Tema: Turniri na PSu

Napisat ću par rijeći o turnirima na PSu iz perspektive novog igrača, da upoznam potencijalne nove igraće sa prednostima i manama istih... Pisat ću samo o onima koje sam igrao da ne ispada da se pravim pametan... Ako je netko igrao još neke nek napiše

SnG 0.01$ hyper-turbo 990 igrača - turnir za čisto bacanje novca i vremena... sve se svodi samo na sreću i preflop allin

SnG 0.10$ turbo 360 igrača - turnir na kojem se nešto i može napraviti ako se imalo razumijete u turnirsku igru, ali još uvijek previše riba koji idu u prvih par ruka all in i lupi ih sreća pa teroriziraju stol... takvima se lako stane na kraj, samo stalno imajte u glavi Murphyev zakon i da će te ribe nakon rivera imati bolji hand od vas u barem 50% slučajeva i ako vidite da je na boardu flush draw ili straight budite sigurni da je oni imaju i da vam je 2 para ili tris malo.

SnG 0.25$ 45 igrača  - eto već jednog normalnijeg turnira koji je relativno jednostavno dobit... više je boljih igrača, ali to znaći i normalnijih ruka, a ne da vam netko zove all in sa 7 3 offsuit preflop. Ima i toga tu, ali puno rijeđe. Kako je ovaj turnir malobrojan ni nagrade nisu bog zna što, ali barem ne riskirate da vas izbaci neki kreten sa rukom koja bi 95% išla Muck

SnG 0.25$ 90 igrača - opet turnir koji privlači ribe sa short stackom jer je nagradni fond dobar... Ako preživite ribe imate šanse za unovčit nagradu

SnG 1.10$ i 2.20$ - turniri već sa ozbiljnijim igračima... Tight... Možete izblefirat, možete odigrat pravu ruku kako to već ide i preporučujem samo ovakve turnire, neovisno o broju igrača

Turniri sa late registracijama 1.10$ i 0.50$ - Ovakvi turniri idu svakih sat vremena i na njima se može jako dobro proći... Ćuvajte se calling mašina i bit ćete u lovi. Bude cca 6000 - 7000 igrača, ali već na prvoj pauzi nema niti pola, a u lovi bude malo manje od 1000 mjesta

Online poker spašava živote.
00

2

Re: Turniri na PSu

ma ja sam sad poceo igrat samo ove 2.20$ SNG turbo 180 igraca
prvih 18 dobivaju lovu
u 2 dana sam bio jednom 1. i jednom 2. dobio 180$ zajedno
nije tezak turnir

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

3

Re: Turniri na PSu

kriss napisao:

ma ja sam sad poceo igrat samo ove 2.20$ SNG turbo 180 igraca
prvih 18 dobivaju lovu
u 2 dana sam bio jednom 1. i jednom 2. dobio 180$ zajedno
nije tezak turnir

varijanca je ubitacna tu. javi se kad budes imo veci sample

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Turniri na PSu

Koliki sample bih uopće trebao imati na 180 SNG?Imam do sada 236 tih turnira...Da li je to dovoljno ili bi taj broj trebao biti preko 500,1000 možda?Da li 236 turnira može reći pravo stanje moje igre?

00

Re: Turniri na PSu

darc21 napisao:

Koliki sample bih uopće trebao imati na 180 SNG?Imam do sada 236 tih turnira...Da li je to dovoljno ili bi taj broj trebao biti preko 500,1000 možda?Da li 236 turnira može reći pravo stanje moje igre?

nakon barem 500-1k  sng možeš do nekih zaključka doći ali da bi mogao sa sigurnošću kazat ovo je moja igra na tim sng trebao bi odigrat barem 3k sng, jer lako ti se može dogodit da budeš nakon 1k sng na nuli ili u minusu, pa još 500 u minusu  pa drugih 500 u velikom plusu,ali nakon 3k budeš u solidnom plusu e sad  šta se bude prvo dogodilo, plus ili minus serija i dali je to samo slučajno taj rezultat i kolko si dobar teško je reći, ali ako imaš iskustva i sam možeš na manjem primjer zaključit kakvo je stanje.   wink

Zadnji popravljao Stu Ungar (06-01-2010 17:43:36)

00

6

Re: Turniri na PSu

Adzi napisao:
kriss napisao:

ma ja sam sad poceo igrat samo ove 2.20$ SNG turbo 180 igraca
prvih 18 dobivaju lovu
u 2 dana sam bio jednom 1. i jednom 2. dobio 180$ zajedno
nije tezak turnir

varijanca je ubitacna tu. javi se kad budes imo veci sample

naravno
ma kazem to sam sad poceo igrat te turnire
znam da tih par sng turnira ne znaci da znas igrat ili nesto
al stvarno nije tesko uzet para

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub