Tema: 1.10$ 3K guaranted

turnir počinje za 10min...produžena registracija još sat vremena.. na starsima ..
nemam ništa na računu a volio bih ga igrati..
da imam neke rezultate iza sebe nemam da se ne lažemo.. ulazim u lovu na freerollovima al to zveknem na cashu koji više neću igrat...
ako ima neko da me stejka za ovo bio bih mu zahvalan...
neka prati kako igram ako ima vremena neću ih zdonkati sigurno..igrat ću najbolje što znam...

moram od nečega krenuti a nemam karticu i tak da uplatim...

ako želi neko FishermanB&H jako bi mi znacilo..a ako ne nikom ništa sretno...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: 1.10$ 3K guaranted

zar niko ne želi pomoći?

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: 1.10$ 3K guaranted

jbga zahvali njemu :S
http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=6098

Zadnji popravljao lord1911 (18-06-2011 01:04:28)

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: 1.10$ 3K guaranted

ne kuzim trazio je stejk iiiiiiii? za šta da mu zahvalim ne kuzim druze...ne pise da mu je iko dao...da nije uzeo stejk pa igrao cash a ja levata.....hehehe..

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: 1.10$ 3K guaranted

ne dobio je 300-400dolara nije bitno tocno kolko i nestao...

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: 1.10$ 3K guaranted

heheeh... ne znam.. u pravu si onda njemu treba zahvaliti ....
jbg nismo svi takvi..kao prvo mogu ti garantovati da nisam takav....a kao drugo...ako hoćeš ti da me stejkaš dajem ti fb profil..tj dodam te javim ti se na chatu...10centi kad ti nebi poslao odma me cinkaj pred prijateljima...a to sebi nebi dozvolio nema šanse...
znači igrami se voljan sam pokušati ako osvojim dijelimo po procentu koji ti odlučiš... ne pada mi na pamet zezati se ..

a i ban na ovom forumu nebi želio da dobijem jer sa njega dosta učim.. igram freerooll na starsima i tak..

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: 1.10$ 3K guaranted

lol neam ti ja ni lipe na starsima a da budem iskren ne bi stejko ni da iam...ne zbog tebe nego jednostavno zbog ovih svih prijasnjih sranja :S

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: 1.10$ 3K guaranted

ok ti nemaš nije problem...
al mi nije jasno  je li moguće da su svi na ovom sajtu tako teški na jednom jedinom dolaru...zar niko ne želi pomoći..
svi pamet pobrali i sad neko drugi ako želi da krene nema pomaganja... ne razumijem nikakve solidarnosti nema..

ako ima neko iz Bih neka mi kaže broj mobilnog 061 ili 062 i ja mu prebacim kredita u zamjenu za novac na stasima...

uvijek sam pomagao da li novcima da li savjetima ljude koji su u nekoj sferi željni učenja i tak a ovdje svi na to gledaju kao da im kradeš...
tako se živjeti nemože...

NA ČAST VAM SVIMA...čast izuzetcima....

okrenuće se situacija..... pa će pojedinci vidjeti kako se ja ponašam u tim situacijama... jbt kao da tražiš da ti neko bde žirant hehehe

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: 1.10$ 3K guaranted

Bahatost.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: 1.10$ 3K guaranted

nisam bahat..dfable...nego jednostavno kažem...eto ne tražim ni stake ako ima neko da mu prebacim kr ok... ali zar je teško pomoći nekome ako nema...1.10$ je u pitanju...
kakvi su to ljudi koji kažu ma jebaji ga nedam-nikakvi..
kakav je to forum onda, zar nebi forum trebao tako funkcionisati...da se svi pomažemo...zna se koji se iznosi ne šalju ako se osoba ne poznaje...a na 1$ se gradi obraz...više nebih nikade ni tražio....

ako sam nekome s ovim postom stao na žulj...slobodno ban...bilo bi mi žao...čitam dosta i tak ovdje...ali ak je tako ban odma dokažite da je ovo samo F od foruma i da se ovdje na nove igrače gleda s visine i nikome se ne pomaže ništa...
to nije forum možete se samo zavaravati...

