Tema: Bodujte opcije

Negdje ste na 1/3 turnira, stack 9000, blindovi 200/400.
Na buttonu ste i držite hA h9.
Image: Počeli ste s dva neuspješna i ne pretjerano pametna blefa, potom ste dugo igrali tight i podupali buy-in na 2 handa. Također, nedavno ste na 5 limpera zabili jedan all-in kojeg nitko nije pratio.

Jedan igrač (dobar) limpa i vi morate reagirati na buttonu. Blindovi su solidni, ali nemate read o njihovoj igri, ali ne izgledaju kao osobe koje bi investirale puno novaca u nejasne marginalne situacije.
Molim vas ocjene od 0 do 10 za svaku pojedinu akciju:
a) fold
b) call
b) minirejz (2-3X BB)
c) solidni rejz (4-6X BB)
d) all-in

Tnx.

Zadnji popravljao p0k7 (05-01-2010 16:52:18)

00

Re: Bodujte opcije

Call i minirejz nikako.
50-50 izmedu folda i rejza,ako rejzas onda rejzaj 3000

00

Re: Bodujte opcije

ja tu idem fold bez razmisljanja smile
imam 22bb sto je ok, cekacu radije jos 1 krug da dobijem neki jaci pocket ili AK
za rejz moras dati dosta cipova i ako omasite flop gotovi ste.
ovaj sto je limpo verovatno ima mali pocket ili QQ+ pa oce rerejz.

a nisi reko kolko je buyin smile

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: Bodujte opcije

propast napisao:

ja tu idem fold bez razmisljanja smile

ovaj sto je limpo verovatno ima mali pocket ili QQ+ pa oce rerejz.

ma odakle ti ovo, ako je tako odigra s qq+ onda mora bit siguran da će na stolu bit rejzanja ma u biti nema šanse da to ima
pošto je ovo turnir u ipak ranoj fazi...sigurno nebih foldao...nego rejz 1400-2000

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Bodujte opcije

Fold mozes ali 1200 je dosta cipova koje bi lagano mogli zaraditi,o flopu nemoj pricati jer flopa nece biti,rejz do 3000 i tu je akcija gotova.Protivnici ce ili foldati ili shove.

Taj rejz kiklop je premalen ako ne igras protiv jako dobrih igraca.Protiv losijih igraca u ovakvim situacijama moras vise rejzati.
Cak ni all in ovdje nije los.

00

Re: Bodujte opcije

Zapravo gurnite ovdje all in i ustedite si muke.

00

Re: Bodujte opcije

Sad sam zapravo skuzio koliko ste vas dvojica krivo zabrijala ovdje,vi samo razmisljate o value vaseg handa ovdje,ovdje nema nikakve razlike imas li A9 ili 57.Ovdje je jednostavna situacija,protivnici jednostavno moraju foldati na vas raise,to im je jedina opcija ovdje momci.

00

Re: Bodujte opcije

ma slažem se gurnit all in...fold nikako...ali bolje je rejzat 1500 nego 3000 jer nakon toga smo sigurno u all inu bez obzira na flop...a sa ovih 1500 uvik možemo foldat...ali slažem se gurnit all in i muke rješene smile

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Bodujte opcije

nije bolje rejzat 1500 jer protivnik trebati callati 1100 za pot od 3600.Ne rejzamo zato sto zelimo akciju i mislimo da imamo najjacu ruku sa A9,rejzas jer ce svi protivnici ovdje foldati preflop.SB i BB moraju foldati bez razmisljanja a limper isto tako akGo nije slowplayao nesto veliko mora foldati.Ovdje nece nikad doci do flopa jer limper nikako ne moze callati,moze foldati ili shove.

Raise do 3000 ili all in.Svi foldaju i ti uzimas pot.Garantirano.

00

Re: Bodujte opcije

Ovo gore li fold.Ako je 9k stack iznad averaga i nije hitnja fold je jednako dobar.

00