temama miljon komentara, ja stavin ruke da mi neko pomogne i dobijem jedan golemi kurac, al nema veze, svejedno vas volim. big_smile

ti imas ozbiljnih psihickih problema  hmm

02

Re: STAKE

Q8 napisao:
N( .)(. )B napisao:

zanimljivo kako na ovim temama miljon komentara, ja stavin ruke da mi neko pomogne i dobijem jedan golemi kurac, al nema veze, svejedno vas volim. big_smile

ti imas ozbiljnih psihickih problema  hmm

kaže doktor da nisu toliko ozbiljni. :S

30

Re: STAKE

Ajde, kog treba stejkat, nek se javi na pm, ljudi smo, dogovorit ćemo se. Ako nema grafa nije bed, ispitat ćemo to znanje na play moneyu i gotovo.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
10

Re: STAKE

poslo sam pm

00

59

Re: STAKE

Mauricije napisao:

poslo sam pm

klaune  big_smile

Zadnji popravljao dubai0 (01-06-2011 22:50:51)

10

60

Re: STAKE

Mauricije napisao:

ne nazivam proove govnima, navodnike sam stavio i pritom sam mislio na par ljudi koji me konstantno zajbavaju... andre, postojim , slikam ti osobnu, dal sma winning igrac ne mogu garantirat al da cu se potrudit garantiram 200%, poznam uzivo niveuforman-a i lorda1911 ak slucajno ukradem te novce koje vec vidim da mi necete dat nadite me i radite smanom kaj ocete... mr curica?? nezz


niveuforman-a svi znaju,posebno kamatari smile

10

Re: STAKE

mandza napisao:

niveuforman-a svi znaju,posebno kamatari smile

+1k

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: STAKE

Rexonja napisao:

kak ti se samo da.................................... praviti accountove? pa nisu ljudi s kruške pali -.-''

+1

00

Re: STAKE

mandza napisao:

niveuforman-a svi znaju,posebno kamatari smile

kad ćeš pare vratit?

10

Re: STAKE

smile

00

Re: STAKE

http://chikorita157.com/wp-content/uploads/2010/02/haters-gonna-hate.gif

ako se dobro sjećam od prošle zime dok sam nešto rolla izgradio na full tilt cro rollovima, igrač pod nickom Mauricije je bio najveći flejmer ikad  big_smile , izgubi li jednu ruku gotovo  lol

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
10

Re: STAKE

Mauricije napisao:

cro poker intelektualna komponenta ti je razvijena ko albanski turizam, pravis se pametan, a do kurca mi nisi, glumis nekog pokerasa tu, za 5 godina kad prpadnes ces zicat ti na ulici 10 kn i ja cu ti prvi dat jer nisam "govno"ko neki tu od vas bogatasa koji su isto zicali stejk kad su krenuli, a sad doma sjede ispred  laptopa i broje si euriće, i rađe bi 50 dollara spalili nego nekom pomogli i pogurnuli ga.. sram vas bilo

http://en.wikipedia.org/wiki/Tourism_in_Albania

00

Re: STAKE

-b3k's- napisao:

grafovi?
šta bi igro?

e da i btw... baš me zanime vrijeme registracije korisnika kiki99... stavio bi sve novce da je u intervalu od 20.27h-20.40h

nekako se i ja slazem s tvojom konstatacijom...nazalost..

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

68

Re: STAKE

Mauricije dobio ban. Zaključavam temu.

00