Tema: ship it

Zadnjih par tjedana me unistavaju, nadam se da je ovo prekid  smile


http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/6000/76257/thumb/p161hp1r70njk1f3m15tv1im2110d1.jpg

00

Re: ship it

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee na foruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

00

Re: ship it

smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: ship it

ja vučem probleme sa turcima koji pobjeđuju još tamo iz 2008 ali za ovo cu napravit iznimku. big_smile svaka čast!

Det. Frank Drebin: We're sorry to bother you at a time like this, Mrs. Twice. We would have come earlier, but your husband wasn't dead then.
00

5

Re: ship it

OuterEgo napisao:

ja vučem probleme sa turcima koji pobjeđuju još tamo iz 1493.

FYP

00

Re: ship it

Bravo  smile

00

7

Re: ship it

GG  smile

00

Re: ship it

cestitam turcine svaka ti cast !

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

9

Re: ship it

Cestitke!

00

Re: ship it

http://i256.photobucket.com/albums/hh165/cptadamhawk/pix%20o%20stuff/animated-ship.gif



big_smile čestitke

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

11

Re: ship it

bas reko kolegu kad te vidim 35/200, pazi sad turcina kako ce pobjedit ovaj donkfest... smile

gg, make it epic upswingaments  wink

00

12

Re: ship it

n1, cestitam smile

00

13

Re: ship it

congratz!

00

Re: ship it

Uf, svaka cast.

Dobra lova

00

Re: ship it

gg  cool

btw pošto coaching

00

16

Re: ship it

isuse boze. bravo turcine  cool

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: ship it

Bravo!

00

Re: ship it

Tilt napisao:

Zadnjih par tjedana me unistavaju, nadam se da je ovo prekid  smile


http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/6000/76257/thumb/p161hp1r70njk1f3m15tv1im2110d1.jpg

dobri moj prijatelju reci ti meni bili rezultat bia ovakav kakav je da nisi ima moju potporu,i nadasve moralnu podrsku..pa i u trenucima kad si sa 77 izbacia AA..bolnica...cestitan brate..sad svrati malo doli na live da ti uzmen bar nesto smile

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: ship it

za boga miloga,
a ja igram samo ove od dolar i dva.

fak i mojih 16000kn profita u 8 mjeseci kad bi mogla tolko u jednoj partiji zaraditi.
hm, morat cu malo razmislit i sljedeci veci dobitak ostavit mozda cijeli za igrat a ne sve  odma skidat ko budala

svaka tebi cast  smile  smile

13

Re: ship it

bravo turcine. sad zavozi

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

21

Re: ship it

plati pivo, zovi ekipu na vis, ne budi pica :heart

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

22

Re: ship it

gg turkey

00

Re: ship it

gg

00

24

Re: ship it

čestitke

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

25

Re: ship it

WOW! Svaka cast!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00