Tema: GAY PRIDE U SPLITU

ljudi dobre volje dodjite dat podrsku

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

chillin napisao:

ljudi dobre volje dodjite dat podrsku sa palicama za baseball

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

.

Zadnji popravljao chillin (11-06-2011 13:04:56)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

http://img20.imageshack.us/img20/5209/ikan.png

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

zemo je ziher na putu za split da bude predvodnik grupe  big_smile

50

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Izgleda da je Chillin narucio ekipu:))

00

7

Re: GAY PRIDE U SPLITU

homofobija je gay

10

Re: GAY PRIDE U SPLITU

koste napisao:

homofobija je gay

+1

10

9

Re: GAY PRIDE U SPLITU

koste napisao:

homofobija je gay

this.
svi bi jebali, a smetaju im pederi. epic.


http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/c-/ag/bb/bf/nxs-UP81.jpg

30

Re: GAY PRIDE U SPLITU

moje misljenje,budi peder,al ne moras zato paradirati po gradu..ja ne paradiram zato kaj sam strejt..al bi mogli

32

Re: GAY PRIDE U SPLITU

gay is ok, parada ne. al isto tako ni onakav nacin prosvjeda nije ok. ako se tilo prosvjedovat na ucinkovit nacin, onda su svi lipo tribali ostat doma tih par sati dok to ne prodje pa nek paradiraju po praznom gradu. ovako je parada dobila jako puno pozornosti sta je i bia cilj. al jebiga, triba malo inteligencije za razmisljat na takav nacin.

Zadnji popravljao zamorano11 (11-06-2011 22:25:04)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Baš sam čitao nešto o gay pravima potaknut današnjim događanjima i našao da je u desetak afričkih, 5-6 zemalja centralne i južne Amerike i nekoliko azijskih zemalja "male homosexual act" zabranjen, a female dopušten.

Ovo za paradu je takva glupost i ništa manje homofobno od onih koji bi cijelu gay populaciju potjerali na neki otok, zatvor...
Parada se organizira kako bi se pokazalo da biti gay nije sramota, da je to nešto potpuno normalno.
Osim toga, parada promiče prava homoseksualaca.
Da se ovakve stvari ne organiziraju kao svojevrsno upozorenje na diskriminaciju kojoj su homoseksualci često izloženi, puno sporije bi ostvarili jednakost pred zakonom i izborili se za određena prava.

24

13

Re: GAY PRIDE U SPLITU

ygos?

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
10

Re: GAY PRIDE U SPLITU

4ladX napisao:

svi bi jebali, a smetaju im pederi. epic.

rofl, epicly said, Mr. EpiC  big_smile


EDIT:

antoniob napisao:

moje misljenje,budi peder,al ne moras zato paradirati po gradu..ja ne paradiram zato kaj sam strejt..al bi mogli

Istina, mozemo i mi paradirati da smo strejt. Samo si zaboravio na jednu bitnu stvar.

Nas nitko ne provocira, zajebava i tuce jer smo strejt, a njih da.  Razmisli malo wink

Zadnji popravljao Anakiir (12-06-2011 09:08:18)

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

ribaaaaaa napisao:

Ovo za paradu je takva glupost i ništa manje homofobno od onih koji bi cijelu gay populaciju potjerali na neki otok, zatvor...
Parada se organizira kako bi se pokazalo da biti gay nije sramota, da je to nešto potpuno normalno.

WTF? Ne razumijem kako je to nešto potpuno normalno? Normalno je vidjet curu i dečka kako briju u parku, a nije normalno vidjet dva dečka kako briju u parku...

10

Re: GAY PRIDE U SPLITU

cropoker500 napisao:

[WTF? Ne razumijem kako je to nešto potpuno normalno? Normalno je vidjet curu i dečka kako briju u parku, a nije normalno vidjet dva dečka kako briju u parku...

Ja ne bih koristio rijec "normalno" u ovim raspravama uopce. Nesto "normalno" za jednu osobu nije "normalno" za drugu. A i mislim da je to tu nebitno.
Nitko ne govori da se ne smije imati stav tipa "Ne svidja mi se to".