ADŽI je jedan od pozitivnih primjera kad me stejkao tj ja sam osvojio ulaznicu u vrijednosti od 11$ za sunday spring a on mi poslao 4.5$ pa igrao za pola pola iznos...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: 1.10$ 3K guaranted

Pošto sam također tražio stakanje za micro mtt na ovom forum mogu ti dati neke dobronamjerne savjete koje sam i sam dobio.

1. Rijetko tko će te stejkat za jedan micro mtt od 1,1$ jer je to -EV . -EV je zato što sve osim top20 nije isplativo stakeru.
2. Kad tražiš stake stavi svoj nick sa starsa, rezultate od prije , postotak koji dijelite i ostale detalje.
3. Da li si iskoristio sve NO DEPOSIT bonuse koji se nude po internetu?    ja jesam smile
4. Ako već tražiš stake na forumu trebaš pogledati na http://www.parttimepoker.com/ kako igrači traže stake za micro mtt.Možeš i tamo registrirati pa zatražiti slično . Ima ti svakodnevno ljudi koji daju stakove za turnire pa pogledaj .
5. Ja sam također bumpao i mislio da nitko nije vidio moju temu . Vjeruj mi svak ti je vidio temu al nikome nije isplativo da te stejka za 1,1$ . Prije će sa 100$ stakat npr. Tilta jer znaju da on ima iza sebe rezultata i da je to +EV. Znači nemoj bumpat.
6. U zadnje vrijeme par ljudi je varalo po forumu i nisi baš uletio u najsretnije vrijeme . Ne kažem da bi ti učinio nešto takvo al opet nisi ni imao priliku zajebat .

sažetak:Provjeri sve NO DEPOSIT bonuse na google.com  .Otiđi na http://www.parttimepoker.com/i  vidi kako se traže stakovi za micro mtt. Pokušaj takvo nešto zatražiti na ovom  forumu . Ako ne bude zainteresiranih registriraj se na taj parttimepoker i vidjet ćeš da svaki dan imaš ljudi koji daju razno razne stejkove za micro mtt , a možeš i sam zatražiti stake.

Eto nadam se da ti je ovo pomoglo.

Zadnji popravljao ivica5261 (03-06-2011 02:03:32)

00

Re: 1.10$ 3K guaranted

Bravo ivica smile
I svi koji trazite stake, mozete se ugledati na njega.
I shvatite da stakeanje nije milostinja. Ja cu rado pomoci nekome tko na ulici prosi, ali dati nekome "milostinju" (ili kako god hocete nazovite) da igra poker mi je jednostavno kontradiktorno.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
10

Re: 1.10$ 3K guaranted

Ok....hvala vam...by the way nasao sam lika za stejk... a nakon prospavane noci shvatio sam da ste ipak u pravu svi... ima more ljudi koji zloupotrijebe stejk pregledao sam malo starije postove...
izvinjavam se za ruzne riječi što sam rekao...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: 1.10$ 3K guaranted

+1

Fisherman napisao:

Ok....hvala vam...by the way nasao sam lika za stejk... a nakon prospavane noci shvatio sam da ste ipak u pravu svi... ima more ljudi koji zloupotrijebe stejk pregledao sam malo starije postove...
izvinjavam se za ruzne riječi što sam rekao...

00

15

Re: 1.10$ 3K guaranted

kad ce ljudi jebeno skuzit da se stejka ljude jer je to EV+, a ne jer je to jeftino i kosta 1$ ili koliko vec..

00

Re: 1.10$ 3K guaranted

daj jebote to je 2 marke odi kraj crkve u sarajevu i prosi, za 5 minuta ces uzicat to i imas za igru koji vam je kurac

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: 1.10$ 3K guaranted

nemam kartice da uplatim covjece...kazem ti ako ima neko iz Bosne da mu posaljem dopunu za mob a on meni na starse ok...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: 1.10$ 3K guaranted

oces da ti ja uplatim, prenesi mi par šteka cigareta tu preko granice

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00