Tema: $100 MTT, 5handed

final table bubble, dva stola po 5 igraca
villain je prilicno nitty utg sa stackom od 500k, ja sam u big blindu sa stackom od 400k
blindovi su 4000/8000, ante 1000 (mozda 800) ako se dobro sjecam
na stolu su osim nas jos dva igraca sa stackovima od ~20k i jedan s average stackom

utg limpa, svi do mene foldaju, imam KdKs i betam do 60k. utg calla
flop 6s 8c Jh rainbow
betam 80k, utg calla
turn Qh
cekiram, utg beta 180k
?



btw foldao sam pa nastavka handa niti nema, zanimalo me samo koliko je normalno baciti kraljeve u ovom spotu

Zadnji popravljao butko (08-09-2009 23:43:42)

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: $100 MTT, 5handed

Ja bi turn betao. I nisam bas siguran da bi bacio KK.

00

Re: $100 MTT, 5handed

i čega si se preplašil, ak ima QJ jebiga, i možda mali seta ali zbog ta 2 slučaja nebreš foldat jer u večini slučaja to dvoje nebude imal!
i kolko si dobio na kraju?

00

4

Re: $100 MTT, 5handed

nakraju sam pokazao kraljeve i on je isto flipao karte i pokazao bottom set, al svejedno mislim da je los fold i vjerojatno ga skoro nikad nebi ni napravio da za stolom nisu sjedila dva tipa kojima je M bio oko 1
jebiga znam da se turniri igraju tako da uvijek moras ici na prvo mjesto, ali em su tu bila njih dvojica em mi je bio sumnjiv flat call na flopu nakon sto mi je preflop sve izgledalo ko da overplaya mali pocket pair za set value

izletio sam 4/430, ja na sb s QQ i svi foldaju do mene, betam 2x pot, bb shovea, ja callam i okrene KK
ispalo je na kraju da su me kraljevi ipak kostali turnira smile

nisam dobio posebno puno para, payout je bio prilicno spreadan pa je cak i prvi dobio manje od 10k dolara
cetvrto mjesto je bilo 3200 + neki sitnis

I na kraju bude " HARAŠO"
00

5

Re: $100 MTT, 5handed

Nakon što si checkirao taj turn, moraš baciti na toliki bet, pogotovo zbog ovih sa par blindova.
Da, turniri se igraju tak da ideš na prvo mjesto, ali ako ispadneš praktički na final tableu prije nego 2 igrača sa 3BB to je ogrooooooomna pogreška.

Nego, meni se ne sviđa bet sizing.

Preflop, zašto rejzaš na 7.5BB? Nisi si ostavio nikakvog prostora postflop.
Za limpera koji ima poziciju nad tobom, 5BB je čisto dosta.
Rejzao bih manje, max 40k.
Pola pota bet na flopu. I definitivno isto tako manji bet na turnu. I još uvijek imaš puno chipova ako te rejza i možeš mirne duše foldati.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

6

Re: $100 MTT, 5handed

je vec su me na jednom drugom forumu prozvali zbog bet sizinga, djelomicno se i slazem ali u potu se prije ikakvog preflop actiona nalazilo 17000 chipova, njegovom limpom je to naraslo na 25000
nadao sam da ima mid pair, tj da mu je range nesto oko TT-QQ (svjestan sam da je i AA u toj poziciji itekako moguc ali boze moj, sta sad) i da ce shoveat na moj overbet jer sam imao relativno loose image
njegov fold mi bas i nije idealan scenarij, ali OOP sam pa bas i nebi bio katastrofalan

flat call me malo zbunio, a tek na flopu nisam bio na cisto s tim jel jaci ili ne
znam da sad zvuci punkurac glupo ali rec cu iskreno, turn sam podsvjesno checkirao s namjerom da ga trapam i shoveam nakon njegovog actiona i onda kad je ispalio bet od 180k, doslo mi je da se izrigam koliko sam glupo odigrao

slazem se u potpunosti, bolje bet sizeanje bi me dovelo u situaciju da mogu leadat turn i puno bezbolnije bacit na njegov reraise ili check foldat na riveru

I na kraju bude " HARAŠO"
00