Svodi se sve na to da se ostavi ljude na miru ako nikom drugom ne stete. Tako bi cijeli svijet trebao funkcionirati a ne samo strejt i gej ekipa, lol.

I kaj da ih i vidim u parku kak briju. Meni je to odbojno, ali cu necu gledati i nastaviti svojim putem. I bok.

A ne da to budi agresiju nekakvu u meni pa da ih zelim tuc ili nesto. Lol, pa cemu? Imam pametnijeg posla.

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
10

Re: GAY PRIDE U SPLITU

lol, pa ne spominjem ja agresiju, ne treba njih tuc. sami ce se unistit raznoraznim boleštinama  lol ,  samo kazem da nije normalno vidjet dva tipa kak briju.  smile

10

Re: GAY PRIDE U SPLITU

cropoker500 napisao:

lol, pa ne spominjem ja agresiju, ne treba njih tuc. sami ce se unistit raznoraznim boleštinama  lol ,  samo kazem da nije normalno vidjet dva tipa kak briju.  smile

Ma mislio sam vise opcenito, a ne bas na tebe wink

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Postoje puno bolji i ucinkovitiji nacini borbe za svoje prava od parade. Poznajem nekoliko ljudi koji su gay i oni sami su takodjer protiv parade jer misle da to nije pravi nacin borbe za svoja prava.

Uostalom. Debil ce uvik bit debil, bilo da je bijelac,crnac,azijat,krscanin,musliman,zidov,hrvat,srbin,hajdukovac,dinamovac..... To je stvar koja nema predrasuda ni diskriminacije smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

20

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Homosekusalizam nije bolest zato jer su 1974 ameri tako rekli cool . rekli su ameri i da Irak ima nuklearno oružje smile

Protiv sam bilo kakvog nasilja, ali kada vidim par koji se navlači po cesti bio on homo ili hetero, tako bi mu sa guštom stisnuo šamarčinu.

Po meni je to bolest i nikada neću prihvatiti da je to normalno, što ne znači da ih treba kamenovati po ulicama.

30

Re: GAY PRIDE U SPLITU

karik napisao:

Po meni je to bolest i nikada neću prihvatiti da je to normalno

This!

00

22

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Ovo je pravo za slobodu. Slobodu izbora u demokraciji, ako netko želi papu, a netko dečka, njihov izbor.
Sve dok god meni ne smetaju, boli me kurac kaj tko radi. Njihov život, njihov odabir.

Sramotno je da itko drukcije razmislja. Jedan dan se kunu u boga milostivog, drugog dana ubijaju srbine i pedere.
A ako slucajno nađu srbina pedera, onda je tek dernek.

32

Re: GAY PRIDE U SPLITU

bishie napisao:

Ovo je pravo za slobodu. Slobodu izbora u demokraciji, ako netko želi papu, a netko dečka, njihov izbor.
Sve dok god meni ne smetaju, boli me kurac kaj tko radi. Njihov život, njihov odabir.

Sramotno je da itko drukcije razmislja. Jedan dan se kunu u boga milostivog, drugog dana ubijaju srbine i pedere.
A ako slucajno nađu srbina pedera, onda je tek dernek.

Totalno nisi shvatio gornje postove...

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Pa dobro, nek se guze i jebu, al kaj imaju parade radit? Dobili su brakove, mogu posvojit djecu, wtf još hoće?!?

00

25

Re: GAY PRIDE U SPLITU

bishie napisao:

Ovo je pravo za slobodu. Slobodu izbora u demokraciji, ako netko želi papu, a netko dečka, njihov izbor.
Sve dok god meni ne smetaju, boli me kurac kaj tko radi. Njihov život, njihov odabir.

Sramotno je da itko drukcije razmislja. Jedan dan se kunu u boga milostivog, drugog dana ubijaju srbine i pedere.
A ako slucajno nađu srbina pedera, onda je tek dernek.

Ma nikada mi ne bi palo na pamet doći na taj skup i napadati ih. Ja kada ih vidim osjećam samo žaljenje.
A opet s druge strane, kako se boriti protiv tih sranja koja dolaze sa zapada???
Kome se sutra gledaju dva muškarca da guraju dječija kolica?

Zadnji popravljao karik (12-06-2011 13:01:38)

00